Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

file Novinky na našich stránkách.

  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
23. dub 2009 22:24 #723 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Milca napsal:

a nešlo by to udělat obráceně, že kdo chce notifikaci, nebo to lidi využíváte?


V této verzi Kunena by to bohužel nešlo. :(
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
23. dub 2009 22:21 - 23. dub 2009 22:23 #722 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Mílo, stačí se kouknout o pár příspěvků dozadu v čase v tomto vlákně a tam jsem to už psal, ale pro Tebe (a možná i pro jistotu i pro ostatní) ještě jednou:

1. Při tvorbě nového vlákna (nebo odpovědi ve vlákně) je potřeba vypnout "zaškrtněte, chcete-li si nechat zasílat upozornění na příspěvky v tomto tématu" - checkbox nad tlačítkem "Odeslat"
2. Když už se stalo, nechť jde uživatel do svého profilu v Kunena (Kunena - to je jako výrobní )název toho našeho fóra) a na panelu "Můj profil - levé menu Příspěvky" ať si smaže témata, u kterých nechce odebírat oznámení.
Poslední úprava: 23. dub 2009 22:23 od Kralik. Důvod: Překlep.... :-)
Více
23. dub 2009 21:15 #719 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
už jsem zase zapomněla, kde vypnu ty upozornění, co mi chodí o příspěvkách do mailu....mám zaspamovanou celou poštu... dík

a nešlo by to udělat obráceně, že kdo chce notifikaci, nebo to lidi využíváte?
Více
08. dub 2009 11:50 #669 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Kralik napsal:

Hlavicka prispevku vpravo - to Ti nerozumim, ja mam nadpisy prispevku v diskuzi vlevo, Ty ne? Nebo jsem nepochopil co myslis..... nebo to myslis opacne, ze avatar v diskuzi je vpravo a chces ho vlevo? to je dane sablonou diskuze a take tim, ze jiz nejakou dobu mame nainstalovanou lepsi verzi - ted je to Kunena, a velmi podobna (graficky) verze pred tim byl Fireboard, ale se spousty chybama...


Jo, myslel sem avatara, takze říkáš, že nalevo to nejde? Škoda, ale přežít se to dá.

Ty profily lidí sou dobrej nápad, každýmu bych dal za úkol, aby popsal někoho druhýho ať je to větší sranda:-)

Už se těšim na další "Novinky na na našich stránkách"
Pulec
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
07. dub 2009 20:08 #667 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Cau Pulce,
trochu jsi me predbehl, o nekterych techto zmenach jiz uvazuji nejakou dobu, ale je toho vic a chtel bych to vsechno zmenit naraz a ne postupne, aby se vizualni podoba stranek nemenila kazdy den. Tve pripominky beru v potaz. Jen mi dej trochu jeste trochu casu.

Hlavicka prispevku vpravo - to Ti nerozumim, ja mam nadpisy prispevku v diskuzi vlevo, Ty ne? Nebo jsem nepochopil co myslis..... nebo to myslis opacne, ze avatar v diskuzi je vpravo a chces ho vlevo? to je dane sablonou diskuze a take tim, ze jiz nejakou dobu mame nainstalovanou lepsi verzi - ted je to Kunena, a velmi podobna (graficky) verze pred tim byl Fireboard, ale se spousty chybama...

Co bych chtel udelat ja sam? Taky vec k diskuzi... :-)
- lepsi kalendar akci s lepsi registraci a hlavne s lepsim vypisem lidi, co jsou prihlaseni - soucasna verze neni idealni.

- lepsi sablona stranek

- neco na zpusob FAQ - abych nemusel odpovidat desetkrat na stejnou vec.... ted na spousty veci odpovidam v diskuzi, ale to casem upada v zapomneni....

- predstaveni lidi, co se pohybuji v oddile - navstevnici vlastne poradne nevi kdo jsme, jak vypadame....

- donutit nejak lidi, aby vice spolupracovali pri tvorbe stranek - aby me dodavali clanky a fotky z akci (nemuzu byt vsude... :-) ). Je sice hezke, ze ty stranky uz nejak funguji, ale kdyz tam nic nebude, tak jsou k nicemu....

Timto dekuji Ii a Mouchovi, kteri me posledni dobou neco dodali (Moucho jeste cekam na text z vikendove akce, abych to cele hodil na stranky...)

- je toho vic a je toho jeste hodne co udelat, ale zima skoncila a ja nechci furt drepet u pocitace, tak vydrzte, ono se to vsechno zlepsi.... :-)

Nekdy si o tom vsem, co a jak chceme mit na strankach, muzeme popovidat u piva....
Více
07. dub 2009 17:53 #666 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Zdar diskutéři,
měl bych taky nějaký drobnosti k tej dizkusi.

Hlavička příspěvku vpravo?
Já teda čtu zleva, a když podle avataru vidim, že to psal třeba Bob tak ani dál nepokračuju:-)
Myslim že vlevo to bylo logičtější, co vy?

Přihlašování je dole v dole:
Já teda diskuzi čtu pokaždý přihlášenej, a vadí mi,že přihášení je až někde za rubrikou "Kdo má svátek" hluboko pod obzorem monitoru.Dal bych ho vejš.

Apropos celkem dost obsahu mám pod monitorem, a myslim že zato může i trochu roztáhlá hlavička stránek.
Myslim tím:
nejdřív modrej proužek
pod ním lišta "search..., Vodácké diskuzní fórum, Vodní stavy v ČR"
pod ní nadpis
a pod ním lišta "datum".

Kromě nadpisu bych všechno zrušil, a "vodní stavy v ČR" přesunul do odkazů.
Fórum už je v menu a tam bych dal i "search..." ať je všechno pohromadě.
A datum ať je klidně u "Kdo má svátek".
Možná sem minimalista, ale přehlednost myslim neškodí.


Předesílám že to je můj pohled na věc a rád uslyším jiné názory, a určitě nechci říct že "Králík to dělá blbě".
Našim stránkám zdar
Pulec
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
07. dub 2009 11:13 #665 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Milo, jasne, to je dane tim, ze muzes mit jinou sablonu pro zobrazeni fora a hlavne tim, ze jinde asi nejsi jako moderator fora. Toto forum je celkem po svete rozsirene, umoznuje spousty dalsich veci - hlavne vic kategorii for, ktere my treba vubec nevyuzivame a jinde jo....
Takze jestli chces, muzu Te jako moderatorku smazata a nechat tam jen Baru a Bobika. Bylo to hlavne kvuli mazani pripadneho spamu, ale toho jsme se tak trochu asi zbavili (musim to zaklepat) urcitymi nastavenimi a pristupovymi pravy....
Více
07. dub 2009 11:03 #663 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Králíku, to já beru a rozhodně po tobě žádný přeprogramování nechci....jen todle fórum znám z jinejch stránek a vypadá trochu jinak... tak jsem se domnívala, že to jde nastavit...:laugh:
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
07. dub 2009 10:51 #662 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Ahoj Milo,
Ty tam mas patrne vic tlacitek, protoze jsi take moderator fora, muzes mazat vsechny prispevky vsem a tak. Obycejnej uzivatel fora jich tam ma mene, alespon myslim, nestacil jsem to vyzkouset.
Jinak jak rika Moucha spravne, je to "vlastnost" tohoto fora, ze takhle vypada. Proste se neumim zavdecit vsem, je to podobne, ze kazdemu se treba libi jine barvy a tvary lode a padla a tak.... a je taky pravda, ze mam i jine zajmy a aktivity, tak preprogramovavat forum nebudu, uz takhle travim dost casu kontrolou, aktualizaci a zalohovanim jednotlivych komponent a dat z nasich stranek ve svem volnem case.
Více
07. dub 2009 09:09 #658 od moucha
moucha odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
No já taky používám pouze tlačítko odpovědět a případně nové téma, ale předpokládam že takhle je ten redakční systém nastavenej a Králík to těžko bude měnit.
Přes různý věci co bych si doved na stránkách představit jinak, jsem stejně ale rád, že se tomu Králík věnuje, protože nikdo jiný to dělat nechce. Králíku dík.
Více
06. dub 2009 17:52 #656 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
chci se zeptat, zda má nějaký význam, že u té diskuze je kolem takových tlačítek...osobně je nepoužívám a už se poalu začínám na našich stránkách tak trochu ztrácet... používáte to někdo?

osobně mám pocit, že méně je někdy více....:woohoo:
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
26. bře 2009 14:58 #634 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Pár lidí se mi ptalo jak vypnout v naší diskuzi zasílání nových příspěvků do mailu. Tady je řešení, které jsem zjistil:

1. Při tvorbě nového vlákna je potřeba vypnout "zaškrtněte, chcete-li si nechat zasílat upozornění na příspěvky v tomto tématu" - checkbox nad tlačítkem "Odeslat"
2. Když už se stalo, nechť jde uživatel do svého profilu v Kunena a na panelu "Můj profil - levé menu Příspěvky" ať si smaže témata, u kterých nechce odebírat oznámení.

Jinak to zatim nejde - treba jako, aby automaticky se posilani mailu proste zrusilo pro vsechny. Je to "vlastnost" teto verze fora Kunena. Mozna to bude lip vyreseno v dalsi verzi.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
24. úno 2009 21:30 - 24. úno 2009 22:34 #575 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Novinky na našich stránkách.
Ahoj, tak jsem zrovna nainstaloval novou verzi redakčního systému Joomla (to je ten systém, ve kterém běží naše stránky).

A taky jsem nainstaloval novou verzi vodáckého fóra, a data by tam měla být všechna původní). Zatím jsem musel jen odstranit modul pro zobrazení posledních příspěvků na úvodní stránce, ale brzo to snad bude zase fungovat.

Prosím všechny, pokud zjistíte, že něco nefunguje, tak mi dejte vedět.

Já třeba teď zjistil, že funguje nově vložení odkazu z youtube a ukáže se v diskuzi přímo okno s videem, viz diskuze o eskymácích a příspěvek od Pulce z z dřívějška.

Aktualizace, tak zobrazeni poslednich prispevku uz funguje,
- dale dalsi novinka, ze okno prispevku je velke podle toho jak je prispevek dlouhy nebo podle informaci o uzivateli vedle. Na to kdysi upozornoval Pulec, ze pokud je okno furt stejne velke, tak vypis prispevku je moc dlouhy....
Poslední úprava: 24. úno 2009 22:34 od Kralik.
Více
18. úno 2009 16:10 #571 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Odp.:Diskuze
jo a když už sme u toho tak jakmile edituju vlastni příspěvek ztratí se přiloženej obrázek.(a už nejde přidat)

tady je ten k minulýmu blebtu.
Přílohy:
Více
18. úno 2009 15:39 - 18. úno 2009 16:08 #570 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Diskuze
chtěl sem tu něco napsat o tom, že než dopíšu příspěvek tak mě to vykopne z diskuze a můžu to psát znova, ale teď to zas funguje. Tak nevim asi sem vadnej ja.
ale stejne nevim co znamená to "Pulec" za Vodácké fórum (1 zobrazeno) nahoře v diskuzi. Myslel jsem že to indikuje, že sem přihlášenej.
Zjevně ne, když to bylo i u tý zprávy na obrázku.
Přílohy:
Poslední úprava: 18. úno 2009 16:08 od Pulec.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
10. led 2009 20:55 #503 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Hejhola vsem,
jedna novinka do noveho roku. Jelikoz jste nikdo neprispival do rubriky "Kukatko do internetu" a ja obcas nemel moc cas na to, abych tam psal vse o deni okolo vody, tak jsem ji predelal, ze ted je z toho automaticka RSS ctecka, nyni ze 4 znamych vodackych serveru, ted se zde zobrazuji posledni 3 clanky z kazdeho serveru. Po kliku se otevre nove okno s danym clankem. Pokud vite o nejakem dalsim vodackem informacnim serveru, ktery podporuje RSS (treba jako i ten nas, muzete si ho zadat do svych RSS ctecek :-) ), tak dejte vedet, mohu ho tam pridat take.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
12. lis 2008 12:50 #444 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Pulec napsal:

A jestli chcete neco napsat na stranky, tak muzete, ale uverejnim to, az se vratim, coz bude asi 4. prosince.

kraliku a nemoh bys ty prava delegovat na nekoho kompetentniho?
Co kdyby sme ciste teoreticky chteli neco napsat na stranky.

jinak si to tam samozrejme uzi:)
p.


Samozrejme nekomu pravo publikace napsaneho clanku mohu dat. Ale nevim komu, dejte navrh, zitra bylo pozde....

Muj osobni nazor: stejne sem nikdo nic tak casto nepise (i kdyz muze) a kdyz uz, tak mi to posila stejne mailem, tak to tam publikuju kompletne ja.... a kazdy muze psat do diskuze, pripadne zadavat akce v kalendari

Mejte se fajn, uz na stranky nebudu do cca pulky prosince vubec cas, ale pokud se na nekom domluvite, tak mu behem zitra dopoledne muzu to pravo jeste nastavit.
Více
12. lis 2008 11:19 #442 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.

A jestli chcete neco napsat na stranky, tak muzete, ale uverejnim to, az se vratim, coz bude asi 4. prosince.

kraliku a nemoh bys ty prava delegovat na nekoho kompetentniho?
Co kdyby sme ciste teoreticky chteli neco napsat na stranky.

jinak si to tam samozrejme uzi:)
p.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
11. lis 2008 20:30 #440 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Zdarec vsem,
tak jsem zrovna provedl posledni listopadovou zalohu naseho webu, protoze dneska jsem dostal v Praze od Indiana nove druhe vizum, takze v patek preci jen letim padlovat do tepla... (pokud tedy to vizum zase neztratim nebo jestli neztratim nekde sebe... ) Tak se tu vsichni mejte a at vam treba brzo napadne snih nebo tak neco....
A jestli chcete neco napsat na stranky, tak muzete, ale uverejnim to, az se vratim, coz bude asi 4. prosince. ;)
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
08. lis 2008 14:08 #436 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Odp.:Obrázky
Jo, uz by to mohlo fungovat, muzes to vyzkouset.
Maximalni parametry obrazku: (šířka x výška - velikost): 800x600 - 200 KB
Více
07. lis 2008 15:20 #435 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Obrázky
Zdar Králíku,
šlo by zařídit, aby se daly do diskuze vkládat obrázky?
To by se mi líbilo.:laugh:
dík p.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
03. říj 2008 13:48 #333 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Cau Bobika,
bezny uzivatel (treba jako Ty), to nemuze videt. Ale ja jako admin samozrejme vidim v administraci techto stranek pocet uzivatelu, jejich jmena, loginy a maily. Jejich hesla nevidim, ale muzu je prepsat. Pripadne nezadouciho uzivatele zablokovat nebo uzivatele vytvorit. Tak jen pro info k dnesnimu dni je na nasich strankach registrovano 25 lidi.

Kazdy kdo se registruje na techto strankach, tak ma pravo (asi nejvetsi) na psani clanku primo ze stranek. Ale clanek se po ulozeni neuverejni, ja v tu chvilku dostanu automaticky mail a pak to muzu odsouhlasit (pripadne upravit, dat do spravne kategorie a sekce apod.) a uverejnit.
Více
03. říj 2008 10:56 #332 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Zdarec Králíku, jde se ještě na stránkách podívat na to kdo je všechno tady zaregistrovanej????
Více
19. zář 2008 15:55 #272 od Lukasek
Lukasek odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
jj, bohatě to stačí na tý úvodní, stejně jsou to blbosti :-)
Více
18. zář 2008 20:02 #268 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: Odp.:Novinky na našich stránkách.
Na tý hlavní to bohatě stačí!!!
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.656 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd