Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

exclamation-circle Kalendář akcí 2016

  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
05. čvc 2016 21:51 - 05. čvc 2016 21:52 #4683 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Ahoj, od kamarádů vodáků z kempu na Veverkách jsem se dozvěděl zajímavou zprávu, o které se asi moc neví. Je to zejména pro "lipenské jezdiče".

V rámci olympijského parku na Lipně má prý být každý den puštěná voda na Lipně. Prý kvůli raftování pro veřejnost. Ale oficiálně to potvrzeno nemám. Kdo ví, jak to bude, prý asi nebudou mít dost certifikovaných guidů, takže není nic jisté, ale kdyby to klaplo, tak si tam každý bude moci letos užít do sytosti.

http://www.olympijskypark.cz/lipno.html
Poslední úprava: 05. čvc 2016 21:52 od Kralik.
Více
19. čvn 2016 21:44 #4673 od Paddleboy
Paddleboy odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Ahoj Pulče, Ií a ostatní.
Když zadáte akci do kalendáře s datumem, který už byl, tak se akce po uložení automaticky ihned přesune do archivu akcí a nezobrazí se ve výpisu aktuálních akcí a nelze se na ní přihlásit... Teď je rok 2016, dávejte tedy prosím na to bacha, ale pokud máte k dispozici stroj času, tak neberte tuto mojí poznámku na vědomí... ;)
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
18. kvě 2016 11:26 #4648 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Ahoj, dorazil mail od Jirky, který mě poprosil, abych ho sem hodil:

Ahoj,
oslovil mě Míša Gruber, jestli s nimi nechceme jet na letní vodáckou akci s Kolečkem. Přesnější rozpis neznal, ale odkázal mě na Vencu Šnebergra, který mi poslal přibližný itinerář trasy. Akce se koná 30.07.-7.8. (viz. níže a příloha).
Jiná akce je s partou od Radka Zemana, která chce vyrazit 11-17.7. (viz. www.venzevrat.estranky.cz/ ). V tomto termínu nemůže Bohouš, který by stíhal akci s Kolečkem. Obě akce jsou autobusem.
Pokud máte zájem, vyjádřete se prosím, abychom jim to včas potvrdili.
Díky, ahoj.
Jirka

Ahoj Jirko,
termín je 30. 7. - 7. 8. a máme v plánu Švýcarsko. Přesný plán nemáme, vždy
upřesňujeme až před odjezdem podle vodních stavů, ale přibližně budeme
kopírovat trasu z roku 2012 viz příloha.
Ahoj Vašek Š.

Soubor přílohy:

Název souboru: LETNIVODA2012.doc
Velikost souboru:31 kB
Přílohy:
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
26. dub 2016 16:21 - 26. dub 2016 16:23 #4636 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Dorazila pozvánka od Lávy na Odemykání Mže.

Soubor přílohy:

Název souboru: OdemykaniMze.doc
Velikost souboru:148 kB


Jel by jste někdo?
Přílohy:
Poslední úprava: 26. dub 2016 16:23 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
10. úno 2016 16:06 - 10. úno 2016 16:07 #4609 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Ahoj, omlouvám se coby admin za dnešní spam z kalendáře.
Vysvětlení: Při uložení nové akce je nutno počkat než se akce skutečně uloží a systém pošle maily. To chvilku trvá a vypadá to, že se nic neděje. Závisí to na rychlosti vašeho připojení, aktuálního zatížení serveru atd., některé věci neumím ovlivnit. Pokud na tlačítko kliknete při uložení vícekrát, tak se akce založí také vícekrát a pošle to každému také víc mailů. Což se dnes stalo Honzovi, který zakládal akci pod Michalovo účtem...

Provedl jsem tedy teď provizorní opatření:
- upravil jsem tlačítko pro uložení akce - doplnil jsem k němu tuto informaci.
- do návodu k založení akce jsem toto také dopsal.

