Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat


Avatar uživatele Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: #4635 20. dub 2016 18:43
Do archivu jsem zrovna nahrál opravenou verzi zápisu ze schůze.
Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4624 16. dub 2016 19:27
Ano prolézačka byla zadarmo a zadarmo byl i přístřešek pro uložení dřeva mezi velkou loděnicí a klubovnou o kterém jsme původně hovořili několik let (nejen kvůli nákladům, ale i kvůli tomu, kdo to udělá). A řada drobných věcí, jako opakované opravy vjezdových vrat, zámků, světel apod., co už mnozí berou jako samozřejmost, že je to v pořádku. A není toho málo! Mnohdy je to opraveno dřív, než si vůbec stačí někdo všimnout. Prostě někteří kamarádi využijí svých možností a schopností bezúplatně ve prospěch nás všech.
Místo pro prolézačku může být i jinde (ani tam nemusí být-prostě byla k mání a je na nás, jestli ji tam necháme), ale to současné se zdá být nejvhodnější. Nevím sice, jestli jsi vůbec viděl aktuální polohu, ale přijde mi, že její současné umístění za kmeny dvou stromů (bráno od hřiště směrem k plotu), těžko může při nohejbalu vadit. Resp. jej už nějak ovlivnit.
Jinak, jak jsem už uvedl, na podzim se rozhodlo, že stav trampolíny je havarijní a proto ji zatím odstraníme a případný nákup nové ( pro ten případ zůstala konstrukce, která je už zakotvená a nejeví známky výrazného poškození) projednáme na jaře. Na poslední schůzi, kdy jsme se zabývali především zabezpečením ČPV Otava jsme tento bod opomněli. Při vyhotovení zápisu ze schůze jsem si to uvědomil a již požádal v této věci některé členy výboru o vyjádření, na jehož základě se to dořeší.
O zadní zdi velké loděnice jsme mluvili a dohodli se ještě na podrobnější prohlídce na místě při následné brigádě (což se stalo) a podle toho přijmeme opatření (nejde o havarijní stav, je třeba připravit nejlepší řešení a to ve vhodnou dobu uskutečnit).
Silná slova, která skutečně mrzí-nikdo nejedná o nás bez nás nebo neřeší věci, které jsou k jeho prospěchu, ale naopak je tu snaha zapojit co nejvíce členů, nebo alespoň ty, které dění v loděnici zajímá a rozhodnout se co nejlépe. Tento postup není při vší snaze nejoperativnější a celkem pochopitelně přináší dost různých názorů, řešení a protahuje se. Co se mnohdy načekáme na provedení některých věcí, už přislíbených od některých členů (pokud se vůbec dočkáme). Nikdy nic "nezapadlo", ale naopak je každé připomínce, nápadu apod. věnována náležitá pozornost. Buďme soudní a skutečně konstruktivní! Jak říká dr.Haus :) "konstruktivní spory a připomínky hnětou tvořivost". Zrovna ty máš možnost o to větší jako člen výboru, ale bohužel jsi se schůze nezúčastnil a ani neomluvil. Navíc členové výboru s pozvánkou obdrží i program schůze a mohou si předem promyslet své návrhy k jednotlivým bodům nebo další přidat, abychom řešili nejen to, co "už hoří", ale i věci s větším časovým předstihem, které nás napadnou....dr.Haus :) také říká "minulost z tebe dělá mrzáka" a proto se k tomu, co kdo slíbil a neudělal nechci vracet.
Avatar uživatele Wally
Wally odpověděl/a na téma: #4623 16. dub 2016 10:31
Hmm, hezké gesto... v dnešní době něco zadarmo, to teda klobouček. Nicméně to tam bude dost vadit nohejbalistům, takže bych zvážil jeho přesun někam k plotu nebo prostě dál od hřiště. A k tomu co se opomíjí, proč se teda nerozhodlo na tvrdo, jestli se koupí nový díl na trampolínu nebo se zruší úplně? To se musí extra připomenout, aby se něco dělo. Než se to dá dohromady, tak jsou prázdniny a do tý doby tam máme děravej heliport. Proč se opomněla padající zeď v loděnici? Nebo je to v "řešení" ? Přijde mi, že se to nadhodí, zapíše do zápisu a tím to hasne, pokud to není někomu k jeho prospěchu. Dobře, že ses Michale zeptal, jinak by to spadlo do dalších diskuzí nás členů na téma "jednání o nás, bez nás"
Avatar uživatele Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: #4622 16. dub 2016 08:27
Drak ("prolejzačka u hřiště") je darem od Žabáka, který jej věnoval pro zabavení malých dětí, které s našimi členy často navštěvují loděnici. Je to dar a tudíž se neplatil. (Je to prototyp, který sloužil jen jako předloha pro nové vybavení Dinoparků.)
Musím tě opravit, trampolína se neměla opravit již minulý rok, ale dohodlo se, že poškozenou demontujeme a na jaře případně zakoupíme novou. Pravdou je, že poslední výborová schůze případný nákup opomněla projednat. To jsem ale již v průběhu minulého týdne začal řešit...
Avatar uživatele Michal
Michal odpověděl/a na téma: #4621 15. dub 2016 15:20
Ahoj měl bych pár dotazů ohledně některých věcí.
1) Drak (prolejzačka u hřiště). Proč? Kdo ho schválil? Kdy a kde se o tom jednalo? Popřípadě, kdo to zaplatil?
2) Trampolína. Nevidím o ní ani čárku a to se měla opravit již minulí rok. To se neudělalo. A tedy bych se chtěl zeptat proč? A kdy se tedy trampolína zakoupí.
Děkuji za nějakou odpověď zatím ahoj Michal

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!