!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
01. říj 2015 09:46 #4578 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj,

v sobotu jsme byli na Saalachu, bohužel ve skupině vodáků z Hranic na Moravě , která jela před námi se ve 12 hod. utopil MUDr. Petr Vrtal.

Podle info, které mám, se dostal do sifonu, resp. pod převislou skálu. Vrtulník a první pomoc pozdě. Průtok byl asi 13 m3.

Pokud se nemýlím, zkušený vodák, uměl eskymovat i jezdit.



Lofer je plný dřeva a děr. Jsou tam 4 nebezpečná místa, pod lžící vlevo, potom zalanovaný hnusný sifon, potom skála uprostřed a jedna skála úplně na závěr, zřejmě místo, kde bohužel skončil vloni Domino....



Pěšinu a lávky vzala voda, takže prohlížení špatné. Zima, mrholení, takže únava a klouzavo.

Jeli jsme velmi opatrně, 3 zkušení vodáci, ale stejně byl jeden problém a 2 eskymáci.

Loferschlucht se změnil a už ho nějak nedokážu mít rád.



V neděli a v pondělí jsme dali raději Lammeroffen a Kummerbrucke.



Kuře

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. dub 2015 09:01 #4488 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Proběhl seminář vědeckotechnické vodohospodářské společnosti. Byly tam velice zajímavé příspěvky třeba o hydromechanice, o tvaru jezů, o zpracování záchranných prvků na vodních přivaděčích, představil se tam i ČSK VT. Získali jsme další kontakty na Povodí. Největší ťafku jsme dostali od Státní plavební správy, protože tuším že od 15.4. začíná platit nový plavební řád. V něm se objevila věta, že na jezech na řekách sledovaných (1 kategorie ) je zákaz sjíždění jezů, na řekách užívaných (2 kategorie) a nesledovaných (3 kategorie ) je možné sjíždět jezy se souhlasem majitele jezu. Dřív to státní plavební správa vysvětlovala tak , že jet se smí tam, kde to není značkou zakázáno. Teď to v podstatě vyznělo tak, že bychom museli před sjetím vody požádat majitele o souhlas. Prý za to lobbovala hodně policie ČR. Může tak dojít k buzeraci od policie, protože ta má právo kontroly. Nemá právo ale pokutovat, musí to nahlásit státní plavební správě, která pak ve správním řízení bude mít možnost udělit pokutu od 50000 Kč výš. Bude se zjišťovat, zda naše oddíly pořádající akci, při které se jezdí přes jezy, nemusí tyto majitele požádat předem o udělení souhlasu se sjížděním jezu, anebo v propozicích k závodu na tento zákaz upozornit.......
(info od Ešuse)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. úno 2015 12:19 #4473 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Počátkem července (4.7.) jedeme se staříkama na tejden na Slovenské řeky. Kdyby se někdo chtěl přidat, tak se mi zviditelní na můj mejl. ludek.nemec,uzenáč,seznam

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. úno 2015 08:58 #4472 napsal Bařka
Odpověď od Bařka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, od 1. dubna nabízíme k pronájmu byt 2+1 v ulici Na Jíkalce v Plzni, kousek od naší loděnice. Byt je nový, základně zařízený (obývací pokoj, ložnice), chybí jen matrace. K bytu náleží sklep, je k dispozici zahrada za domem. Cena 7,5 tisíce + stálé platby. Kdybyste měli zájem nebo věděli o někom spolehlivém (!!!), kdo bydlení shání, dejte vědět. Díky, Bařka (734 517 109)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
08. led 2015 15:28 #4465 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jinak prodám ZET Director za 21.500,- pozn. funglofku!

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
07. led 2015 11:48 #4464 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jestli budete shánět někdo novou loď, tak vám ji můžu sehnat ne za krámovou cenu, jenom dyby měl někdo zájem, tak můžete zavolat

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
23. čvc 2014 22:07 #4373 napsal Anonym
Odpověď od Anonym na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Tak jsme dokončili novou slalomovou dráhu v Roudnici a rozmístili k dalšímu ladění překážky. Zítra, tj. ve čtvrtek 24.7., začíná zkušební provoz slalomky a playspotu. Od 17hod první puštění vody a lodí. Následně do út. vždy pár hodin přestavování a pár hodin ježdění. Tak se na (prodloužený) víkend přijeďte do Roudnice n/L podívat :)


Kubánec

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
14. čvn 2014 20:37 #4359 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Takže nikdo. Výborně :whistle:

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
04. čvn 2014 16:37 #4356 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
"přátelé", aspoň ti, kterých se to týká. V pátek 30.5. mezi 9:00 a 15:00 někdo vyhodil lídě věci na spaní ven, plus nějaké vodácké oblečení. Byl jsem z této záležitosti neprávem obviněn, Proto to nenechám bejt. V pátek přes den pršelo, Takže ty věci byly mokrý. Tůto kdo udělal, tak je extra Teplouš a zasloužil by deku. Nehledě na to, že je v loděnici bordel atd. Takový chování jedince je trapný a ubohý. Jsem tedy zvědav, jestli se k tomu někdo přizná a jak se to vyřeší. Protože jestli takhle najdu někdy svoje věci, tak se opravdu rozohním a budu zlej. Howk

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. kvě 2014 15:28 #4353 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Moucho, díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. kvě 2014 12:58 #4352 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj pamětníci,
kdo si pamatuje, ve kterém roce se stavěla na loděnici skákací rampa a posléze byla zbourána? Potřebuji znát rok a měsíc....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. dub 2014 09:58 #4343 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Při včerejší návštěvě loděnice jsem zjistil, že se někomu "povedlo" ucpat WC. A to dokonale, protože se mi to zatím ani po 2 pokusech nepodařilo uvolnit. Ještě to dnes znovu zkusím chemicky a pokud se to neuvolní, budeme muset přistoupit k mechanickému čištění, které snad pomůže........jinak?, ani nechci domýšlet :unsure:
Proto, do odstranění závady, využívejte krásy přírody v okolí řeky, nikoli v areálu loděnice. Vzhledem k tomu, že potrubí neodtéká, nepoužívejte ani sprchu, umyvadlo či dřez-mohlo by se vám přihodit, že budete v koupelně stát uprostřed s....k

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. dub 2014 19:27 #4337 napsal Lukasek
Odpověď od Lukasek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
spíš si nainstaluj ten chrome, zabere to asi tak minutu a budeš překvapenej, jak může bejt internet rychlej....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2014 23:56 #4334 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
A tak já na to teda seru. Kvůli jedný akci přeinstalovat počítadlo... :laugh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2014 08:53 #4333 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec Ludku a ostatni,
Zdarec, tak uz asi vim, kde je chyba, i kdyz nemam od Tebe zadne poradne informace.

Pouze tipuju: na pocitaci, odkud se divas na stranky, mas system windows XP... ? A tam funguje IE verze 8.... vyssi verze nejsou v XP podporovany.... a ta tabulka v IE8 proste fungovat nebude.

Takze mas 2 moznosti:
- bud si nainstalovat prohlizec Google Chrome do stavajich windows XP
- nebo upgradovat cely system (windows 7 nebo 8) a tam to bude fungovat i v IE (posledni verze je 11).

Jo a zitra konci podpora Microsoftu pro windows XP, to jen tak na okraj... :P

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. dub 2014 22:41 #4332 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Safra, v poslední verzi Chromu i Internet exploreru 11 to funguje :P Měl by se tam dostat každý kdo má odkaz, žádné omezení tam není nastaveno. Starší verze nemám vyzkoušené. To si fakt už tak starej, že používáš ještě Windows 3.11 ? :laugh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. dub 2014 22:13 #4331 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Kurva!!! Nemůžu se přihlásit na Otavu, chce to po mně novej prohlížeč, možná i nový Windousy. A ještě to po mně chce přihlášení do posranýho Gůglu. Doplňte mě tam, plís. Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. bře 2014 18:39 #4325 napsal Anonym
Odpověď od Anonym na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky moc všem za podporu zdraví naší dcerky na pondělní pitce. Bylo to fajné a bylo nás slyšet :) Adélka bude věřím zdravá:)
PS: S Jimem a Kosťou jsme končili v Solní u lahve hádejte.... Metaxy. Omlouvám se tímto Jimovi (a možná Kosťovi, tam ještě nevím jak dopadl) za problémy po ztrátě klíčů u nás a zvonění doma na manželku a po nezdařeném (manželkou zakázaném) odvedení dětí do školky. Jako omluvu navrhuji tak za 137,5 dní panáka Metaxy :)
Kubánec

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2014 09:47 #4321 napsal Kubanec
Odpověď od Kubanec na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec,
kdybych náhodou na někoho neměl telefon, zvu jej tímto na dnešní oslavu Adélky od ca 20ti hodin na Potrech.
Kubía mamča Ií

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. bře 2014 09:21 #4311 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Zajímavá nabídka...
Nevadí, díky za zprávu. Uvedeni jsou všichni vč.náhradníků.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. bře 2014 09:00 #4310 napsal Milca
Odpověď od Milca na téma Zajímavá nabídka...
ahoj, omlouvám se, ale pro mne zcela nevhodný čas... nestihnu to. m.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. bře 2014 09:19 #4309 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Zajímavá nabídka...
Delegáti na VH TJ, která se koná 14. března 2014 v 18,30hod.
Návrhy delegátů: Král, Klauda, Pulicar, Pulpán, Hlaváček Jar.ml., Malán D., Feiferlík, Blechová, Helus, B. Němcová, Kučera, Martínková, Havelka R., Kastner, Hrachová, Petráková, Hlaváček(Noris), J.Dífková
Odsouhlaseno.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. úno 2014 10:37 #4296 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Zajímavá nabídka...
Pro Slovinskou sportovní agenturu dlouhodobě podnikající na řece Soča a okolí hledáme dva průvodce (brigádníky) na letní sezonu 2014.

1. Vedoucí raftu. Vítané jsou zkušenosti s vedením raftu na divoké vodě, případně alespoň delší praxe na kajaku. Taktéž je vítaná licence vodního záchranáře, nebo absolvování podobného kurzu.

2. Vedoucí skupiny canyoning. Vítaná licence vodního záchranáře. Vhodné i pro horolezce, potápěče.

Nutné absolvovat v březnu školení ve Slovinsku. Plat je v závislosti na počasí 40-80 euro na den/osoba. Nutná angličtina. S ubytováním pomůže agentura. Do případné reakce, zaslanou na radlen@centrum.cz, prosím uveďte prosím jméno, kontakt a dosavadní praxi. Určitě se vám ozveme. Hezký den.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. úno 2014 11:46 #4288 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj,
s přihlédnutím ke všem okolnostem a situaci se dnešní florbal od 20-22 hod. ruší.
Příští týden bude jako obvykle.
Díky Jirka.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. úno 2014 13:11 #4286 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Pokud si chceš založit nové téma v diskuzi, třeba INZERCE, tak můžeš. Klikni nahoře na odkaz Nové Téma. ;-)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.185 sekund
Powered by Kunena fórum