!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
23. čvn 2009 21:03 #903 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Pozdě Pražáci už dneska jeli na Vydru. Ale jestli to bude klesat tak jako dosavaď, tak možná zítra bude rozumný stav. Bohužel nemůžu, takže vám budu aspoň fandit. Moc se tam neotlučte.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
23. čvn 2009 20:37 #901 napsal Wally
!!!Pozor, pozor, pozor!!! vytvořeno Wally
Založil jsem nové téma, protože jsem něvěděl, kam to zařadit. Ale o co jde. JEstli koukáte na zprávy, tak na Šumavě dneska vyhlásily 3.SPA(Stav Povodňové Aktivity), tak vyzívám ty, kteří by nevyrazili třeba na Křemelnou nebo Vydru nebo tak něco...

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.342 sekund
Powered by Kunena fórum