Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

file Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013

Více
02. dub 2013 08:07 - 02. dub 2013 08:09 #3921 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: Re:Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013
Poslední úprava: 02. dub 2013 08:09 od Kralik.
  • Luděk
  • Avatar uživatele Luděk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
24. led 2013 17:12 #3858 od Luděk
Luděk odpověděl/a na téma: Re:Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013
Piáno v klubovně je píčovina. Hlasoval jsem proti, ale byl jsem přehlasován. To se nedá nic dělat. Když vyhraje prezidentské volby ten debil s tlustým krkem, tak to taky budu muset skousnout a nebudu se snažit rozvíjet další protiaktivity. Neb i prohrávat se musí umět. :laugh:
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
21. led 2013 10:35 #3856 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Re:Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013
Tak určitě... chtěl jsem se bavit pouze a jenom o tom pianu. Za sebe tedy řikám NE(aka Žito44 "Poprvé řeknu NE, podruhé řeknu NEEE a potřetí, no to uvidíte") pro pro piano. Důvody: bude to dělat randál, zabírat místo v klubově, využijeme ho 2x, maximálně 3x za rok(1.ukončení sezony, 2.narozeniny někoho, kdo si bude přát zahrát, 3.někdo vožralej to bude chtít zkusit), a hlavně kvůli tomu budeme muset vybourat dveře, abychom to tam dostali. Což nebude sranda, protože to má v sobě nějakou půltunovou desku. Jinak to má tedy i světlé stránky: budeme si na to moc pokládat piva a jíst buřty. Vodemě všechno. Neni mi to jedno!

Wallderámo
  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
21. led 2013 09:33 - 22. led 2013 08:28 #3855 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Re:Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013
Ano různé řeči padaly .... :),
ale beru to jako výměnu názorů, jako určité vysvětlení postojů. Já např. proti umístění piána v klubovně nic nemám, ale myslím si, že tam dost ubere místa (proto jsem třeba nehlasoval pro), ale zkusme to. Pokud to přispěje k ještě větší pohodě při akcích apod.(tj.bude to mít skutečně využití), myslím, že se rádi více shlukneme.
Nebráním se další diskusi, ale výroční schůze přítomnou většinou mj.schvalovala i jiné věci (třeba např.sportovce roku) a pokud by se vyskytl další požadavek revidovat a případně změnit výsledky jiných hlasování, museli bychom respektovat i ty.
Poslední úprava: 22. led 2013 08:28 od Jirka.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
21. led 2013 08:34 - 21. led 2013 09:45 #3854 od Wally
Wally vytvořil/a téma: Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013
Diskuze k článku: Zápis z výroční schůze a kalendář akcí 2013 nn

Ještě, než někdo zavelí, aby byl ten "ďáblův nástroj" převezen do klubovny, bych to probral. Na schůzi padaly řeči jakože bude v klubovně méně místa, že už je tam fotbálek apod. Schůze se samozřejmě nezúčastnili všichni, kterých se to týká, tak navrhuji to probrat na fóru, které navštěvuje víc lidí. Jestli teda někdo souhlasíte/ nesouhlasíte s pianem v klubovně, tak máte prostor. Není mi to jedno! :kiss:

Wallderámo
Poslední úprava: 21. led 2013 09:45 od Wally.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.379 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd