Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

check Loděnice

Více
13. led 2017 09:35 #4726 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
OK, nicméně si neodpustím - formulace "oba dva západy" je humorná.
Více
13. led 2017 09:15 #4725 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera (ve čtvrtek 12.1.) ve 23,15 jsem musel s Policií ČR projít přístupovou cestu k loděnici a následně i prostory loděnice. Policie se dostavila na zavolání pozorného nájemníka, který bydlí v činžovním domě u vrat k loděnici, protože si všiml "ruchu" u našich vrat. Při našem příchodu byla vrátka otevřená a zámek byl na jeden západ. Při následné obhlídce jsme objevili odemčenou šatnu k boxům, které jsou blíže klubovně! Naštěstí nedošlo k žádným škodám. Ten, kdo byl poslední v tomto týdnu v loděnici prostě nezamkl zmiňované boxy a vrata na pozemek k loděnici pouze na jeden západ.
Při odchodu z loděnice věnujte prosím pozornost řádnému zajištění objektů a ujistěte se o zamčení (někdy jsou dveře pouze zaklapnuté) ! Totéž platí o vjezdových vratech, která zamykejte na oba dva západy. Pokud je zamčeno pouze na jeden, lze rozkomíháním křídla vrat dosáhnout jejich otevření!
Více
15. pro 2016 09:56 #4721 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Loděnice
Super, díky.
Více
15. pro 2016 08:42 #4719 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dobrá zpráva pro "buřtové gurmány" ! Vybavení klubovny bylo včera doplněno o několik zdařilých a užitečných jehel na opékání špekáčků... :P
Délka 110 cm snad bude dostačující.
Více
08. pro 2016 09:43 #4718 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Ovšem stát se může všechno. Jel jsem do loděnice takhle v létě, těsně poté, co jsem měl Emila opraveného a po technické. Zastavil jsem nad vraty, zatáhl ruční brzdu a vrata otevřel. Načež se ozvalo takové lupnutí a Emil se rozjel dolů, protože ručka povolila (něco se tam utrhlo). Zoufale jsem se snažil Emila brzdit, ale nakonec stejně skončil v šípkovém keři pod vraty. Radši zůstávejte nad svahem i v létě. Nemuseli byste mít takový postřeh a kliku jako já a auto by vám mohlo skončit buď ve vratech, nebo až v té bříze dole. :laugh:
Více
08. pro 2016 09:34 #4717 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky
Více
11. lis 2016 16:15 #4711 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Na dnešek se celou noc svítilo v dílně !!
Více
31. říj 2016 19:35 #4709 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Fajn, díky za nabídku, domlouval jsem se s Jirkou, že bych to v pátek nějak mohl zvládnout.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
31. říj 2016 19:32 #4708 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Pomůžu ti s tim po brigádě ;)

Wallderámo
Více
31. říj 2016 10:30 #4707 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Fucking weather!!! Jak tam dovezu sud a ostatní náležitosti na sobotní kalbu?
Více
31. říj 2016 10:21 #4706 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes ráno 31.10.2016 byla dočasně uzavřena přístupová cesta k loděnici!
V uplynulém týdnu byl stržen zvýšený středový pás a cesta byla vyrovnána. Dnes byl (podle dohody) na cestu navezen "recyklát" z broušené asfaltové silnice, který bude nejpozději při sobotní brigádě 5.11.2016 rozhrnut a uválcován.
Do této doby do loděnice nezajíždějte.
Díky.
Více
28. čvn 2016 14:34 #4681 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Změna! Až ve čtvrtek 30.6. přijdou posekat trávu na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.
Více
28. čvn 2016 07:22 #4680 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Na dnešní den se mi podařilo zajistit sekáče trávy na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
22. čvn 2016 17:46 #4677 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Tak domluveno

Wallderámo
Více
22. čvn 2016 11:47 #4676 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
S obrubníkem máš pravdu, počítalo se s dalším navezením antuky a pak by to mělo být akorát. Problém je, že by antuka v příliš silné vrstvě víc prášila (když se před hrou nekropí). Zařídím nápravu a ty prosím ukliď ty piliny :)
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
22. čvn 2016 10:38 #4675 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Dobrá práce, Jiří! Koupelna byla v hroznym stavu. Taky nevim kdo tam co vymejvá, když si tam našel takový poklady.

Jinak jsou mi příjemnější piliny, než ten rantl(obrubník), který lemuje hřiště. Naposledy sem si tam vyvrknul kotní dvakrát a Jára třikrát...

Wallderámo
Více
21. čvn 2016 14:03 #4674 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ahoj,

dnes 21.6. (úterý) jsem přišel ráno vyčistit odpady do koupelny a našel opět klubovnu odemčenou ! Kdo tam asi v pondělí odpoledne byl poslední !?
Před odchodem se prosím přesvědčte stiskem kliky, zda jsou dveře uzamčené nebo pouze zaklapnuté.

Koupelna byla ve velmi zanedbaném stavu (neuvěřitelně špinavá s oběma ucpanými odpady). Odpady neodtékaly a musel jsem je rozebrat. Protože se v nich nalézala spousta skla, uzávěrů, drobných mincí, písku, listí atd., nebylo divu, že louh nezabíral.
Vše jsem vyčistil a umyl a pevně doufám, že prostor udržíme funkční a v čistotě.

Velmi špinavý (podlaha, stoly atd.) je i prostor klubovny a prosím skupinu, která ji obývala o posledním víkendu, aby ji důkladně uklidila. Vím, že už tam nějaký nepořádek byl, ale byli jste poslední a navíc jste i k dalšímu nepořádku přispěli.

Pokud venku cokoliv opravujete, uklízejte prosím po opravě plochu od pilin, tkaniny apod., někdo se může zranit, protože se tam pohybujeme i bosi a navíc, nevypadá to ani moc pěkně.

Děkuji.
Více
22. kvě 2016 08:37 #4655 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Brigádu jsem vám zapsal.
Rozbitá láhev sektu je tam od tvého loňského úklidu ledničky, kdy jsem na to upozornil (viz. Téma- Loděnice 17.8.2015).
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. kvě 2016 20:42 #4653 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Ještě k PG, někdo tam nechal rozsekaný šampus a lednička přes jaro pěkně vykvetla. Takže jsem to umyl a rád bych si připsal hodinu brigádu. Potom Kubánec, Pulec a já jsme stavěli dvě hodiny trampolínu, tak jestli se to může zapsat taky. Děkuju

Wallderámo
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. kvě 2016 14:52 #4651 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
To Kubáncovi bylo málo pif na PG, tak si chladil Prazdroje v řeče, až je tam nechal :D

Wallderámo
Více
19. kvě 2016 08:23 #4650 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Včera jsem při večerní obhlídce loděnice našel na lavičce tašku s čelovkou a baterkou a triko s dlouhým rukávem. Dále jsem našel odemčená vrátka, odkryté pískoviště (vězte, že tam kočky procházejí a co nepěkného svými výkaly roznášejí netřeba zdůrazňovat) a to nejdůležitější :) , při zalévání jsem v řece objevil část balení plechovek Prazdroje. Nalezené věci najdete v klubovně.
Více
17. kvě 2016 08:28 - 17. kvě 2016 08:30 #4647 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Při demontáži staré trampolíny (museli jsme ji rozřezat na díly) jsme bohužel museli vytáhnout i ukotvení v betonu, protože z něj nešlo "nohy" trampolíny vytáhnout.
Dokud nebude trampolína rovně, neskákal bych na ni. Je tu větší riziko úrazu a konstrukce je jinak namáhaná (deformace).
Postavit ji chtěl Jára, alespoň na něj něco zbylo :)
Poslední úprava: 17. kvě 2016 08:30 od Jirka.
Více
16. kvě 2016 12:57 #4646 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Loděnice
nemáš zač, ale ještě by jí to chtělo dát do vodováhy a zabetonovat. nehlásí se někdo?
  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
  • ZET-TORO
Více
16. kvě 2016 12:48 #4645 od Michal H.
Michal H. odpověděl/a na téma: Loděnice
Musím poděkovat lidem, kteří postavili trampolínu. Hopsá se na ní super. :evil:

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Více
05. kvě 2016 20:26 #4640 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Díky, ve středu jsme se domluvili s Járou a Lídou, že se do toho dají v pondělí 9.5.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.542 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd