Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Ahoj,

Už nadcházející víkend se konají freestylové závody na našem Kalikovském playspotě.

Od čtvrtka 1.6. 2017 bude připravený playspot na tréning a voda poteče až do neděle 4.6., bude tedy spousta prostoru i pro začínající a youngstery.

Celý závod ve freestyle se odjede v sobotu s vyšponovaným podvečerním finále. Dále budou probíhat doplňkové disciplíny jako kajakcross, SUP paddling a wakeboard na navijáku - to všechno za podpory občerstvovacího stánku, kvalitní hudby a chillout zóny v přilehlé zahrádce.

Sobotu završí večerní zahradní party se světovou premiérou filmu Expedice Zimbabwe 2017, kde bratří Havelkové drtili ty největí africké prásky, v neděli vyhlásíme ty nejlepší a všechny zúčastněné odměníme bohatou tombolou.

Registrujte se na Cnawr.cz a nebo až na místě. Akci podpoří Hiko.

Nenechte si ujít víkend nabitý závoděním, zábavou a setkáním s kamarády od vody. Přijďte si zazávodit, kouknout na závodníky, na klobásu, pokecat…

 

Těšíme se

 

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4788 14. čvn 2017 15:54
Zrovna jsem do naší vodácké galerie umístil Michalovo video z Kalikováku. Fotil jste někdo? Můžete mi, prosím, někdo dodat ještě nějaké fotky?

http://vodacitjunion.zonerama.cz
Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4784 29. kvě 2017 06:34
Ahoj všem,
jelikož se této vypečené akcičky nestíhám zúčastnit, tak bych poprosil všechny fotografy o fotografie, abych je mohl nahrát do naší oddílové fotogalerie (zaslat mi to můžete třeba přes úschovnu nebo někde nasdílet, abych si to mohl stáhnout). Díky za pomoc.

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd