Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

exclamation-circle !!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
09. říj 2020 12:16 #5028 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Piváka na potom si asi budeme muset nechat natočit do PETky :-)
Více
09. říj 2020 11:58 #5026 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jestli si pak budeme moct dát piváka, tak bych taky občas zašel.
Více
09. říj 2020 11:17 #5025 od Ii
Ii odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Dneska už asi každopádně po expiraci... :-(
Nebudeme chodit hrát fočus ven? Dá se příp. na tý "travnatý škváře" na Potr. někde rozsvítit? Když nebude extrémně hnusně, tak já bych chodila...
Více
05. říj 2020 13:09 #5024 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
A ten právní výklad je jaký?
Více
05. říj 2020 10:45 #5023 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Cekal jsem na právní výklad zákazu a omezení nouzového stavu pro naše zařízení od JUDr. Viduny a soucasne tento tyden konci karantena některých členu.
Pokud se tento tyden nepotvrdi žádné podezření nákazy, můžeme od příštího čtvrtka tj. 15.10. začít s našimi aktivitami v hale.
Do konce týdne bude vse zařazeno do kalendáře akci s odkazem pro přihlášení na konkrétní termin.
Více
05. říj 2020 10:28 #5022 od Ii
Ii odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, jak to bude s florbíkem nebo jinými tělocvičnovými aktivitami? Víc než deset nás většinou nebývá ne :-) ? A už je říjen...
Více
24. zář 2020 13:27 - 24. zář 2020 14:53 #5019 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nedělní Mže (Lučina-Tachov) je zrušena!?
Jeste se jedna, ale CPV Hamersky potok (mládež i dospěli) bude s největší pravděpodobnosti rovněž zrušen!
Poslední úprava: 24. zář 2020 14:53 od Jirka.
Více
12. bře 2020 08:38 - 12. bře 2020 08:46 #4985 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Rozhodnutím schůze výkonného výboru z 11.3.2020
se dočasně přerušuje provoz v hale-Radčická 4.
Poslední úprava: 12. bře 2020 08:46 od Jirka.
Více
24. říj 2019 17:42 #4963 od Bařka
Bařka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Přesně tak to bylo myšleno - jako údaj pro ostatní, protože v moment přihlášení jsem byla šestá (a tedy rozhodující).
Více
24. říj 2019 17:34 #4962 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Mou předchozí zprávu jsem psal z mobilu v autě a omlouvám se, neměl jsem aktuální přehled o stavu tabulky (naposledy jsem viděl, že chce hrát "jen florbal" Bára).
Ale pochopil jsi to správně, samozřejmě že se finálně domluvíme na místě podle toho, kdo skutečně přijde!
Jen pakliže už předem (v přihlášce) významněji převažuji preference na florbal, bude to pro všechny informace, že se nejspíš bude hrát florbal nebo něco jiného podle převažujících preferencí.
Údaj "jen na..." je asi zbytečný a vnímám ho tak, že je to informace ostatním, že pokud předběžná volba vyjde ve prospěch něčeho jiného než preferuji, nezúčastním se.
Více
24. říj 2019 13:46 #4961 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
To není o pečlivosti čtení, já jsem si to přečetl dobře a ty důvody chápu (a souhlasím s tím). Jen jsem větu
"Sejdeme se pravidelně každý čtvrtek od 20 hod. (do odvolání) v hale TJ Union Plzeň, Radčická 4, kde si po vzájemné domluvě zahrajeme fotbal, florbal, basket apod." pochopil tak, že se finálně domluvíme na místě, podle toho, kdo skutečně přijde (ne podle toho, kdo jak hlasuje na počítači). A že chce hrát jen fotbal napsal Petr (Kučera?). Tak mi přijde, že ten můj příspěvek nebyl zas tak mimo. Jestli ale jo, tak se omluvám. :-)
Více
24. říj 2019 13:27 #4960 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
U jména ma každy možnost napsat, co by preferoval. Pakliže uz predem převažuji preference na florbal, bude se hrát florbal. Pokud by ovšem někdo napsal, ze chce jen fotbal, což nenapsal, je asi zbytecne, aby chodil. Taktéž v opačném případě.
Důvody jsou uvedeny o 2 příspěvky níž, jen trochu pečlivěji cist?
Více
24. říj 2019 13:11 #4959 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nevím, jestli volba "jen na..." úplně splňuje to, co se od toho očekávalo. Jak teď vím, kolik vlastně přijde lidí? Přijdou ti, kteří chtějí jen fotbal, když je v tabulce víc florbalistů? A ví ti, kteří chtějí hrát jen florbal, že se bude skutečně hrát florbal? Nakonec přijde míň lidí a stejně se dohodneme na místě, ne?
Více
18. říj 2019 11:46 #4958 od Bařka
Bařka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Fajn, díky za info.
Více
15. říj 2019 16:16 #4956 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Předpokládám, že začneme do haly chodit 24.října nebo nejpozději 31.října.
Jakmile se termín vyjasní, objeví se na stránkách upozornění s dalšími informacemi.

P.S.
Vzhledem k dlouhodobě nízké účasti byl proveden průzkum, který zjistil možné zvýšeni účasti našich členů v případě i jiných možných aktivit (fotbal, basket, volejbal) v hale. Hodiny v hale tedy nebudou využívány pouze pro florbal.
Více
15. říj 2019 11:59 #4955 od Bařka
Bařka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jakpa florbálek? Kdypa začneme chodit?
Více
19. srp 2019 13:36 #4950 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jede někdo v pátek na Čerťáky s ne úplně plným autem, že bych se k němu vmáčknul?
Více
27. bře 2019 22:01 #4935 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky za informaci Tomáši,
přes několik jednání, které jsem měl s MÚ v Rejštejně, nebyl jsem jimi na tuto skutečnost nijak upozorněn.
Zítra se osobně zeptám ještě na detaily objížďky, ale jestli dobře chápu popis, příjezd od Sušice, přes Strašín a Kašperských Hor ke křižovatce u kempu v Radešově (předpokládám, že to bude tento, druhý možný příjezd přímo do Rejštejna by nebyl pro zmíněnou veškerou dopravu) by měl být možný i když trochu komplikovanější než obvykle. Přesuny závodníků a doprovodu mezi Čeňkovou Pilou a Radešovem by měly probíhat jak jsme zvyklí tj. bez omezení (ovšem pokud nebude nějaký zádrhel ve zmiňované křižovatce, kde se současně odbočuje do kempu).
Zjistím a podám další informaci.
Více
27. bře 2019 21:53 #4934 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Šuku, je to důležitá informace, ovšem podle mého názoru není důvod k úplné panice, protože to místo se dá autem objet výrazně kratší cestou, než je uvedeno na té mapce. Nicméně avízo by se vodáckým oddílům mělo dát.
Více
27. bře 2019 21:15 #4933 od Šuk
Šuk odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Více
31. led 2019 08:26 #4912 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj

Tak uplynul rok jako voda a je opět čas na trochu té kultury.

Takže naše oblíbené (jediné) představení Pes Baskervilský se letos uskuteční
16.2. od 18:00 V areálu T.J. Sokol Valcha (Hosinec na Zelené)
I tentokrát se k nám přidají holky z Pilsen voice. Meloun pro ně připsal i nějaký ten nový part.

Rezervační systém na odkazu lucan.cz/pes-na-zelene/
Více
13. pro 2018 17:11 #4909 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně v zimě někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám: Cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky
Více
30. lis 2018 00:29 #4906 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Vzhledem k připravovaným úpravám bude tělocvična už od 17.12. mimo provoz do konce roku.
Více
29. lis 2018 23:08 #4905 od Jara ze sokola
Jara ze sokola odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Já asi taky.
Více
29. lis 2018 22:54 #4904 od Ii
Ii odpověděl/a na téma: !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ja bych chtěla jít hrát floorbal i 20.12. Ale chybí akce...a Bára by šla taky!
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.630 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd