Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

exclamation-circle Novinky na stránkách

  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
04. zář 2020 07:31 - 04. zář 2020 08:47 #5014 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Zdarec všem,
jen info, dnes jsem zjistil, že díky poslední aktualizaci systému Joomla, která proběhla začátkem tohoto týdne a pod kterým běží naše stránky patrně nefungují všechny funkce, které doposud fungovali. Nebudu psát přesně co a veškeré podrobnosti, třeba na to ani nepřijdete... ;-), ani já sám nemám čas hledat a vypisovat o jaké změny se jedná a co všechno nefunguje.

Co nás čeká a nemine:
- v blízké budoucnosti snad už konečně vyjde nová, kompletně přepracovaná verze Joomla (redakční systém, pod kterým běží naše stránky) - nebudou podporovány některé staré funkce a funkčnosti (kvůli bezpečnosti, ukončení podpory starých verzí systémů atd...), tudíž přestanou fungovat některé části našeho webu a tak budu muset přemigrovat naše stránky na novou verzi.

- V závislosti na tom všem ale budu muset i změnit "šablonu" webu, dojde tedy ke grafickým změnám, to bude pro návštěvníky webu nejvíc viditelná změna. Aktuální šablona není již nějaký čas podporována a dostal jsem se do stavu, že bez její změny nemůžu instalovat nové verze komponent. A v neposlední řadě dojde ke změnám uvnitř celého systému. Základní funkčnosti a data ze starého webu zůstanou zachovány.

Aktuálně:
- Nyní jsem na našem webhostingu zažádal o převod naší domény na PHP 7.4, zejména z důvodu bezpečnosti a konce podpory verze, na které nyní náš starý web běží. Možná díky tomu dojde k některým dalším omezením na stávajícím webu, ale nemám jak jinak to otestovat, a je to první krok, který musím udělat, abych mohl začít testovat některé další věci pro novou verzi systému Joomla, aktualizovat a opravit některé komponenty ve stávající verzi atd.

- Zároveň ve svých volných chvilkách na poddoméně test.vodacitjunion.cz/ provádím testování migrace dat (články, příspěvky, uživatelská jména, hesla atd...) a testy po aktualizací na nové verze komponent (diskuze, kalendář akcí atd..), které nefungují ve stávající verzi našich stránek. Jedná se vlastně o takovou meziverzi systému, která bude předcházet velké aktualizaci, patrně během příštího roku.
Pozor, "vizuál" na testovací doméně není konečný, testuji tam spíše nové rozložení menu, funkčnost nových verzí jednotlivých komponent, může zde docházet k výpadkům apod.... zdaleka tam teď není vše co na starých stránkách, jen zde připravuji a testuji vše potřebné, abych pak samotná migrace stránek proběhla co nejrychleji, beze ztráty dat atd... uvádím to jen jako info, že na tom nějak postupně dělám...

Děkuji za pochopení.
Poslední úprava: 04. zář 2020 08:47 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
19. lis 2018 08:34 - 19. lis 2018 09:12 #4900 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Aktuální novinka:
V newsletteru si můžete nastavit odesílání informace na nově zadané akce v kalendáři. Pokud by něco nefungovalo, dejte mi prosím vědět.

POZOR: Omylem jsem nastavil odběr Newsletteru všem a nelze to vzít zpět (bylo by to časově náročné), protože teď nevím, kdo a jak měl newsletter nastaven. Omlouvám se pro jistotu všem...

Zrušení či úprava parametrů newsletteru (frekvence zasílání atd.) lze nastavit na hlavní stránce po kliknutí na Ikonu "NEWSLETTER" vpravo nebo kliknutím v mailu newsletteru dole v patičce.
Poslední úprava: 19. lis 2018 09:12 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
04. lis 2018 16:07 #4899 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj všem,
dnes jsem instaloval pár aktualizací na náš web.
Hlavní novinky:

Redakční systém
- nainstaloval jsem poslední verzi redakčního systému - podporuje GDPR, zatím nemám vše nastaveno, časem to nějak vymyslím...

