Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

file ČPV Teplá

Více
07. zář 2022 09:39 #5167 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Teplá
Bohužel pořadatelé ČPV Teplá i Střela obdrželi zamítavé stanovisko Povodí
a obě akce jsou zrušeny !
Více
05. zář 2022 15:53 #5162 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Teplá
Před chvili jsem hovořil s organizátory CPV Tepla a Střela.
Obě akce budou bez náhrady zrušeny pro nízký stav vody v nádržích Brezova a Zlutice.
Pomohl by prý jen zázrak?
Oficiální oznámení bude ve středu.
Více
14. zář 2021 14:20 #5089 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Teplá
Info z 14.9.

Podle aktuálního vyjádření pořadatele, poteče Stanovický potok. Buď v průběhu závodu pro nadlepšení stavu v Teplé, aby nedošlo k výraznému snížení hladiny nádrže Březová /ochranáři/ nebo po závodě v cca od 16-17hod.

VAROVÁNÍ:
Kdo se vypraví na "Stanovičák" nechť využije boční asfaltové cesty pod hráz! (vlevo po proudu).
Nebude otevřena závora, ale nechoďte po schodech přes hráz-jinak ohrozíte další ročníky ČPV Teplá.
Více
15. zář 2020 10:16 - 15. zář 2020 14:50 #5015 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Teplá
Pro trať závodu poteče v řece Teplé 10 m3 (nic moc). Aby nedošlo k významnějšímu poklesu hladiny na přehradě v Březové

(během vypouštění klesá o cca 50 cm a pak stůňou škeble) bude se z této přehrady vypouštět pouze 5 m3 a o dalších

5 m3 se postará přehrada Stanovice. "Stanovičák" tedy poteče, množství vypouštěné vody se ale bude pohybovat na hranici sjízdnosti.

VAROVÁNÍ: Kdo se vypraví na "Stanovičák" nechť využije boční asfaltové cesty pod hráz! Sice nebude otevřena závora, ale nechoďte po schodech přes hráz-jinak ohrozíte další ročníky ČPV Teplá.
Poslední úprava: 15. zář 2020 14:50 od Jirka.
Více
05. zář 2019 13:52 #4951 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Teplá
Ahoj,
zatím neoficiální informace, ale museli jsme zrušit Teplou i Střelu z důvodu nedostatku vody. Tedy u Střely je to oficiálně, u Teplé to bude večer či zítra ráno, až Míra Blahník sepíše nějaké vysvětlující povídání.
M.
Více
12. zář 2016 11:41 - 12. zář 2016 11:52 #4704 od Jirka
Jirka vytvořil/a téma: ČPV Teplá
Ahoj vám všem,

příběhy vodáků na českých řekách začínají snad už někdy v šestnáctém století rytířem Zachařem z Pačiněvsi. Tento byl s mnichy ve Skandinávii a pronikl až do Laponska, kde se od místních učil rybolovu a lovu zvěře po jejich způsobu, a poznav tamní lovecký kajak, zhotovil si stejný po návratu do Čech, kde pěstoval vodní sport dále. Král český mu dal do znaku rytíře pádlujícího v kajaku...no nevím, snad byl Zachař z Pačíněvsi opravdu prvním, kdo u nás vyplul s pádlem na vodu, ale o tom, že by již tehdy s někým závodil nejsou žádné zprávy. Potom bylo na řece ticho dlouhé téměř tři sta let.....

A proto, neb u řady z vás si vrstva prachu na vašich lodích žádá opláchnout, dovoluji si vám touto cestou připomenout, že tuto sobotu tj.17.září poteče říčka Teplá. Její obtížnost, jak je vám jistě známo, nedosahuje na stupnici hodnocení vodácké obtížnosti vysokého čísla (WWI-II) a je to tudíž výborná příležitost, jak "oprášit" svou loďku i sebevědomí, zabojovat s leností, bolestmi zad a začít konečně s tím otužováním :)

SRAZ JE V SOBOTU 17. ZÁŘÍ V 8 HOD. V LODĚNICI NA JÍKALCE! DOPRAVU DOŘEŠÍME NA MÍSTĚ.
PŘEDPOKLÁDANÝ NÁVRAT JE V SOBOTU CCA V 16 HOD.

Pokud ještě váháte, vzpomeňte si na ten báječný pocit držet pádlo, sednout si do lodě, utkat se s peřejemi a válci a užít si tu krásu divoké řeky :)

V sobotu na vodě, ahoj.
Jirka


P.S. Uvítám potvrzení vaší účasti !
Vynechte prosím důvody (výmluvy) typu např.:
-Jsem nastydlý (á)
-Střevní potíže
-Bolí mě záda.
-Nejsem ve formě
-Jsem těhotná
-Mám puchýře na rukou
-Prodal jsem loď
-Mám rozbitou loď
-Zlomil jsem pádlo
-Nemám dopravu
-Teče mi bunda
-Když já už něco mám
-Musím do práce
-Manželka mě nepustí
-Musím doma uklízet
-Mám domácí vězení
-Jsem na mol
-Byl jsem vloni a bylo to děsný
-Nechce se mi
-Jsem líná (ý)
-Je to debilní akce
-Už jsem to jednou jel
-Bude hnusně
-Dostal jsem hydrosociofobii
-Jsme na dovolené
-Mám nový nehty
-Nejede Pepa, bez něj není sranda
-Jede Pepa, s ním to nevydržím
-Je tam vysoká koncentrace divnejch lidí
-To je houby akce, vždyť se tam ani pořádně neeskymuje
-Mám rozum
-Jezdí to všichni, je to trapný.....atd. :)
Poslední úprava: 12. zář 2016 11:52 od Jirka.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.356 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!