Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

check Loděnice

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
05. kvě 2016 17:50 #4639 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Mluvil sem s Kájou a sme domluvený, že v týdnu dáme nohec a spojíme to se stavbou.

Wallderámo
Více
05. kvě 2016 12:44 #4638 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Loděnice
ahoj Jirko, navrhuju příští víkend ve volných chvílích během Pilsen Games
tam by se asi našlo dost rukou
Více
04. kvě 2016 09:20 #4637 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Nová trampolína včera dorazila a je třeba ji instalovat.
Předpokládám zvýšený zájem především z řad těch, kteří ji více využívají nebo o to měli zájem. Domluvte se 2-4 lidé a potvrďte, kdy se do toho dáte, abych vám ji předal. Díky.
Více
11. dub 2016 10:08 #4619 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes ráno proběhl úklid břehu v prostoru nad loděnicí (těsně nad soutokem s Vejprnickým potokem). Značný nepořádek, který zde zůstal po loňském táboření bezdomovců zmizel a prosím všechny, pokud by se měla situace z předchozího roku opakovat, aby telefonicky nebo emailem hned informovali a mohli jsme tak podobnému stavu předejít.
Více
23. bře 2016 13:50 #4614 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes jsem jednal s ing. Douděrovou ze Správy veřejného statku a dohodli jsme se, že zajistí v co nejkratším čase úklid břehu (po loňském táboře bezdomovců) těsně nad soutokem s Vejprnickým potokem. Do té doby se raději tomuto místu vyhýbejte (štěnice, injekční stříkačky atd.).
Více
03. bře 2016 12:10 - 05. bře 2016 13:01 #4613 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Je tu příležitost odpracovat si samostatně část brigádnických hodin letošního roku !
Povodí Berounky nám nechalo u přístupové cesty k loděnici pár koleček dřeva, které by bylo dobré odklidit do loděnice dříve, než nás někdo předejde a odveze si to domů. Dobrovolník nebo -níci nechť dřevo navozí k vleku u malé loděnice (už tam nějaké špalky jsou). Počet odpracovaných hodin můžete napsat do přehledu na nástěnce v dílně nebo mi poslat zprávu.
Díky Jirka.
Poslední úprava: 05. bře 2016 13:01 od Jirka.
Více
05. led 2016 08:18 #4599 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto: Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky
Více
21. říj 2015 09:27 #4590 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto: Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
18. srp 2015 10:45 #4552 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Skoda, ze vsichni o vikendu jedeme na devils. takze se na to budeme moc vrhnout az v pondeli. Ja sem teda konkretne do utery pryc a ve stredu bych si rad kopnul :D

Wallderámo
Více
18. srp 2015 09:51 #4551 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
V pátek 21.8. konečně přivezou antuku na hřiště v loděnici. Do té doby by bylo dobré jej vyplít z nejhoršího. Antuku pak bude třeba rovnoměrně rozprostřít na plochu. což je příležitost, jak si odpracovat brigádu. Díky
Více
17. srp 2015 10:51 #4550 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ok, díky.
V neděli navečer jsem do lednice koukal a byla v ní rozbitá láhev sektu a nějaké vlhko?! Pospíchal jsem a proto jsem nechal alespoň otevřené dveře, aby to vyschlo.........
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
17. srp 2015 10:40 #4549 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Lednici(ne podle dohody) sme s martinem odvezli v sobotu. Napsali sme si za to hodinu brigady plus ja sem se dal venoval uklidu lodenice. Jenom bych rad chtel vsechny pozadat, aby ta "nova" lednice nedopadla jako ta stara. Kdyz sme z ni uklizeli ty "sracky", tak to pomalu bylo na nehorlave skafandry, azbestove rukavice a plynovou masku. Opravdu z toho bylo na bliti. Tak jestli byste tam po akci nenechavali zbytky jidla "na priste"

Wallderámo
Více
14. srp 2015 17:09 #4548 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Pletivo, které dnes (v pátek) leželo na ohništi jsem schoval k pramicím u loděnice. Pokud jste to minule také nechali ležet na ohništi, což je dost na očích, je dost možné, že vše skončilo ve šrotu....Procházejí tam různá individua a např. nepotřebný kovový sud, který kdysi ležel u plotu jsem na vlastní oči viděl jak "uklízí".
Využiji příspěvku a připomínám dohodu (před 3 týdny), že v klubovně zůstane pouze 1 lednice (v lepším stavu).
Dík
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
14. srp 2015 16:23 #4547 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Ja mam taky technickou, nevidel ste nekdo katro nebo ten derovanej plech na grilovani? Ve stredu sme grilovali a dost sme museli improvizovat. Nevite nekdo kde to je?

Wallderámo
Více
13. srp 2015 16:55 #4546 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Vím, že jsem vám to sice neříkal, ale bylo by fajn, kdyby jste ve středu využili už vyndané čerpadlo nejen na kropení hřiště, ale nechali jej běžet a vodu nechali volně rozlévat v ploše trávníku po celou dobu hry. Stačí jen občas konec hadice posunout. Zvlášť v tomto suchu je zalévání nutností (tedy pokud chceme zelený trávník) a během této doby (cca 2-3 hod.) je tam jinak nutno setrvat, abychom uhlídali čerpadlo před nenechavci...dík
Více
08. čvc 2015 08:16 #4541 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Loděnice
Tak doprava by neměla přesáhnout 7. 000,- Kč, bude to záviset na době pronájmu transportních zařízení.
Zda ho budeme chtít bych potřeboval vědět co nejdříve. nejlépe do konce příštího týdne.
Více
06. čvc 2015 17:44 #4540 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera jsem z dílny tahal štafle, abych ochutnal naše skvělé třešně a nějaké křesílko jsem tam zahlédl. Zvedací podnožku mělo, ale nebylo v moc "dobré kondici" :(
Více
06. čvc 2015 14:41 #4539 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: Loděnice
Ahoj, už nějakou dobu postrádám své křesílko (to s tou zvedací podnožkou). Je to jeden z posledních kusů a už se nedá sehnat, tak by mě mrzelo, kdybych o něj takhle přišel. Nevíte o něm někdo? Možná jsem ho nechal v nějakém autě po akci.

Díky

M.
Více
29. čvn 2015 16:22 #4538 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Loděnice
V týdnu poptám.
Více
29. čvn 2015 09:05 #4537 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ano, pozemek je ve vlastnictví města a máme jej v dlouhodobém pronájmu (mimochodem nachází se přímo pod plánovanou trasou průtahu). I kdyby byl náš, stejně se k tomu vyjadřuje (v tomto případě kvůli záplavovému území/?/) protipovodňová komise či jak si ten orgán říká...
Jisté řešení by se našlo tj. umístit kontejner za plot v zadní části našeho pozemku v areálu Radčická 4. Zadní brankou, která vede po svahu k řece je to k playspotu cca 100m.
Dotaz na Boba: Máš možnost zajistit transport vč. složení a kolik by to stálo?
Více
28. čvn 2015 21:22 #4536 od Lukasek
Lukasek odpověděl/a na téma: Loděnice
Odpovědná pracovnice musí souhlasit s umístěním kontejneru? On je ten pozemek ve vlastnictví města?
Více
27. čvn 2015 08:34 #4535 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zamykatelný kontejner by byl určitě odolný proti různým vpádům nenechavců, kteří se v těchto místech často pohybují. Jak jsme hovořili, pozemek je blízko řeky a vyjadřují se k tomu "protipovodňové orgány" ..............a to je problém.
(viz. zápis výboru z 9.4.2015)
-chatku x kontejner k playspotu pro uložení lodí, aby se nemusely stále převážet či přenášet. Už jsme řešili (měli jsme možnost získat chatku), nesouhlas odpovědné pracovnice UMO Plzeň 3, zkusíme přes Ríšu Havelku. Jinak možnost lépe zajistit stávající chatku na pozemku u playspotu proti vloupání a ukládat lodě tam (kapacita cca 6-8 lodí).
Více
26. čvn 2015 08:55 #4534 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Loděnice
Zdarec,

Na jednom z posledních výborů jsme se bavili o kontejneru k playspotu.
Momentálně by byl k mání zamikatelný kontejner u nás ve fabrice. Pokud by byl na darovací smlouvu tak pouze za odvoz. (cca 15 km) rozměry: d 6,1 x h 2,4 x v 2,6 m






Budeme ho chtít???
Přílohy:
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
26. kvě 2015 21:21 #4523 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
2moucha: Pěkný, asi sis přečetl broužuru "Jak se stát zahrádkářem", ale to co si předvedl na tý jabloni, tak to nemá nic společnýho s jarním střihem. Nejsilnější větvě sou tam o průměru dvou centimetrů, takže si myslim, že jen tak nezaroste. Do léta vůbec ne.

Možná když něco děláš(hlavně teda v loděnici), tak přemejšlej, viz. přikládání do ohně, když chceme grilovat a ty tam nahrneš pyramidu mokrého dříví apod.

No nic. Poučíme se z toho a příště budeme moudřejší.

Wallderámo
Více
25. kvě 2015 15:22 #4522 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Nerozumím ovocnejm stromům a nevím, kdy se mají prořezávat. Ale vím, že se každej k vrátkům k vodě dostával normálně. Ten stromek jsem sázel já a dával jsem ho tam s rozumnou rezervou. Uvítal bych, kdyby se podobný zásah aspoň se mnou předem probral a ne že se jen tak někdo rozhodne, že zrovna jemu něco vadí. Předešlo by se nepříjemnostem.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.710 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!