Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Střípky z roku 2006

Pozor, pozor pozor. Pokud máte čas a chuť, tak přijdte podpořit v sobotu naše divadelní představení. Tady je pozvánka.

                                                                                                    Králík

Luděk mě poprosil o uveřejnění Výstrahy Čuňatům, která souvisí s úklidem v loděnici.

Králík

Dáda  se po roce ozvala ze země za velkou louží. Tady si můžete přečíst její vánoční dopis o tom, co dělala celý rok a tady je pár fotek, které doporučuji shlédnout až po přečtení dopisu.

Dva nerozluční členové našeho oddílu oslavili padesátku. Tady je galerie z této akce.

Výběr fotek z letního Slovinska (a i ze slovenského Čuňova) najdeš v této galerii.

Tak jsem dneska našel ve schránce čerstvé Hydro a v něm velký rozhovor s Čurem. Tady je stránka 1 a tady stránka druhá.

Králík

Plattling: Finský papírenský kolos Myllykoski,který měl stavět obří papírnu v Opatovicích u Pardubic oznámil, že tuto papírnu (investici za několik miliard) postaví v německém Plattlingu. Součástí projektu je i výstavba vlastní elektrárny.Nechme se tedy překvapit, jaký to bude mít dopad na nás vodáky. ČR ale přišla o investici za 13 miliard Kč a vše související.

Jirka Mrkos

V sobotu 21. 10. 2006 proběhl v Plzni první ročník velké vodácké hry "Po šesti Plzeňských tocích". Zúčastnilo se ho 9 skupin z několika skautských vodáckých oddílů z Plzně a Přeštic. V sobotu večer přijel Neptun a zavřel nám Mži, takže musíme "čekat" až do jara. Přesto se uskutečnil den poté  za svitu podzimního slunce sjezd Mže z Touškova zpět do loděnice. Brzy zde bude i velká fotogalerie z tohoto závodu.

Čuro se zúčastnil extrémního závodu v Rakousku a umístil se na skvělém čtyřicátémdruhém místě a posléze vypil všechno pivo na afterpárty. Pokud máte rychlé internetové připojení, tak tady se můžete kouknout na záznam zpráv z rakouské televize. Čuro tam je několikrát vidět, dle Čura Velkého vypadá jako papoušek. A tady vyšel článek na Hydromagu. A tady je fotogalerie..... více slov není třeba.

Na podzim je na vodě zima, proto se někteří zúčastnili skvělé cykloakce v Novohradských horách. Tady si o tom můžete přečíst skvělou zprávu od Ií.

 Od 13.10.2006 a poté každý pátek až do jara máme od 20:00 do 22:00 hod k dispozici halu v Radčické ulici. Podle počtu příchozích se bude hrát volejbal nebo badminton (vlastní pálky). Bližší info u Jirky Mrkose na čísle 602 948 338.

 Od 30.10.2006 je zajištěna sauna. Každé pondělí od 19:00 do 20:30h v blízkosti TJ, Přemyslova ulice. V případě zájmu podá bližší informace Jirka Mrkos.

 Vzhledem k minimálnímu zájmu o akci Vavřinec 2006 jsem upustil od organizace ( s výjimkou zajištění hospody v Bečvárech) a všechny případné zájemce / bývalé nezájemce o tuto akci odkázat na přímý kontakt na agenty z ČSAD Plzeň. Akci vede Pepa Tejc a jeho MT je +420 777 623 820. Možno je také se s nimi spojit na stránkách http://www.cadici.org/
Tento stav je způsoben dvěma zásadními omezeními:
Já se týden nato stěhuju a o tom víkendu budu pokládat podlahové krytiny. Jindy mi to prostě již nevyjde.
Můj zástupce Jirka prcá kozu.
Visáči Revajvl hrají (možná už naposled) v Božkově na nějaké bigbítové párty.

Příští rok se akce opět ujmu s bývalou vervou, protože doufám, že všechna omezení pominou a naopak se všichni budeme těšit na návrat do ztraceného ráje v Bečvárech.

                                                                                                                                Luděk

Tady je Luďkova pozvánka na letošní Vavřinec. Nějaké podrobnosti se můžete k tomuto zájezdu dočíst v diskuzi na Čádických stránkách.

Hujer sepsal skvělé zprávy z letního Rakouska, letošních Čerťáků a Hamerského potoka. A už se také můžete těšit, protože připravuje zprávu z vodačení v Norsku. Tímto prosím i ostatní, aby přispěli svojí trochou do mlýna našich vodáckých stránek a poslali Králíkovi do mailu článek (nebo fotky) o svém vodačení z tohoto nebo jiného roku.

18.9.2006 O víkendu se jel poslední závod světového poháru ve freestylu na divoké vodě. Čuro byl samozřejmě u toho, ale i když se umístil až na 8 místě, tak v celkových výsledcích skončil na skvělém 4. místě. Tady jsou veškeré výsledky ze 3 závodů světového poháru.

Vážení, společně se Standou budeme slavit narozeniny. Bude to 27.-28.října na loděnici TJ Union v Plzni. Pozvánka i s programem jsou v přiložených souborech. Pro mimoplzeňské by mělo být zajištěno ubytování. Nenoste dárky, už všechno máme. Tady je pozvánka a tady program.
                                                                                                    Luděk

Od čtvrtka 14.9.2006 se začíná chodit do tělocvičny. Poté každý čtvrtek od 20 do 22 hodin a to po celou zimu.

3.7. 2006 Skoro až nepřekvapující zpráva. Na mistrovství Evropy ve vodním rodeu v Nottinghamu vypádloval Čuro skvělé druhé místo, pouhé 3 body od prvního. Tady jsou oficiální výsledky.

 3.7.2006 Skoro až překvapující zpráva. MaxiHousenka se potajmu oženil. Tady je důkaz, který objevil Králík ve svém mailu.

3.7.2006 Čuro v závodě Cnawr rodeo Tour v Kadani vybojoval první místo a na Cnawřích stránkách  jsou Králíkovo fotky z tohoto velmi vydařeného víkendu.

3.7.2006 Zprávu od Mouchy z vodačení v květnovém Rakousku najdeš tady.

3. 7. 2006 Šukovi a Veronice se narodil syn Tonda. Tady je důkaz.

13.6.2006 Tak tady je seznam nových zpráv a fotek:
- Jizerské ježdění o velikonocích - zpráva od Hujera.
- Jizerské ježdění týden po velikonocích - zpráva od Ií a Hujera. Chcete-li poznat Pivrncovo píchačky, tak se jukněte do velké fotogalerie z této akce od Králíka, Heleny a Norise.
- ČPV Otava 2006 a další vodačení - zpráva od Hujera.

13.6.2006 Povodňové fotografické zpravodajství z loděnice a okolí od fotoreportérů našeho oddílu Helenky, Luďka, Peťana a Semínka najdeš v této fotogalerii. Všimněte si, že Luďkovi sice na zahradě nic neroste (kromě trávy), ale voda tam taky nedosáhne, protože právě odtéká přes silnici na Radčice.

28.5.2006 V pátek 16. června se ku příležitosti zdárného průběhu letošního ročníku ČPV Otava koná "Dotavná" a zároveň se ku příležitosti oslavy narozenin několika členů našeho oddílu úderem 18h na loděnici narazí sud.

28.5.2006 Tuleňka zaslala pár mailů a fotografií ze své cesty po Bolívii a Peru.

15.5.2006 Peťan spočítal výsledky z ČPV Otava, které můžete najít na serveru www.kanoe.cz.  Helenka vyfotila závodníky a spolu se Semínkem taky fotila taky lidi okolo, hlavně tedy organizátory tohoto závodu, tedy vlastně nás :-).

10. 5. 2006 Pozor, velmi důležitá zpráva!!!
 Od 11. května vyhlásil pan Rais zákaz vstupu na svůj pozemek -jedná se o přístupovou cestu do loděnice - hlásil to na policii. Pokud vás někoho bude pan Rais obtěžovat při vstupu do loděnice po cestě, tak ho odkažte na předsedu našeho oddílu Jirku Mrkose, případně ho upozorněte na to, že část pozemku je naše a že máme právo po cestě do loděnice chodit. Na nejvyšší možnou míru omezte vjezd do loděnice auty, a pokud možno, zavírejte za sebou co nejdříve vstupní vrata. Pokud chcete někdo bližší info, tak volejte Jirku Mrkose.
                                                                              Za Jirku Mrkose napsal Králík
 

19.4.2006 Prosíme všechny členy oddílu, aby pomohli při přípravě a zdárnému průběhu letošního závodu ČPV na Otavě.
- co nejdříve potvrďte svojí účast svým podpisem na papír v loděnici.
- dostavte se v úterý a ve čtvrtek v 17h v týdnu před závodem do loděnice, každá ruka bude potřebná. A kdo to ještě neví, tak letošní ČPV Otava se koná v sobotu 29. dubna.

19.4.2006 Hujer připravil skvělou zprávu o našem jarním vodačení. A Helena s Norisem to fotili, takže zpráva je tady a fotky jsou zase tady.

27.3.2006 Ahoj, schůze výboru vodáckého oddílu a pořadatelů ČPV Otava 2006 se koná ve čtvrtek 30.3.2006 od 18h v salonku restaurace na Potravinách.
                                                                                                    Jirka Mrkos

 27.3.2006 V sobotu nebyla jarní brigáda na loděnici, protože se odložila o 14 dní později na 8.4.2006.

22.2.2006 Prosím všechny členy oddílu, pokud mají tu možnost, ať začnou zajišťovat a shánět ceny do tomboly na náš závod na Otavě. Pokud si nevíte rady nebo potřebujete nějaké další informace, kontaktujte přímo mě.
                                                                                                    Jirka Mrkos

22.2.2006 Proběhla úprava stránky seznamu členů Vodáci. Pokud chceš také na této stránce figurovat, tak vyplň tento dotazník.

22.2.2006 Tak je to tady. První informace o důležitých změnách v pravidlech ČPV pro rok 2006 najdeš na v zápise ze 2. schůze výboru VT na stránkách Kanoe a také v informativním článku na stránkách Hydromagazínu.

 22.2.2006 Zápis do kroniky od Hujera o tom jak jsme sněžnicovali na Ostrý najdeš tady.

 12. 2.2005 Galerii fotek od Heleny a Králíka ze zimního výstupu na Ostrý najdeš tady.

 4.2.2006 Důležitá upozornění!!!

Prosím všechny o omezení vstupu (včetně omezení vjezdu vozidly) do loděnice přes pozemek po cestě od Námořníka. Omezení prozatím platí do 30. 3. 2006. Bližší informace získáte u mě.

Jirka Mrkos

Členské příspěvky můžete zaplatit převodem na tento učet: 276227513/0300 Jako variabilní symbol uveďte své rodné číslo. Příspěvky na rok 2006 jsou 400 Kč, plus za každou neodpracovanou brigádnickou hodinu 50,- Kč. V roce 2005 bylo nutno odpracovat 6 brigádnických hodin.

Laďka Velebná

4. 2. 2006 A tady jsou Helenčino fotky z letošních eskymáků.

4. 2. 2006 Tady se můžete kouknout na Partigovo fotografickou koláž.

 

9.1.2006 Výroční schůze vodáckého oddílu TJ Union Plzeň se koná 20.1.2006 od 17h v klubovně TJ v Radčické ulici.

8.1.2006 Letošní vodácký bál na Masně se koná v pátek 31. března 2006.

8.1.2006 Tady jsou fotky od Helenky a TuLeňky ze zakončení loňské sezóny.

Letošní pravidelní zimní eskymáci v bazénu na Lochotíně jsou zrušení, protože je bazén čerstvě natřený.
Čádíci díky tomu zařídili bazén na Radbuze na Borech, eskymovat se bude vždy v pondělí od 20. do 22.h jednou za 14 dní.

Tady jsou termíny: 9.1., 23.1., 6.2., 20.2., 6.3., 20.3., 3.4.  a to všechno v roce 2006.

Případné dotazy budou zodpovězeny (kolik lidí a lodí a peněz apod.) na Čádickém eskymáckém fóru na jejich stránkách.

A máme tady rok 2006 a nový kalendář akcí na tento rok.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!