Díky za pozornost.
Poslední úprava: 10. úno 2016 16:07 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
05. úno 2016 23:33 #4608 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
ČPV Blanice - opravil jsem datum akce v kalendáři. Zdroj informací: www.vodaci-pt.cz/calendar/
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
16. led 2016 14:25 - 16. led 2016 14:25 #4601 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Kalendář akcí 2016
Dnes jsem dal na stránky ke stažení originál plán akcí našeho oddílu na rok 2016, který byl odsouhlasen na výroční schůzi.
A doplnil jsem akce do kalendáře a mailem jsem informoval vedoucí akcí, aby si zkontrolovali a doplnili propozice u svých akcí. Pokud vám tam nějaké informace k akcím budou scházet, tak se informujte přímo u vedoucích, ať je tam doplní, kontakt je uveden u každé akce.
Poslední úprava: 16. led 2016 14:25 od Kralik.
  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik Autor tématu
  • Offline
  • Administrator
  • Administrator
Více
21. lis 2015 14:41 - 21. lis 2015 14:43 #4597 od Kralik
Kralik vytvořil/a téma: Kalendář akcí 2016
Kalendář akcí 2016
- mám jeden námět k diskuzi pro výbor i členy našeho oddílu před schvalováním plánu akcí na příští rok.

Coby administrátor našich internetových stránek jsem se všiml, že posledních pár let se sice začátkem roku vyhlásí a dá na web plán akcí oddílu, ale hodně lidí, kteří mají konkrétní akce na starosti, nedá vědět ostatním jestli akce skutečně bude, nevyvěsí propozice apod. Pak mi připadne zbytečné a časově ztrátové začátkem každého roku vymýšlet a vypisovat hodně oddílových akcí, když se se stejně neuskuteční nebo se lidi nedozví, že se akce skutečně připravuje, za jakých podmínek a kdy přesně bude, a že se ji mohou zúčastnit.

Dříve bývalo dobrým zvykem, že vedoucí akce věšel propozice na nástěnku do loděnice nejpozději 3 týdny před akcí, kde se každý mohl zapsat, aby vedoucí byl informován a podle toho akci připravit a domluvit. Od doby co máme www stránky, tak se tento zvyk postupně opustil a vše se řeší na našem webu. (To není stížnost, je je jen konstatování...)

Když se ale zpětně podívám třeba na akce za tento rok, tak bylo zatím pouze asi 5 akcí z cca 30 vypsaných akcí (pokud nepočítám pravidelnou tělocvičnu apod.), kde se organizátoři postarali o dodání informací pro ostatní členy oddílu či další zájemce o účast atd. Jmenovitě Jirka, Wally, Martin... tímto jim děkuji a jestli jsem na někoho zapomněl, tak se mu omlouvám a zvu ho na fernet.

Proto prosím výbor oddílu, aby se zamyslel nad tímto problémem, správně určil na příští rok vedoucí akcí a jmenovitě se s nimi domluvil, aby si vzali akce skutečně za své a něco pro to v tomto směru udělali.

Je asi víc různých důvodů proč tomu tak je, mě napadají tyto:
- organizátoři "neví" nebo "je jim jedno", že nějakou oddílovou akci organizují, a že z toho plynou určité "povinnosti", a tak to nechají plavat a vykašlou se na uveřejňování nějakých propozic.

- "velitel akce" se radši domluví pouze s někým zavoláním přes mobil a nedá vědět ostatním členům oddílu, kteří třeba zrovna nejsou v loděnici u domluvy apod. - možná z pohodlnosti nebo neochoty přibírat případné další lidi do akce, nevím... V tom případě to podle mého názoru není oddílová akce a nemá v oficiálním kalendáři akcí co dělat.

Užívejte život a těším se, až se někde potkáme... ;-)
Poslední úprava: 21. lis 2015 14:43 od Kralik.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.375 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is a Joomla Security extension!