Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Všeobecné informace

Základní pravidlo pro puštění playspotu:
účast alespoň 2 osob včetně klíčníka (to kvůli bezpečnosti)  a průtok 3,5 kubánce (to, aby byla nějaká ta vlna). Aktuální průtok je v tabulce vpravo.

Klíčník - je člověk, který je proškolen v provozování playspotu a vlastní klíč, takže může po domluvě zařídit puštění playspotu.

Informace o pouštění playspotu lze získat následujícími způsoby:

1) Můžeš zaslat dotaz na email: playspot zavináč vodacitjunion.cz
2) Můžeš se zeptat v diskuzi pod tímto článkem (je nutno být registrován a přihlášen).
3) Můžeš oslovit přímo některého z klíčníků - kontakty jsou uvedeny v horním menu Kontakty, po rozkliknutí lze poslat dotaz na konkrétní osobu.
4) Pokud je založená akce v kalendáři akcí - uvidíš zde vpravo nahoře na této stránce - zde pak najdeš aktuální propozice a přihlášením automaticky informuješ vedoucího akce o své účasti.
5) www.pojezdeni.cz - zde také probíhá domluva na pouštění playspotu.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4746 07. dub 2017 13:53
Od sobotní brigády 1.4. je playspot připraven k provozu. Dnes jsem ještě dotáhl svorky baterií a klíč (13-17) pro případ potřeby ponechal na nabíječce v šachtě. Po mostku se pohybujte opatrně, řada prken chybí a některá jsou vyhnilá. Výbor oddílu projednal a schválil jejich výměnu za kovový rošt jehož cenu a dodání v současné době zjišťujeme. Přilehlý pozemek je vyklizený, zbývá spálit pár prken, což se může hodit, pokud si půjdete zajezdit za současného chladného počasí a budete se chtít ohřát. Pak je doporučuji pálit v sudu, který je na pozemku. Každý přístup na playspot poznamenejte v deníku, který je v šachtě.
Díky.
Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4734 03. bře 2017 11:19
Od 1.3. je vjezd na parkoviště u playspotu zavřen závorou. Ve všední dny do 14:00 hod. a o víkendech a svátcích je vjezd otevřen celý den.
Po dohodě s majiteli jsem dnes vyzvedl několik oprávnění k vjezdu i v době uzavření závory. Kdo bude potřebovat, ať se mi ozve. Tedy pokud to bude potřeba, mám pocit, že to bude nakonec jinak....
Jirka
Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4712 16. lis 2016 09:36
Po stržení chatky na playspotu jsme nechali otevřená vrátka na pozemek, abychom uspíšili :) vyčištění prostoru od všech trosek apod. Paní z pozemku za námi byla tímto stavem trochu rozrušená (snadno se k ní mohl někdo dostat). Abych to zrychlil, dohodl jsem se včera s jedním z majitelů chatky u playspotu, že si veškerý materiál (mimo sudu) odveze a pozemek vyčistí. Po tuto dobu bude branka na námi užívaný pozemek zajištěna jeho zámkem. Po vyklizení mě vyrozumí a pozemek bude opět námi uzamčen.
Avatar uživatele Lída_H
Lída_H odpověděl/a na téma: #4700 16. srp 2016 16:33
čau, dneska v 17:30 jdeme jezdit
Avatar uživatele Michal
Michal odpověděl/a na téma: #4699 15. srp 2016 09:59
Ahoj co dát dneska playspot od 17:00?

Hracholusky - stavy a průtoky

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd