!!!Pozor, pozor, pozor!!!

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
21. říj 2012 22:08 #3783 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nenašel ste někdo floorbalovou hokejku před vrátkama před loděnicí? Sem jí tam odložil, když sme ve čtvrtek večer balili....

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
11. říj 2012 09:27 #3781 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Pro ty, kteří nemají Facebook. Trailer z Norska je zde:

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. říj 2012 11:57 #3780 napsal Bařka
Odpověď od Bařka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
To jsem ráda, že ty ovce budou až za týden... Takhle to stihnu i já :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. říj 2012 16:32 #3779 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Určitě se ráda zastavím a alespoň chvíli pobudu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. zář 2012 18:11 #3778 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Škoda, škoda, o týden dříve bych stíhal, tento nový termín nestíhám, protože má přijet Dáda z Aljašky, a protože tu bude jen pár dní, tak půjdu do hospody radši s ní.... Ale užijte si to.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • lenkaČSM
  • Avatar uživatele lenkaČSM
  • Návštěvník
  • Návštěvník
30. zář 2012 15:47 #3777 napsal lenkaČSM
Odpověď od lenkaČSM na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jo, tak tenhle termínse mi hodí líp. Ráda přijdu :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. zář 2012 13:16 #3776 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Milí účastníci ohně u nás na Bručnej, slávu jsme snad již naposled přeložili, a to o týden - na 15.10., a to z důvodu pozdějšího zásobení masem - ovec bude přivezená až v pátek 12. října, takže naložená počká do pondělí, tzn. osmýho by se to nestihlo. Omlouváme se a doufáme, že přídete :-D.

Ještě jednou odkaz na mapku, aby se to tu neztratilo: www.mapy.cz/#x=13.410502&y=49.707033&z=1...n%22%3A%22fast%22%7D

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Luděk
  • Avatar uživatele Luděk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. zář 2012 16:05 #3774 napsal Luděk
Odpověď od Luděk na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
No vidíš. Tak to nenajde jenom blbec, nebo já, dyš nebudu mít baterku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. zář 2012 15:28 #3773 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
No vidíš, Luďo:) i jsi to skoro ukázal přesně :)
takže tu:

www.mapy.cz/#x=13.410502&y=49.707033&z=1...n%22%3A%22fast%22%7D

zelenej praporek = start = vstup
červenej praporek = cíl = voheň

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. zář 2012 15:22 #3772 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Tak sem hoď jenom odkaz na mapy. Třeba nějak takhle: www.mapy.cz/#x=13.410531&y=49.706393&z=1...9.377609_50.919031_6 . Já teda asi dorazím až kolem vosmý.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
27. zář 2012 14:34 #3771 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ve finále je Bručná větší prdel než Čeminy :D asi radši zavolam, až tam budu bloudit

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. zář 2012 14:12 - 27. zář 2012 14:28 #3770 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
To se uvidí :) chtěla jsem sem hodit obrázek, podle kterýho byste to zaručeně našli, ale když jsem ho zmenšila na požadovanou velikost, tak jsem to podle toho nenašla ani já :) takže až se to naučim, tak to přidám...

akorát mi na jaře připadaly ty haldy nějaký větší, ale asi je to jen optickej klam, jak je okolo vysoká tráva :)
Poslední úprava: 27. zář 2012 14:28

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. zář 2012 22:39 #3769 napsal Lukasek
Odpověď od Lukasek na téma Re: pozemek Kubí a Ií- oheň
a spálíme i sousedovo boudu?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. zář 2012 22:09 #3768 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma pozemek Kubí a Ií- oheň
Zdarec,

chtěli bysme/bychom vás všechny pozvat na prohlídku našeho nedávno zakoupeného pozemku na Bručné, odbočka z ulice Do Zámostí (naproti ulici V Obilí) spojenou s velkým pálením dřeva dole na louce z rozbitejch mnoha boud a bud a holubníků. Vše v PO 8.10.2012 od ca 17ti hod. Pište se v plánu akcí bysme/bychom věděli, kolik pití a masa a tak.

Kubí a Ií

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. zář 2012 16:23 #3767 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
krank :(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Luděk
  • Avatar uživatele Luděk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
25. zář 2012 14:36 #3766 napsal Luděk
Odpověď od Luděk na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nepudete dneska někdo na Potry? Bára vylezla na Kilimanžáro, tak bych to rád s někým zalil.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
20. zář 2012 21:41 #3759 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
rozhodně tomu dávam palech ore!

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. zář 2012 13:11 #3758 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
No jestli už bude hnusně tak proč ne.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. zář 2012 10:14 #3757 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Hola, hola, co flórbalisti? Taky start první tejden v říjnu ?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. zář 2012 20:44 #3749 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Wally, já frčím v pátek večer na kolobce do Černic ke Koblížkovi na Rezatý Rakety, tedy spíš na Karla Malýho.... a taky pár pivíček. :cheer:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Lenka ČSM
  • Avatar uživatele Lenka ČSM
  • Návštěvník
  • Návštěvník
13. zář 2012 18:37 #3748 napsal Lenka ČSM
Odpověď od Lenka ČSM na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Já možná jo. A taky sháním navigátora nebo řidiče na sobotu někdy a někam, kde bude Báran skákat z něčeho- asi z letadla?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
13. zář 2012 12:01 #3746 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zítra někdo pivák na potr?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
07. zář 2012 11:51 #3737 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Neválí se někomu doma reprák(y) Kenwood KFC - 176 8S???

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. srp 2012 15:54 #3721 napsal Jirka

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
30. čvc 2012 13:27 #3607 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Našel jsem v sobotu po příjezdu z Norska před vrátkama malý klíček s kroužkem. Je zřejmě od zahrádky nebo zámku na kolo. Nechal jsem ho ležet v klubovně na baru...

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.137 sekund
Powered by Kunena fórum