Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

check Loděnice

Více
13. kvě 2018 20:16 #4839 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Tak jsme dnes po příjezdu z Vrbného koukali, co udělat s vrátky do loděnice, protože se zachytávají o protější sloupek a objevili jsme u vrat přímo na pozemek loděnice zcela ohnutý kolík jejich zajištění. Zůstává záhadou, komu se to "povedlo", jisté je, že si to vyžádalo dost síly neb je to 12 kulatina a navíc muselo jít o působení síly směrem z loděnice (zřejmě při zamčených vratech). S přihlédnutím k povaze závady ji snad ani nešlo způsobit neúmyslně (tolik mdlého rozumu se mi v našich řadách nezdá pravděpodobné). V této chvíli nejdou vrata pořádně odjistit a srovnat ohyb přímo na vratech už také nejde. Budeme muset kolík před ohybem odříznout nebo vysadit vrata.
Přílohy:
Více
10. kvě 2018 16:29 #4837 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
A bude hůř. Až budeš starej, tak zapomeneš, kde je vůbec loděnice, to už potkalo spoustu lidí.
Více
10. kvě 2018 13:47 #4836 od Matěj
Matěj odpověděl/a na téma: Loděnice
Omlouvám se, za to mohu já, nechal jsem je tam vychladnout a pak na ně zapomněl. Jinak jsme vše uklidili.
Více
09. kvě 2018 16:44 #4835 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera tj. 8.5. se kolem 20 hod. v loděnici opékalo na ohništi.
Ti, co využili zázemí loděnice bohužel neuklidili kovové pruty na opékání a nechali je pěkně vystavené před klubovnou!
:unsure:
Více
28. úno 2018 20:50 #4818 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Doprdele... kterej kokot tam teďka vlastně leze?
Více
28. úno 2018 20:23 #4817 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Voda v klubovně zamrzla !
Navzdory mým prosbám a upozornění (viz. předchozí příspěvek) se našel ignorant, který zřejmě ví všechno nejlépe nebo prostě na všechno kašle (on s tím mít práci a starost nebude), hadry od vstupu do klubovny odkopl stranou a nechal otevřené dveře do koupelny. Ohřívám to pomalu a zatím se mi to během dneška nepodařilo uvolnit. Snad se to obejde bez větších škod.
Pokud je to možné, zdržte se zatím vstupu do objektu klubovny. Mrazy mají během zítřka povolit.
Díky.
Více
25. úno 2018 16:19 #4816 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Neodstraňujte nebo neodkopávejte prosím hadry navrstvené za vstupními dveřmi do klubovny.
Dveře dobře netěsní, prostor uvnitř pak rychle promrzá a máme tam vodu....už se nám v minulosti několikrát stalo, že voda zamrzla (naštěstí "nestihla" potrhat potrubí). Dveře na WC a do koupelny zavírejte!
Díky
Více
04. lis 2017 19:43 #4811 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Loděnice
.... a pár fotek od Michala ze zazimování loděnice je již také v naší fotogalerii:

www.zonerama.com/vodacitjunion/430306
Více
04. lis 2017 15:00 #4810 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
25 brigádníků při dnešním zazimování loděnice je nejen skvělá účast, ale za účastníky je vidět i spousta dobré práce.
Díky všem:)
P.S.
Zkontrolujte si prosím, zda-li máte zapsány všechny brigády (viz. oddílové informace-brigádnické hodiny-2017).
Děkuji
Více
16. říj 2017 10:06 - 17. říj 2017 10:13 #4808 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ahoj,
původně jsem o tom nechtěl psát, ale po včerejším zjištění stavu věcí musím.... když jsem před cca 14 dny dorazil ráno do loděnice, byl jsem doslova ohromen-před velkou loděnicí na betonu, v trávě a na venkovním vodovodu byla spousta bílého skelného prachu, všude kolem ležely různě velké či dlouhé kusy skelné tkaniny. Divit jsem se nepřestal ani před klubovnou, kde na stolech a lavicích byla rovněž spousta cárů skelné tkaniny. Telefonicky jsem zjistil viníka a Dominik ještě ten den provedl úklid. Sice ne dokonalý, ale těch pár zbývajících kousků tkaniny v trávě jsem už vysbíral.
Další překvapení mne čekalo o dva dny později, když jsem podobný nepořádek (skelný prach a cáry tkaniny)nalezl na schodišti k vodě. Nechtěl jsem prudit a očekával, že to alespoň někdo dodatečně uklidí, když už opravy v tomto prostoru provedl (jsme dohodnuti, že opravy laminátových lodí provádíme v dílně nebo na pozemku před loděnicí, kde se nepohybujeme spoře odění, aby nás případné zbytky z oprav obtěžovaly). Nestalo se tak do dnešního dne, zbytky tkaniny se válí po schodech k vodě, jen skelný prach trochu spláchlo několik předchozích dešťů.
Co mě ale skutečně vytočilo, když jsem se chtěl po včerejším sekání trávy vysprchovat. V koupelně na zemi ležely zbytky tkaniny a v umývadle je spousta zatvrdlých kousků laminátu!
Ani se mi nechce věřit, že je to dílo stále stejné(ných) osoby (osob)....říká se, že chybovat je lidské, ale pokud se guma opotřebuje dřív než tužka, není něco v pořádku!
Poslední úprava: 17. říj 2017 10:13 od Jirka.
Více
26. čvc 2017 10:28 #4796 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ano, zaregistroval jsem to a už minulý týden byla provedena provizorní oprava. Bohužel nevydržela dlouho, ale včera byla oprava provedena řádně......tedy, pokud se nám podařilo odhalit skutečnou příčinu zatékání. Po dešti to zase zkontroluji. Díky.
Více
26. čvc 2017 09:54 #4795 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Zapomněl jsem ještě poznamenat - do klubovny zatejká kolem komína nebo komínem (teda zateklo, když byly teď prudký lijáky). Opravíme to o brigádě nebo dřív, nebo na to někoho seženeme, nebo si řekneme, že to byla výjimečná situace? A na tu kliku jsem taky zapomněl upozornit.
Více
26. čvc 2017 09:15 - 26. čvc 2017 09:41 #4794 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
V úterý 25.července jsem v 19h našel odemčená vrátka k řece ! Moc nás tam nyní nechodí a není problém zjistit......
Kolem řeky (a naší loděnice) se teď pohybuje (i nocuje) spousta "potenciálně problematických", osob-věnujte prosím zvláštní pozornost uzamčení všech prostor !
Zámek u vjezdových vrat byl opraven, ale včera spadla málo upevněná klika. Během dneška to opravím.
Poslední úprava: 26. čvc 2017 09:41 od Jirka.
Více
28. čvn 2017 20:22 #4792 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes (ve středu 28.6./20,10 hod.) jsem u schodů k vodě našel pádlo s označením ŽK. Schoval jsem jej do předsíňky klubovny.
Více
26. čvn 2017 09:35 #4789 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
V pátek 23.6.2017 po 20 hod. byly odemčené dveře do boxů blíže k dílně! :dry:
Více
09. čvn 2017 09:51 #4787 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ve čtvrtek 8.6. v 19,45 hod. byla všechna světla v boxech (blíž ke klubovně) rozsvícená ! :(
Více
08. čvn 2017 17:57 #4786 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Středa 7.6.2017 ve 20,30 hod.= odemčené dveře do dílny !
Více
29. kvě 2017 13:35 #4785 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Vrátka na pozemek loděnice (od příjezdových vrat) byla dnes ráno otevřená (odemčená) dokořán!
Více
13. kvě 2017 08:25 #4776 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Já bysem se zašel podívat v ÚT nebo ČT. Kdyby byl někdo lichej.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
13. kvě 2017 07:55 #4775 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Neodstartujeme letošní nohejbálkovou sezonu na antuce? Kdo by chodil pravidelně si kopnout? Vyhovujem mi PO, ÚT neoo ČT

Wallderámo
Více
03. kvě 2017 09:54 #4774 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zase odemčeno v loděnici!
V úterý (2.5.) jsem po 20 hod. procházel loděnicí a byla odemčená vrátka k řece. Přesvědčte se při odchodu, že jste vše zamkli!
Díky.
Více
13. led 2017 10:12 #4730 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera (ve čtvrtek 12.1.) ve 23,15 jsem musel s Policií ČR projít přístupovou cestu k loděnici a následně i prostory loděnice. Policie se dostavila na zavolání pozorného nájemníka, který bydlí v činžovním domě u vrat k loděnici, protože si všiml "ruchu" u našich vrat. Při našem příchodu byla vrátka otevřená a zámek byl na jeden západ. Při následné obhlídce jsme objevili odemčenou šatnu k boxům, které jsou blíže klubovně! Naštěstí nedošlo k žádným škodám. Ten, kdo byl poslední v tomto týdnu v loděnici prostě nezamkl zmiňované boxy a vrata na pozemek k loděnici pouze na jeden západ.
Při odchodu z loděnice věnujte prosím pozornost řádnému zajištění objektů a ujistěte se o zamčení (někdy jsou dveře pouze zaklapnuté) ! Totéž platí o vjezdových vratech, která zamykejte na oba dva západy. Pokud je zamčeno pouze na jeden, lze rozkomíháním křídla vrat dosáhnout jejich otevření!
Více
13. led 2017 10:07 #4729 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
:) možná srandovní, ale potřebné, protože se řada zámků zamyká pouze na jeden západ a to třeba mohl být důvod proč dotyčný(á) neotočil klíčem ještě jednou....neb je tak zvyklý(á)
Podstata sdělení se ale trochu ztratila v dáli a rád bych, aby byla chvíli na očích, dovolím si proto ono sdělení znovu zopakovat v následujícím příspěvku.
Více
13. led 2017 09:54 #4728 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
:-D Tam je srandovní slovíčko "oba". Taky by se mohlo napsat "na všechny západy". :-D
Více
13. led 2017 09:44 #4727 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Vím, chtěl jsem to dát do uvozovek a pokud jsem někoho pohoršil použitým výrazem, pak se mu omlouvám. V rychlosti jsem hledal co nejsrozumitelnější slova a "zamknout na dva západy" se často používá. Ale rád se poučím......
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.594 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd