Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

file ČPV Otava

Více
13. dub 2023 19:34 #5214 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj, pro jistotu to asi opakuju. Byl jsem na loděnici asi od pěti do půl šesté, nikoho jsem nezastihnul. Pojedu teda nějak samostatně, odhaduju, že do Rejštejna dorazím kolem třetí-čtvrté hodiny. Kdyby se chtěl někdo svézt se mnou, dejte mi zprávu, radši mailem nebo zavolejte, na loděnici už se asi stavovat nebudu.

Luděk
Více
13. dub 2023 16:40 #5213 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
ODJEZDY A OBSAZENÍ AUT NA ČPV OTAVA 2023

Soubor přílohy:

Název souboru: odjezdyaob...2023.pdf
Velikost souboru:325 kB
Přílohy:
Více
13. dub 2023 16:36 - 13. dub 2023 16:37 #5212 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Odjezdy z loděnice a obsazení automobilů se objeví do 18 hod. na hlavní stránce v "okně" ČPV Otava 2023.
Už vidím, že se tam neuvidíš :) neb při neustálých změnách ze strany účastníků jsi mi při opravách vypadnul. Ráno tě ale nebude problém umístit. Rozpis bude viset i v loděnici.
Poslední úprava: 13. dub 2023 16:37 od Jirka.
Více
13. dub 2023 16:10 #5211 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Vím, že se zase bude Bobika popadat za břuch, ale já tu přílohu nemůžu najít.
Více
26. dub 2022 08:38 #5133 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Výsledky ČPV Otava 2022:

www.zavody-cpv.cz/results/2022/race/1
Více
25. dub 2022 09:48 #5132 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Děkuji všem členům oddílu,
kteří přijali pozvání a přijeli na CPV Otava 2022 aby pomohli s organizací tohoto závodu.

Pořádáním tohoto závodu byl Českým svazem kanoistů pověřen náš vodácký oddíl
a tento rok šlo již o jeho 16. ročník.

Akce se vydařila, mnoho účastníků přišlo osobně poděkovat za jeho organizaci a rád to tlumočím.

Děkuji vám :)
Více
21. dub 2022 10:40 #5131 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Nebo se dá jet do Sušice přes Běšiny, Hlavňovice a Petrovice. To znamená v Klatovech odbočit na Železnou Rudu.
Více
21. dub 2022 10:18 - 21. dub 2022 10:21 #5130 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Na trase z Klatov do Sušice se vyskytuje menší dopravní komplikace
(je uzavřena silnice č.187 u obce Brod-směr Kolinec, kde se buduje obchvat obce.


Nabízí se několik objízdných tras např. Klatovy-Sobětice-Mochtín odbočit vpravo na Těšetiny-Hradiště-Mlázovy-Kolinec-Sušice-Rejštejn (oproti původní trase kratší o cca 5km)

nebo oficiální trasa, kterou vydal MÚ Sušice

Uzavřeno Kolinec 8.4.2022
Kolinec
od 8.4. 00:00 do 31.5. 23:59

Popis silničního omezení Dopravní uzavírky a omezení
Silnice II/187, část obce Vlčkovice - část obce Brod, v katastru obce Kolinec, okr. Klatovy

Popis Dopravní uzavírky a omezení
Úplná uzavírka sil. II/187 Číhaň - Kolinec, v úseku Vlčkovice - Brod za účelem realizace stavby: Přeložka sil. II/187 Číhaň - Kolinec

Silnice II/187, část obce Vlčkovice - část obce Brod, v katastru obce Kolinec, okr. Klatovy, Od 08.04.2022 00:00, Do 31.05.2022 23:59, Úplná uzavírka sil. II/187 Číhaň - Kolinec, v úseku Vlčkovice - Brod za účelem realizace stavby: Přeložka sil. II/187 Číhaň - Kolinec, Objížďka - obousměrná: místní komunikace, Sušice - silnice I/22, Číhaň, okr. Klatovy, přes: ulice Komenského, Horažďovice, Objízdná trasa je vedena po sil. II/169 Sušice - Rabí - Horažďovice - sil. I/22 Malý Bor - Hradešice - Nalžovské Hory - Zavlekov, Vydal: Městský úřad Sušice

Nebo se svěřte "chytrým přístrojům" :)
Poslední úprava: 21. dub 2022 10:21 od Jirka.
Více
25. led 2022 13:55 - 25. led 2022 13:59 #5118 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Hurá !
Vyšlo to !
Nocleh máme zajištěn 22. a 23.4.2022 v hotelu Černá Růže v Rejštejně (paní se těší, že konečně bude "ňáká sranda")
Spacáky a karimatky sebou.
Žádné mokré věci dovnitř.
Dotazy: směřujte sem x Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. x 602 948 338

