Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

Lyžbo-Plátno
2. – 3. 4. 2005

Účast:
Kubánec, Fíďa, Hujer
Jen lyžba : Moucha, Džína
Jen Plátno : celá rodina Čůráků

 

Sobota 2. 4.

Lyžba na Špičáku a rodeo v Plátně

            Letošní zima je v množství sněhu rekordní, a tak není nouze o toto skupenství vody ještě ani na začátku dubna. Na železnorudském Špičáku ale tento rok budou rozebírat stávající vleky a nahrazovat je lanovkami. Takže již tuto sobotu je poslední lyžování a to zadarmo. Bereme tedy lodě a lyže a razíme na Šumavu. Vleky zde jezdí jen do poledne, nicméně již kolem 11 hodiny se všichni scházíme u stánku. Po raní krásné tvrdé pistě to začíná býti poněkud měkké.

            V tričku se opalujeme na sluníčku a zhlížíme rozlučkový ceremoniál s vleky. Fíďa ještě dává kousek sjezdovky na svém novém kajaku, Mouchu s Džínou vyhazujeme na nádraží a hurá do Plátna. Kde jsme již kolem druhé hodiny a rychle skáčeme do válce. Je hodně vysoký stav vody, teplotně je to taktéž ucházející – prostě pohoda. Večer sbíráme dřevo z povodní a děláme si flákoty kuřecího na ohni, kterýžto zahání i chlad – teplota se začíná nepříjemně blížit k nule.

Neděle 3. 4.

Rodeo v Plátně

            Počasí je opět parádní, i když v noci byla slušná kláda, čili čekáme na pozdnější čas, až se vzduch trochu ohřeje. Do válce se vydává řádit napřed Čuro, který dorazil s celou rodinou. Přijíždějí taktéž Pražáci. O zábavu je tedy postaráno. Do Plzně odjíždíme kolem páté.

Přihlaš se, aby jsi mohl komentovat

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!