Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Ahoj parto!

Chtěli bysme Vám všem ještě jednou moooc poděkovat za pomoc s víkendovou organizací Kanufestu v Roudnici! Nějaká byla vidět víc (rampa, skvělá a neočekávaně sehraná práce všech rozhodčích), nějaká míň (od rozvěšení pytlů na odpadky, což vypadalo jako samozřejmost, ale někdo to udělat musel, až po Žanyho probděné noci spojené s přípravou prográmku na počítání výsledků), ale všechna byla obrovská a potřebná. Byli jste skvělí a i přesto, že máme do příště co zlepšovat, máme podle prvních ohlasů dojem, že se to líbilo. Restíky a nedostatky nezapomeneme, ale poučíme se z nich, aby to příště bylo ještě lepší.

Ještě jednou dík a doufáme, že budem minimálně stejně dobrej tým i za rok :)

 

Kubí a Ií

 

Ps.

Máme slíbeno spoustu fotek, tak to v průběhu týdne nějak dáme do kupy i s výsledky a nasdílíme to sem.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4878 14. srp 2018 18:45
Ahoj, zrovna jsem nahrál do naší fotogalerie fotky z Kubáncovo foťáku z letošního Kanufestu v Roudnici.

P.S. Znovu se připomínám ostatním fotografům nejen této akce, ale i fotografům z ostatních oddílových akcí. Kdo chcete poskytnout "na věčné časy" nějaké fotky do naší oddílové fotogalerie, tak se nebojte mi je poslat, já je tam rád uveřejním. Myslím, že je dobré mít takhle fotky z našich akcí pohromadě, uvidíte, že za pár let budete nad nima rádi vzpomínat.... ;-)

http://vodacitjunion.zonerama.cz
Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4875 26. čvc 2018 07:51
Kubánče, nemám žádné přistupy.
Všeobecně ale samozřejmě stále platí, že kdokoliv mi pošle nějaký odkaz (a případný přístup) na stažení fotek (např. uschovna.cz apod, ftp server apod.) tak pro mě není problém si fotky stáhnout a umístit je do naší oddílové fotogalerie viz

http://vodacitjunion.zonerama.cz

Pro upřesnění je dobré, kdybych ještě věděl rok (případně i měsíc) pořízení fotek a jméno fotografa, abych to ve fotogalerii správně zařadil.
Avatar uživatele Kubanec
Kubanec odpověděl/a na téma: #4874 25. čvc 2018 09:43
Jj,
Díky moc všem, co přijeli zazávodit a pomoct! Přes konkurenční akce ta v Roudnici byla nakonec parádní a určitě nejlepčí ;)

... my to snad budem muset za rok udělat zas..

Ps: teda pokud to půjde, jak v sobotu a v neděli vč. úklidu, tak bych neměl mít strach.. díkes.

Ps: fotky samozřejmě postupně pošleme.. Hodně fotila i Lenka. Máš přístup do Žandulovo cloudu ?

Kubí
Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4872 23. čvc 2018 05:46
Ahoj, pokud mi pošlete nasdílíte fotky přes nějakou úschovnu, tak je rád hodím do naší fotogalerie. Díky za všechny....

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!