Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Zdar a sílu!

1. Děkuji Fidelovi, že mě sem navedl.

2. Prosba / Dotaz: Před nedávnem js dumal nad koupí nového pádla a po dotazu na několik stran se mi sešla řada velmi rozdílných odpovědí. Stejně tomu bylo i stran lodě. Celé mě to dovedlo k otázce s čím a na čem lidi pádlují. Oslovil js známou Plzeň a ČB, přišlo mi cca 30 odpovědí, jež byly pestré jako ta jarní louka, což ještě podnítilo zájem a vedlo i k tomuto dotazu jistě intimní povahy. Takže:

a) výška postavy / délka pádla

b) hmotnost pádlera / objem plavidla

Najdete-li chvilku, 30sec i méně, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo sms na 775020784. Pokud bude zvídavý zájem i z druhé strany, jistě a rád poskytnu, co mi vyšlo.

Skol a dík, Radek Zeman.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4903 26. lis 2018 05:39
Ahoj Wally,
ano, příspěvky na nástěnku (a další věci) může přidávat kdokoliv, kdo si vytvoří účet na našich stránkách. Již od roku 2007. V tomto konkrétním případě se necítím být cenzorem, Radka Zemana zná hodně z nás a jeho příspěvek souvisí s vodáckým sportem. Nikdo jiný se mi neozval, že by mu to vadilo. O placení za příspěvky na nástěnce nic nevím a nehodlám v tom nic podnikat, protože na to nemám čas.
Avatar uživatele Wally
Wally odpověděl/a na téma: #4902 25. lis 2018 13:04
Králíku, komponenta dovoluje vkládat, na stránky, nesmyslné ankety, které se vůbec netýkají našeho oddílu? Nebo snad za to oddíl inkasuje nějaké peníze?

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!