P.S. V táboře za řekou budou ubytováni vodáci z Hradce Králové, kteří jedou na vodu do Bosny, kdo bude mít zájem,
může místo využít k domluvě s nimi.
Poslední úprava: 25. led 2022 13:59 od Jirka.
Více
15. dub 2019 05:33 #4947 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Včera ráno jsem hodil pár mých fotek z ČPV do naší galerie. Pokud má také něco fotografického k uveřejnění, tak mi to může poslat, hodil bych to tam také.
Více
11. dub 2019 21:59 #4946 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Jak jsem napsal, někteří lidé se zapsali teprve včera (ve středu) a rozpis odjezdů podle zapsaných účastníků byl vytvořen už v pondělí. Přitom byla akce "vyvěšena" minimálně před 14 dny. Vzniklý rozdíl mezi rozpisem odjezdů (z pondělí) a na poslední chvíli přihlášenými (ve středu) nevyřeší žádná tabulka, proto se nemá cenu na mne mračit. Já si tvé práce vážím a věřím, že bude i v tomto případě platit Hausovo "spory hnětou tvořivost" :)
Je třeba, aby se především každý účastník přihlásil včas a se všemi detaily, které mohou mít vliv na plánování dopravy i další věci a ne si nechávat "otevřená vrátka" apod.
Registrace do exel. tabulky umožnila přihlášení i těm, kteří na našich stránkách registrováni nejsou. Mimochodem naprostá většina se sama zapsala do exel. tabulky (i registrovaní), ale většinu těch zapsaných na našich stránkách jsem tam z tabulky přepsal já. A měl jsem k tomu důvod, který rád vysvětlím, ale ztěžovalo to práci jenom mně.

Vědom si možných rozdílů vinou pozdě přihlášených, nepřesně či neúplně přihlášených atd. jsem již dříve upozornil viz.(a nyní je třeba drobné komplikace řešit):

Odjezdy z loděnice a obsazení automobilů na ČPV Otava
jsou, jak je uvedeno v druhé řádce rozdělení, předpokládané a orientační!
Řada lidí uvedla nepřesné nebo neúplné údaje, které nebudu příliš rozvádět, ale...………..někteří už ví, ale nevěděli přesně, někteří nevědí přesně ani dnes, někteří nakonec nejedou nebo naopak jedou a nejsou v přehledu atd.
Pro zjednodušení lze konstatovat, že odjezdy v pátek se soustředí do dvou časů,
ráno v 8 hod., kde se přítomní na místě podle potřeby, dohody a možností rozmístí do přistavených automobilů
a 17 hod. by to mělo proběhnout obdobně.
Díky za shovívavost a pochopení.
Jirka
Více
11. dub 2019 20:40 - 11. dub 2019 21:08 #4945 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Jiří, když se podíváš do toho "svého excelovského" souboru, tak tam je napsána: Michaela Vávrová pá/17 h ne K1 jede pravděpodobně s Helenou ...... a dneska jsem s Helenou mluvil a ta s tím počítá... proto jsem to napsal.

Jen poznámka na okraj: A proto si stále myslím, což jsem Ti říkal už asi před 2 roky, že přihlašovat se na 2 místech (v nějaké tabulce, kterou může každý přepsat nebo smazat a nebo na stránkách je tak trochu "nesmysel".) Protože to pak dělá dost bordel... Mě osobně to už začíná být tak nějak jedno, protože do oddílu stejně moc nechodím a stránky udržuji tak nějak ze setrvačnosti a necítím potřebu něco měnit, protože mám poslední dobou svých starostí dost... ale to není nic proti Tobě, to myslím tak nějak všeobecně.... pokud by se našel někdo, kdo by se o naše stránky chtěl starat, případně vytvořit jiné a lepší, tak mu klidně předám veškeré přístupové odkazy a hesla...
Poslední úprava: 11. dub 2019 21:08 od Kralik.
Více
11. dub 2019 20:27 #4944 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ať počítám, jak počítám u Helči byli napsáni 2 lidé a to Jiří Král, Ondra Šeda tj. celkem s Helčou 3 lidé!
Ondru znát asi nebudeš, ale toho druhého co neznáš marně hledám. Buď nepoznáváš Helču nebo snad neznáš sebe?!:lol:
Z přihlášek je patrné, že večer bude mj. odjíždět i Fíďa, Kuba Helus, M.Plch nebo možná Z. Čech. Nově přibyl i P.Kučera (17 hod.), který bude mít místo. Zavolejte si.
P.S. Někteří se zapsali teprve včera, když už byl rozpis udělán, někteří to stále "upřesňují".
Více
11. dub 2019 19:55 #4942 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Čau Luďo, k Helence jsem byl nominován od vedoucího akce a dneska jsem s ní mluvil a jsme 4 lidi v autě, z toho 2 vůbec neznám, tak nevím jak jsou velcí. Tak jedině, když jí zavoláš a zeptáš se jí, jestli je ochotná vzít lidí pět.

P.S. Jo, a ten excelovskej soubor není excel, ale ukládá se to samo od sebe, když tam něco napíšeš, pokud teda jsi připojenej zrovna k interfernetu.... za fernet Ti to vysvětlím o víkendu.... ;-)
Více
11. dub 2019 16:55 #4941 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: ČPV Otava
A teď jsem se ještě kouknul do toho xls souboru a koukám, že P.Chejlava nejede. Tak to se budu vtírat jenom já.
Více
11. dub 2019 16:49 #4940 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Malé upřesnění - auto Luďka Němce v 15 hod. se rozpadlo ještě než bylo založeno jako dopravní prostředek. J.Němec zřejmě přijede samostatně až v sobotu ráno, L.Němcová nejspíš pojede s Laďkou, Luděk Němec a P. Chejlava se k někomu vetřou v pátek odpoledne. K Helence už je vetřenej Králík a ještě někdo, ale i tak je možné, že u ní ještě nějaké místo k vetření bude. Když nebude, připadá v úvahu Kubánec, kterej ale jede výrazně pozdějc, řekl bych, že bude vyjíždět už skoro za tmy.
Více
11. dub 2019 10:37 #4939 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj všem,
abych vyloučil občasné pochybnosti:
Teploty na Šumavě nejsou a nebudou nic moc, ale průtoky se nějak dramaticky nemění a snad to vydrží (chladněji teprve bude).
Soudě podle reakcí potenciálních účastníků, nikde si nepřipouští, že by na Otavu nejeli. Někteří dokonce plánují nedělní výlet na běžkách z Modravy...…. a řekněme si, kdo z pořadatelů může něco podobného nabídnout :)
Myslím, že se sice letošní ročník zapíše svým téměř zimním počasím, ale bude na co vzpomínat...."zážitek nemusí být vždycky příjemný, ale hlavně když je intenzivní."
V dobré náladě, kondici a teplém oblečení zítra na viděnou.
Ahoj Jirka.
Více
10. dub 2019 09:18 #4936 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Odjezdy z loděnice a obsazení automobilů na ČPV Otava
jsou, jak je uvedeno v druhé řádce rozdělení, předpokládané a orientační!
Řada lidí uvedla nepřesné nebo neúplné údaje, které nebudu příliš rozvádět, ale...………..někteří už ví, ale nevěděli přesně, někteří nevědí přesně ani dnes, někteří nakonec nejedou nebo naopak jedou a nejsou v přehledu atd.
Pro zjednodušení lze konstatovat, že odjezdy v pátek se soustředí do dvou časů,
ráno v 8 hod., kde se přítomní na místě podle potřeby, dohody a možností rozmístí do přistavených automobilů
a 17 hod. by to mělo proběhnout obdobně.

Díky za shovívavost a pochopení.
Jirka
Více
21. dub 2017 09:31 #4772 od Ii
Ii odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Mame jedno misto,odjezd pul pata,navrat zitra..na lyze uz to prej zas neni,na kolo bude hnusne,takze snad nakej vejlet a do Plzne ;-)
Více
20. dub 2017 20:12 #4770 od Lenka ČSM
Lenka ČSM odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Díky. Ozvu se zítra. L.
Více
20. dub 2017 20:09 - 20. dub 2017 20:12 #4769 od Sokol
Sokol odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Pokud někdo chce svézt, pojedu v pátek po 19:00 z Plzně. Zpátky se musíte svézt s někým jiným, já zůstávám doma.
Domluva na tlf 774 689 716. Aleš Sokolík
Poslední úprava: 20. dub 2017 20:12 od Sokol.
Více
20. dub 2017 19:20 #4768 od Lenka ČSM
Lenka ČSM odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj, prosím o info ohledně odjezdu na akci- volná místa v autě, sobotní návrat? Díky, Lenka Němcová
Více
20. dub 2017 12:49 #4767 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Vzkaz pro Králíka, který nezvedá telefon. Místo pro tebe máme, odjezd v pátek z loděnice ve 14,45 hod.
Více
20. dub 2017 12:14 #4766 od Jara ze sokola
Jara ze sokola odpověděl/a na téma: ČPV Otava
My s Lidunkou přijedeme asi na celý víkend. A na sobotu s námi pojede asi Kájina.
Více
20. dub 2017 08:31 #4765 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
V hospodě U Lotzů (v Rejštejně) bývá v tomto období poměrně malý provoz a aby byli trochu připraveni, upozornil jsem je při rezervaci na konzumaci jídla a pití pro cca 30 osob.
Bylo by proto vhodné, abychom je "v tom nenechali" a počítali s večeří atd. na místě.
Díky.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.518 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!