Kalendář akcí
- nově zobrazuje váš komentář, který můžete napsat při registraci přímo ve výpisu lidí, kteří jsou přihlášení (nebo "nepřihlášeni") viz obrázek.
- pozor jedná se o "vývojovou" verzi, základní věci fungují, o pár chybkách vím, ale ty na fukčnost nemají vliv.
- INFO: pokud se vám ve výpisu lidí v události nezobrazují před jménem barevné ikonky,tak proveďte refresch stránky stisknutím kombinace hláves SHIFT+F5 nebo CTRL+F5 (závisí na prohlížeči, který používáte).

Přílohy:
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
06. zář 2018 15:11 - 06. zář 2018 15:29 #4887 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj všem,
jedna velká novinka na našem webu.
Ode dneška náš web běží na https protokolu (a ne na http jako doposud). Autorizační certifikát je zdarma a měl by se automaticky obnovovat.

Vysvětlení pro laiky: veškerá komunikace mezi vaším počítačem a naším webem je nyní šifrovaná, takže případný "útočník" na váš počítač nemůže "odposlechnout" třeba jakým heslem se přihlašujete, co píšete do diskuze apod.

Co připravuji:
Pokud mi čas dovolí, tak asi nejdéle v první půlce příštího roku budu muset upravit naše stránky.
1) GDPR - měli bychom mít souhlas od každého, kdo u nás na stránkách má nebo bude mít účet a další věci, které s GDPR souvisí. Např. informace, které osobní údaje jsou uloženy na serveru atd... To by mělo být řešeno v nejbližší aktualizací systému (Joomla 3.10), ve kterém běží naše stránky.
2) Současná šablona stránek pravděpodobně nebude kompatibilní v dalších verzích joomla a aplikacích, které jsou nainstalované na našem webu. Šablonu jsem kdysi vytvořil v softwaru třetí strany, který jsem měl pouze "vypůjčen" ;-), takže zejména kvůli bezpečnosti, budu muset udělat úpravy nové šablony, která nebude mít pravděpodobně stejné rozmístění "modulů" jako současná šablona. Pokud se toto někomu nebude zamlouvat, tak má prostě smůlu. Budu se ale snažit, aby nová šablona byla pokud možno co nejpodobnější dosavadní. Ale to teď zatím nemohu zaručit. Pro mě osobně je to zkušenost pro příště, že je lepší nesnažit se dělat v určitých případech něco "navíc"....

Přílohy:
Poslední úprava: 06. zář 2018 15:29 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
10. dub 2018 10:15 #4824 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Poslední týden jsem aktualizoval několik částí našeho webu, zejména kvůli bezpečnosti provozu a tak.

Jedna novinka:
V kalendáři akcí lze udělat kopii již vytvořené akce - buď z detailu akce nebo v kalendáři, kde se vytváří nové akce přes ikonu, která je vedle ikony k editaci akce. Je to dobré, když třeba chcete vytvořit několik stejných akcí za sebou, např. Nohejbal, Eskymáci, Tělocvična apod. a nechcete pořád opisovat propozice.
Do nové akce se zkopírují propozice, místo atd., datum je nutno před uložením přepsat na nový!
Při provedení kopie se z původní události nezkopírují přiložené soubory a přihlášení uživatelé. Před uložením lze samozřejmě vše upravit.
Přílohy:
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
18. říj 2017 20:53 - 18. říj 2017 20:53 #4809 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj všem,
doplnil jsem na webu letošní výsledky našich členů na ČPV viz menu ODDÍLOVÉ INFORMACE - VÝSLEDKY ČLENŮ ODDÍLU - ČPV

Jiné výsledky nemám, pokud má někdo nutkání tam ještě něco doplnit, tak mi dodejte výsledky a já to tam hodím.
Poslední úprava: 18. říj 2017 20:53 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
31. srp 2017 12:22 - 31. srp 2017 12:22 #4803 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách 2017
Ahoj všem,
tak tu máme za srpen jen dvě "drobné" změny na našem webu:

1) Nainstaloval jsem nový automatický firewall (proti zákeřným bootům a různým hackerským útokům). Pokud by vás to někoho náhodou zablokovalo, tak dejte vědět z jaké ip adresy vám nefunguje přístup a já vás "již napořád" odblokuji.

2) Zrušil jsem položku v horním menu + "Přidat (pozvat, smazat) účastníky své akce", protože tato položka již postrádá smysl. Takže jen připomínám: každý přihlášený uživatel (nejen vedoucí akce) se dostane na seznam účastníků (včetně jejich komentářů) kliknutím na číslo u položky "Správa účastníků" přímo v informacích o akci, kde je pak i odkaz na editaci přihlášek, odhlášek apod.. (viz obrázky v mém příspěveku na nástěnce ze začátku července).

3) Zkusím se vás všech zase jednou zeptat, ale tuším, že patrně zbytečně :-( : Chce někdo přispět nějakými fotkami z našich letošních (i dřívějších) akcí do naší fotogalerie?
Poslední úprava: 31. srp 2017 12:22 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
26. čvc 2017 23:05 - 26. čvc 2017 23:08 #4799 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Čau Michale a ostatní,
trochu jsem si tou možností překladu pohrál, v reálu je to teď k vidění na test.vodacitjunion.cz a pouze v počítači, na telefonu ještě přemýšlím na kterou stranu dát ikonky vlajek, aby to moc nepřekáželo?. Jazyky jdou ještě přidat, o které by byl ještě zájem?:

Přílohy:
Poslední úprava: 26. čvc 2017 23:08 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
26. čvc 2017 20:48 - 26. čvc 2017 20:51 #4798 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Čau Michale,
zajímavej nápad. Jen pro upřesnění, návodem na používání playspotu myslíš veškeré informace vypsané na odkazu http://playspot.vodacitjunion.cz (což je přímej odkaz na horní menu Playspot) ?

Je víc možností jak to udělat nebo jak se dostat k překladu, ještě nad tím zapřemýšlím.

Každopádně, takové moje "hlasité" přemýšlení:

- pro překlady cizích stránek v prohlížeči lze třeba využít integrovaných funkcí v prohlížeči či nějakého doplňku, který využívá google translator. Já to využívám dost často na jiných stránkách, které zase nejsou naopak v češtině.

- Pokud bychom jen doplnili text v angličtině, za chvilku by to někdo chtěl třeba ještě v němčině, francouzštině.... nevím, kdo by se o překlady staral při případných změnách atd...

- Možná bude nejjednoduší a pokusím se integrovat na stránky přímo přepínač pro překlad do libovolného jazyka pomocí googlu. Kouknu na to v nejbližší době. Jestli si dobře pamatuji, tak jsme to možná už dříve na stránkách měli...

- Každopádně, než něco vymyslím, tak každému můžeš předávat informaci, že může použít mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - který je přesměrován na Pulce, Kubánce a Jirku (tam klidně mohu doplnit další lidi, pokud by byl zájem). Anebo oslovit přímo někoho z klíčníků - přes menu Kontakty - Klíčníci - rozkliknutím jména jim jde napsat mail a případně tam je jejich mobil. Ti co jsou registrovaní, tak dostanou automaticky mail při vytvoření libovolné akce v kalendáři (pokud mi teda nenapsali, že chtějí z tohoto mailového seznamu vyřadit).

Dobrou noc...
Poslední úprava: 26. čvc 2017 20:51 od Kralik.
  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • Offline
  • Fresh Boarder
  • Fresh Boarder
  • ZET-TORO
Více
26. čvc 2017 19:51 #4797 od Michal H.
Michal H. odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj, dnes jsem posílala video z Plzeňský závodů na stránky kayaksessionu a tak jsem tam napsal i kde to je a kde se mohou zeptat na pouštění jen v rámci mezinárodní komunikace bych se chtěl zeptat jestli by nebylo možné na stránkách návod k hlášení se na playspot přeložit i do Angličtiny. Jen můj postřeh. :blink:

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
24. čvc 2017 06:45 - 24. čvc 2017 07:56 #4793 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Poděkujte Pulcovi, za napsání článku do naší kroniky z letošního rodea na Kalikováku a Ifce za pár fotek do naší fotogalerie.
Poslední úprava: 24. čvc 2017 07:56 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
28. čvn 2017 08:00 #4791 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj,
potřebuji udělat pár větších aktualizací na našem webu (redakční systém, diskuzní forum, kalendář akcí a další...), takže počítejte s tím, že od večera 6.7.2017 bude mít náš web po dobu několika dní omezenou funkčnost a nemusí být dostupný. Omlouvám se za komplikace, ale jinak to nejde a teď na to je nejvhodnější doba - spousta lidí bude na dovolené atd, málo akcí atd...

Díky za pozornost
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
19. dub 2017 07:38 #4762 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Jen drobná novinka:
Modul pro zobrazení akcí z kalendáře na hlavní stránce zobrazuje nově i počet přihlášených účastníků akce.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
24. úno 2017 07:01 #4732 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Do fotogalerie jsem umístil pár fotek z Vavřince 2014, které našel Jirka na internetu.

Máte někdo nějaké další libovolné fotky z našich akcí? Hodně lidí mi slibovalo, ale skutek utek... ;-)
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
19. pro 2016 13:00 #4723 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Zrovna jsem do naší fotogalerie umístil článek od Báry a pár fotek od profi fotografa z akce "Zakončení sezóny 2016" .
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
08. pro 2016 08:03 #4716 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Do odkazu ODDÍLOVÉ INFORMACE - VÝSLEDKY ČLENŮ ODDÍLU - ČPV jsem doplnil letošní výsledky členů našeho oddílu. Jestli někdo máte nějaké další výsledky z jiných závodů, tak když mi je dodáte, tak je na stránky doplním.... ;)
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
06. pro 2016 10:09 #4715 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ve fotogalerii jsou fotky z Korsiky od Ií. Díky za ně. Ií přislíbila ještě další fotky z dalších akcí, tak jakmile budou, tak dám vědět.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
02. pro 2016 07:48 - 02. pro 2016 07:56 #4714 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj, doplnění informací k předešlému příspěvku.

Uživatel s místním uživatelským přístupem na těchto stránkách má nově ve svém MOJE MENU novou položku "Spojení účtu s Facebookem...."
Možnost využití. Pokud máte účet na některé z uvedených sociální sítí, tak si můžete propojit účty a potom se můžete na naše stránky přihlašovat přístupem z této sociální sítě. Pokud jste do ní zrovna přihlášeni, tak to funguje na pouhé kliknutí na ikonu sociální sítě, kterou máte připojenou a "bez hesla".
Poslední úprava: 02. pro 2016 07:56 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
01. pro 2016 21:11 - 01. pro 2016 22:00 #4713 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj všem,
1) PŘIHLAŠOVACÍ MODUL: Vylepšil jsem krapet přihlašování na naše stránky. Uživatelé, kteří již mají na stránkách účet, tak pro ty se vlastně nic nemění. Jen na hlavní stránce je trochu jiné "okno" pro přihlášení než dříve a kalendář a diskuze je posunut směrem doprava. Po přihlášení je již zase vše zobrazeno jako doposud.

Novinka je určená zejména pro ty, kteří nemají, a z nějakého důvodu si nechtějí dělat, na těchto stránkách svůj účet. Mohou se nyní přihlásit pomocí účtů sociálních sítí (Facebook, Google+ nebo LinkedIn). Takže se pak mohou bez problémů přihlašovat na akce do kalendáře, psát příspěvky apod.

Po prvním přihlášení heslem, které používají v nějaké z těchto služeb se je jen systém zeptá na úpravu jména a přihlašovacího jména a po potvrzení se již mohou přihlašovat pouhým klikem na ikonu v přihlašovacím okně. Potvrzení účtu bude systém vyžadovat 1x za rok, pro kontrolu a kvůli bezpečnosti... Dosavadní uživatelé stránek si budou moci propojit tyto účty se svým stávajícím účtem, ale to zatím testuji, takže tu možnost ještě nemáte nastavenou. Jakmile to bude, dám vědět a napíšu jak na to. Nebojte, je to jednoduché a pak se budete moci přihlašovat pouhým kliknutím na ikonu sociální sítě, kterou používáte - bez vyplňování jména a hesla... docela to bude pro některé lidi zjednodušení....

2) DISKUZNÍ FÓRUM: Již asi umím nastavit v našem fóru "uzavřenou nebo tajnou..." diskuzní skupinu, jejíž příspěvky pak vidí jen určení lidé nebo naopak nevidí, ten co to vidět nemá. Je možné to využít třeba, když se organizační výbor nějaké akce nebo závodu bude chtít spolu domlouvat na jednom místě a nebudou to informace pro všechny. Nebo třeba pro tajnou domluvu něčích narozenin apod... Takže kdyby jste někdy něco takového potřebovali nastavit, tak mi dejte vědět, kdo tam má nebo nemá mít přístup a já to nastavím.
Mě třeba napadlo, že by to mohlo být dobré pro oddílový výbor. Máte zájem mít svojí "skrytou" diskuzi v rámci stávající, kterou vidí jen členi výboru?
Zároveň testuji novou verzi našeho diskuzního fóra (má trochu jinou šablonu), takže až budu mít vychytané nastavení, tak jí časem asi taky budu muset nasadit.
Poslední úprava: 01. pro 2016 22:00 od Kralik. Důvod: Doplnění informací...
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
20. zář 2016 17:48 - 20. zář 2016 17:48 #4705 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
O aktualizaci kalendáře akcí a dalších novinkách se dočteš v aktuálním článku na nástěnce.
Poslední úprava: 20. zář 2016 17:48 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
29. srp 2016 16:41 #4702 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj všem,
1) díky Liborovi a Bobovi, máme čerstvé fotky z Čerťáků v naší fotogalerii. Oběma ještě jednou dík.

2) Sojka mě upozornila, že máme špatné datumy v kalendáři u ČPV Teplá a Střela, jestli to nemohu opravit. Tak jsem to opravil, ale znovu zde upozorňuji: propozice u akcí v kalendáři může měnit kdokoliv je přihlášen a primárně by si to měl pohlídat vedoucí akce, který by také měl propozice k akci dopsat, aby se vědělo minimálně 3 týdny před akcí, jestli se skutečně jede nebo ne... .
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
17. srp 2016 10:22 #4701 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
... našel jsem další fotky. Při nočním hledání nějakých dat na externích discích jsem narazil na nějaké zde neuveřejněné fotky z let 2008 a 2007. Tak jsem je zrovna nahrál do naší fotogalerie.

Znovu se ptám....
Máte někdo v plánu, že mi dodáte nějaké své fotografické příspěvky do naší fotogalerie? Ptal jsem se pár lidí co fotí, ale zatím mi prakticky každý řekl, že nemá čas. Myslíte, že si někdo ten čas někdy udělá? Abych se přiznal, tak už mě to tak trochu přestává bavit, dávat tady pro ostatní něco dohromady, když vlastně o to vlastně nikdo nemá zájem... :-(
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
09. srp 2016 20:29 #4698 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj, v naší vodácké galerii máme nové fotky od Kulíka a Králíka z víkendového závodu na Kalikováku.

Jestli máte někdo další své fotky (z Kalikováku, z jiných akcí tohoto léta nebo i jiných let..;-) ) a chcete je poskytnout do naší společné fotogalerie, tak mi je prosím někde nasdílejte. Předem vám děkuji.

http://vodacitjunion.zonerama.cz
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
13. čvc 2016 18:21 #4693 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Zrovna jsem doplnil do souhrnu výsledků našich členů závod z letošní Blanice. Zaujali mě 2 věci. Lída na singlu a Směch diskvalifikován za neprojetí cílem, což se mi tak trochu nezdá....
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
05. čvc 2016 16:44 - 05. čvc 2016 17:28 #4682 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Novinky na stránkách
Ahoj,
dnes jsem upgradoval komponentu pro kalendář akcí.

Nejdůležitější novinky pro běžného uživatele:
- Při vypisování nové akce lze datum akce vyplnit ručně i ve formátu "DD.MM.YYYY" např. 7.12.2016 . To doteď nefungovalo.
Pokud použijte pro zadání datumu klikací kalendář, tak se datum vyplní ve formátu YYYY-MM-DD (2016-12-07) - to nevadí, zapíše se to také správně. Lze používat oba formáty.

- Při přihlašování na akci je nově možno vyplnit "vzkaz" pro vedoucího akce, který vedoucí obdrží automaticky mailem.

- Pro připomenutí: při přihlášení nebo odhlášení z akce je nutno vždy před kliknutím na potvrzovací tlačítko zaškrtnout čtvereček - to je ochrana proti spamu.

- Upravil jsem některé překlady do češtiny.

Pokud narazíte na nějaké nejasnosti tak mi dejte vědět. Dík.
Poslední úprava: 05. čvc 2016 17:28 od Kralik.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.906 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!