Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Stejně jako loni nám víkendová Trnávka připomněla, že bychom potřebovali dost rukou na pomoc s organizací závodu v Roudnici, který se letos uskuteční 26.-28.7.

Akce bude podobná té loňské s tím rozdílem, že se nám snad dostane pěkný muziky na večírku, místo raftcrossu bude na programu týmový závod na creekovkách a nejspíš bychom se měli připravit na větší počet závodníků, takže harmonogram, který nastavíme, bude muset bejt fakt přesně dodrženej – předběžný program víkendu je na nových stránkách akce:

www.kanufest.cz

Jak stránky, tak přesný program jsou zatím stále ve fázi tvorby, stejně jako pravidla závodu, ale už se to chýlí 😊

Chtěli bychom proto ty z vás, kterým nevadí udělat něco pro ostatní a uspořádat akci, o které se bude dlouho mluvit, a která udělá radost spoustě lidem, požádat o pomoc.

Pište se, prosím, do gůgl tabulky zde:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-Y3RTGkoDg9QhqyzXnReTyk5h0NXhwenw2d3tkymBnw/edit#gid=0

Připravovat to na místě budeme od středy, nejpozději od čtvrtka, tudíž jedině uvítáme, kdyby  náhodou mohl někdo také přijet už takto.

No a pokud byste někdo mohl oslovit sponzory s žádostí o jakékoliv dárky do tomboly a do cen, tak můžete pomoci hned. Přislíbeno máme něco od Hika, Galušky, asi Boatparku a Zeťáků.

Věříme, že si stejně jako loni zvládneme jak zazávodit, tak připravit super akci pro ostatní, a předem Vám za to děkujeme!

Díkes moc, Ii a Kubí

PS: Playspot budeme zprovozňovat a jezdit na něm už víkend předem, tak koukejte přijet s námi potrénovat ;)

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!