Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Střípky z roku 2004

20.12.2004  Fotky TuLeňky na Kubovo fotostroj ze zakončení naší vodácký sezóny. Tady jsou.

15. 12. 2004 Další série fotek z Kokobonga, tentokráte od Fíďovo ségry Veroniky. Hledej tady na Volném webu.

13. 12. 2004 Ve fotokronice jsou první fotky od Kubánce z letošního Kokobonga - srazu důchodců.

12. 12. 2004 Jsou přidány dotazníkové odpověďi Luďka Němce, kterého zná snad každý. Tady to je. A taky tu někde můžeš najít exkluzivní fotografii jeho syna Čůra z června roku 1993. To to ještě vypadalo, že se potatí a bude z něho singlíř. (hledej v jeho dotazníku).

29.11.2004 Jéňa se Žandulem nás zvou do divadla Čas v Plzni, kde budou příští pondělí vyprávět o své  vodácké akci na Jamajce. Konečně jsme exkluzivně pro náš web získali i několik fotografií z této akce. Tady jsou fotky. A tady oficiální pozvánka.


29.11.2004 V televizi poběží třídílný film S bráchou na Aljašce. Natáčel ho plzeňák Láďa Moulis a při natáčení mu pomáhala naše kamarádka Dáda, která tam žije již několik let. První část poběží v pátek 3.12.2004 na ČT2 ve 20h (opakování 6. a 9. 12. 2004), další díl o týden později a poslední někdy potom. S jedním s těchto filmů Láďa Moulis vyhrál loňský ročník festivalu Tourfilm v konkurenci několika stovek filmů z celého světa.

29.11.2004 Podle posledních zpráv se má Dáda zastavit v Čechách na nákup vánočních dárků, k vidění bude pravděpodobně na již klasické akci Kokobongo (10.12.2004, Sallon v Doubravce, 20h, letos na téma: Sraz důchodců).

9.11.2004 Opraveny některé galerie od Kubánce, a přidány i fotky nové. Lyže v Tuxu, voda na Innech a Visací zámek revival v Jamu. Dále zde můžete najít nové dotazníky od Medika a Jéňi.

4.11.2004 Vytvořil jsem na našich stránkách nový kalendář. Zatím tam nejsou uvedeny skoro žádné akce, takže vás tímto prosím o zasílání informací o všech akcí, o kterých chcete dát vědět ostatním (kdy, kde, kdo, co, odkaz na www stránku), na můj mail.
Pokud tento skript nebude někomu fungovat, tak nejspíš nemá v počítači nainstalovanou a spuštěnou podporu jazyka Java. Králík

 V termínu 19.-21.11.2004 se bude v loděnici konat již tradiční PC Games Party. Kdo se chcete zúčastnit, tak se dohodněte s Peťanem nebo s Fandou.

28.10.2004 Už se chodí do tělocvičny. Rodina Kučerovic se o víkendu stěhuje. Celkové výsledky našeho oddílu v ČPV KRK a Cnawr Rodeo Tour 2004.  Magdy srnu ze Žlutic jsme sežrali taky. Výsledky z Vavřineckého potoka jsou tady a výsledky z již tradičního "Bátoryho" memoriálu již taky známe.

21.9.2004 O víkendu jsme se opět zúčastnili ČPV na Teplé a Střele. Samozřejmě jsme se pobavili i na vodáckém bále ve Žluticích, kde jsme opět vyhráli (Magda) v tombole první místo. Srnu jako brnu. I Žlutický si začínají myslet, že je to podplacený....

2.9.2004 Několik fotek z letních akcí na Salzu, které organizoval Housenka, najdeš ve fotogalerii.

30.8. 2004 Tak a je po prázdninách. Ve fotokronice jsou nové fotky z květnové akce na Loisach, Risbach a další vody.
Žandul s Jéňou Příhodou se zúčastnili expedice na Jamajku, více najdeš na webu Waterrats.

Sekce jezdičů byla v Norsku, starší a opotřebovanější byli ve Slovinsku i v dalších lokalitách.

Žlutý kvítek má za sebou tábor na Otavě.

Pokud mi někdo dodá další informace a fotky, tak se brzo dozvíte více.

19. 5. 2004 Výsledky z ČPV KRK Otava 2004 najdeš tady:Klik

17.5.2004 Pár slov o Hujerovi můžeš najít v informacích o členech našeho oddílu. Kdo bude další?

10.5.2004 TuLenčí fotky z Kadaně na Cubáncovo fotostroj. Hledej ve fotokronice.

5.5.2004 Fotky z ČPV Otava ve fotokronice.

21. 4. 2004 Nové fotky ve fotokronice. Z loňska i letoška.

18. 4. 2004 Až z dalekého anglického ostrova k nám přišel vyplněný osobnostní dotazník od Bařeny.Tudy.

16. 4. 2004 Noris poskytnul svá osobní data do seznamu vodáků. Tady.Malej Čuro je zase slavnej. Má svojí fotku ve fotogalerii Firmy Laminex (to je ta firma co dělá pádla TNP). A Laďka mu tam dělá křoví.Tam.A taky byli velikonoce. Kubánec, Moucha a další byli  v "Plátně". Fotos Kubános. A Housenka s Králíkem a Vaškem na Regenu, přičemž na Čenkárně je ještě podpořili Helena s Norisem. Fotky budou možná až za pár dní.

30. 3. 2004 Náš malej Čuro se zúčastnil závodů v Anglii.

29. 3. 2004 Na našem webu došlo k těmto zásadním změnám:
V menu Nástěnka jsou tyto nové položky:
Bazar - pokud chcete něco prodat, koupit, věnovat a chcete, aby o tom věděli ostatní, tak použijte tuto stránku.
Aktuální vodní stavy - odkaz na aktuální stavy a průtoky český řek.
Pozvánky - pozvání na všemožné kulturní akce (koncerty, filmy, oslavy narozenin, svatby a jiné kalby.), které nějak souvisí s činností našeho oddílu. Pokud chcete uveřejnit svojí pozvánku, dejte vědět Králíkovi.

27. 3. 2004 Karel pořídil nový blembák, Bohouš novou bundu, Králík novou plovačku, Šuk návleky na ruce a děti ze Žlutého kvítku zánovní raft Colorado. To vše jsme pokoupili na vodáckém festivalu v Praze.
Zároveň se uskutečnilo poslední eskymování v bazénu a první jarní brigáda na loděnici.

16.3.2004
- A konečně tu máme aktuální pravidla Českého poháru vodáků. Tu.
- Jelikož nikdo dosud neprojevil zájem o soutěž Fotografie roku 2003, tak tímto soutěž ukončuji ještě před zahájením.

24.2.2004 Kubánec si dovolil zaslat dotazník s informacemi o sobě a pár fotek k tomu. Tady klepni. A já jsem si k svému dotazníku konečně dovolil přidat pár fotek. Klepni i sem. Jestli to bude pokračovat dále takovouto rychlostí, tak zhruba za 3 a půl roku bude seznam členů kompletní.

Podle potvrzené informace bude dne 28.2.2004 na loděnici sud ku příležitosti osmnáctých narozenin některých členů Žlutého kvítku. Pravděpodobně vše vypukne po eskymácích. Bližší informace nejsou známy. Všichni jste zváni.

16.2.2004 Přidány www odkazy na vodácké stránky.

16.2.2004 Další přírůstek do seznamu členů našeho vodáckého oddílu. Tentokráte se představuje Šuk.
A co vy ostatní?, koukejte taky napsat o sobě pár slov a poslat pár svých vodáckých fotek. Dotazník si můžeš stáhnout tady.

12. 3. 2004 18:30 se koná valná hromada TJ Union Plzeň. Delegáti valné hromady za vodácký oddíl byli vybráni při výroční schůzi. Všichni delegovaní nechť se včas dostaví do objektu TJ Union Plzeň (restaurace na Potravinách). Po valné hromadě již tradičně vypukne na Slavoji vodácký "bál ze všech koutů světa", který organizují "Čádící". Zde si můžeš stáhnout oficiální pozvánku:pozvbal2004.doc

28.1.2004 Při poslední schůzi proběhla živá diskuze zda je lepší na loděnici tlačit pivo vzduchem nebo kysličníkem. Zde je tedy vytvořená ankteta a uvidíme jaký je tedy náš názor. Hlasujte co hrdlo ráčí. Každý může hlasovat jen jednou.

27.1.2004 Pozor, důležité upozornění pro všechny návštěvníky bazénu při eskymácích.
- Začátky jsou posunuty o půl hodiny dříve. Tzn. ve 13.00 sraz na loděnici, ve 13:30 vstup do bazénu. 15:30h - konec eskymáků.
- Vstup povolen pouze v plavkách. Je zakázáno použití veškerých neoprénů (kraťasů, bot,čepiček atd.), vodáckých bund a pod.


27.1.2004 Tady jsou nové fotky nové holky Lenky.

Dneska 20.1.2004 v 7:20 hodin se přesně podle plánu narodilo další Kučeře, tentokráte holka Lenka.
Vlasů má mnoho a má je učesaný na Pankáče. Váží 3080 g a měří 50 cm.
Kalba by mohla vypuknout ve čtvrtek či pátek (spíše pátek) po tělocvičně.
Pro méně chápající od 22 hodin v hospě na Unionu.
Ti kdo chtějí posedět, ať přijdou - Kdyby chyběla místa zkusím od J.M.
zajistit nějakou klubovnu.
Zápisné za poteciálního člena přinesu již na fotbálek ve čtvrtek.
Zdraví Peťan.
P.S. Jiné protinávrhy či lepší nápady přijímám.


16. 1. 2004 17:00 Výroční schůze vodáckého oddílu TJ Union Plzeň.
Pozor, změna!!: "Schuze, ktera byla planovana na patek 16.1.2003 do lodenici probehne ve stejnem terminu, ale na Unionu v Radcicke ulici. Predej prosim tuto informaci ostatnim.
Zmena je nutna vzhledem k tomu, ze vztahy se spolumajitelem pozemku kolem prijezdove cesty k lodenici jsou v soucasnosti problematicke a je treba je pokud mozno maximalne zlepsit dokud je cas."

Den poté první eskymáci.

10. 1. 2004 Nový kalendář akcí.

10.1.2004  Zahájen zkušební provoz těchto internetových stránek. Dosud nejsou doplněny některé informace, ale usilovně se na tom pracuje.

"Tímto děkuji všem co pomohli při tvorbě těchto stránek. Zejména Kubáncovi, Peťanovi, Mouchovi, a všem ostatním pokusným králíkům." Velký dík směřuje také k Jéňovi Příhodovi, který vytvořil během jedné noci nádhernou hlavičku těchto stránek. Díky.

Chcete-li kdokoliv  zde něco uveřejnit (od inzerátů až po pozvánky na svatební hostiny) napište mi to do mailu. Tato nabídka platí nepřetržitě a pouze pro členy oddílu. Králík

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!