Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Letos na jaře výbor vodáckého oddílu obdržel nabídku Jirky Fichtnera a Járy Hlaváčka, které se týkalo elektronického zabezpečení loděnice a rozhodl o jeho provedení. Instalace zabezpečení se trochu protáhla, ale v současné době je plně funkční
Všichni oprávnění uživatelé klíčů od loděnice obdrží své přístupové heslo, které si mohou na vnitřní klávesnici v klubovně změnit      (popis viz. příloha).

Vám přidělené heslo na požádání sdělím.

V zájmu bezproblémového provozu a vašeho přístupu se seznamte co nejdříve s provozem zařízení a vyžádejte si své heslo!

Díky Jirka Mrkos.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4949 14. kvě 2019 20:51
Ahoj všem,
dnes krátce po 12 hod. "kdosi" nezadal kód pro vstup do objektů v loděnici a opakovaně (4x) zde vyvolal poplach. Stalo se to již mnohokrát. Snažím se to chápat, "zvyk je prostě železná košile", ale když už se vám povede vstup do kteréhokoliv objektu v loděnici vězte, že mimo možného alarmu přímo v objektu, u několika dalších lidí zvoní mobilní telefon s hláškou "LODĚNICE POPLACH". Je proto třeba neprodleně zavolat Jirkovi nebo Járovi nebo Petrovi, kteří hlášení dostávají a snaží se (v případě, že nikdo svou chybu neoznámí) v nejkratší možné době dorazit do loděnice. Bylo tomu tak i dnes a nebýt zdržení na cestě, viník by to ode mne schytal na místě. Což neznamená, že je problém dohledat možného narušitele. Do loděnice jsem dorazil, objekty jsem zkontroloval, vše bylo uzavřené a nepoškozené. To ale neznamená, že se nic nestalo. Jel(i) jsme přes celou Plzeň, abych chránil náš majetek jen proto, že dotyčný(á) se ani nenamáhala planý poplach zavoláním zrušit!
Jak jsem již v úvodu napsal, pochopím, že se to může stát, ale je třeba správně reagovat a zbytečně nezatěžovat další. Může se stát, že příští poplach planý nebude a nikdo tam nepojede. Dále si myslím, že není možné podobné situace donekonečna řešit pouhým káráním (jak by asi vypadala situace na silnicích nebo kdekoliv jinde, kdyby "chyby" byly pouze pod sankcí domluvy :silly:
El. zabezpečení je v loděnici pro větší bezpečnost našeho majetku a je v našem společném zájmu, aby jsme jej proto řádně používali. Samozřejmě se to nemusí někomu líbit, ale v tomto případě je nutné se společným pravidlům přizpůsobit tj. přijmout pravidla nebo skupinu opustit.
Tak, jak to máme v záhlaví našich stránek "v nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením."
Avatar uživatele Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: #4926 15. úno 2019 11:00
Funguje to. Fakt to funguje, i ta změna hesla!
Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4925 14. úno 2019 08:36
Už jsme to spolu zvlášť vykorespondovali, ale pry ty, které napadá podobná otázka:

Venkovní klávesnice elektronického zabezpečení je nepřehlédnutelně umístěná na zdi velké loděnice u pravého křídla vrat (tedy blíž ke klubovně).
Avatar uživatele Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: #4924 13. úno 2019 16:48
Venkovní klávesnice je zřetelně viditelná?

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd