!!!Pozor, pozor, pozor!!!

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
29. čvc 2013 16:57 #4095 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
neví někdo, kde jsou klíče od boudy na playspotu? Už před měsícem, když tam byl maxík, tak tam nebyly.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvc 2013 09:28 #4094 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Dík, nějak jsme ji zapomněli odnést do auta :), už je uklizená

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2013 12:09 #4093 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec všem, dneska jsem tak nějak přespával na loděnici a ráno jsem tam našel před boxy opřenou o strom velkou zelenou plachtu. Tak jsem jí hodil do chodbičky v boxech, aby jí nikdo neukradl....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. čvc 2013 18:18 #4092 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj,

možná jsem v okolí před loděnicí vytratil igelitový pytlík se samolepkami ZET. Kdybyste ho někdo našel, dejte mi, prosím, vědět. V tom pytlíku by totiž měly být i 2 šrouby z mé sedačky..

Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvn 2013 11:16 #4086 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Navijáky jsou na svém místě, takže dokud se nezačně vracet turbína a dokud budou Hracholusky dávat, tak se může jezdit ;) jdem dneska odpol

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. čvn 2013 08:33 #4085 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re: Bordel v loděnici
Bohužel nejde jen o ně :dry:
Ve vyklizeném ohništi naházené nedopalky cigaret vč.papírků na jejich ubalení (od popelnice 5m!), zbytky jídla na lavičkách, pohozené lahve od pití, zůstává rozsvíceno v klubovně atd. To je stručný výčet z posledních 2 týdnů....a ještě by mě zajímalo, kdo odvážel druhý(ŽK) vlek?!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Lída P.
  • Avatar uživatele Lída P.
  • Začátečník
  • Začátečník
Více
21. čvn 2013 08:30 #4084 napsal Lída P.
Odpověď od Lída P. na téma Re:Bordel v loděnici
Nezdá se mi jako velkej prohřešek, pokud přijedeš v půl 1 v noci z vody a necháš si v lodněici spaní a věci na vodu (v loďáku). Vzhledem k tomu, že jsem to byla hned druhej den po práci uklidit tak netuším, proč máš zase problém. Myslim, že o bordelu v loděnici by jsi se mohl bavit spíš s někym jiným.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. čvn 2013 16:55 #4083 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re: Bordel v loděnici
Tak a je to venku! Teď si na ně můžeme ukazovat prstem, na bordeláře.;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
20. čvn 2013 15:28 #4082 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re: Bordel v loděnici
Už je to teda sklizený, ale když jinak nedáš, tak to byly Sifilídy a Klouzkovo hadry a bordel

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. čvn 2013 10:55 #4045 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re: Bordel v loděnici
Jen to řekni, ať to všichni víme! :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
17. čvn 2013 22:12 #4044 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re: Bordel v loděnici
Dal bych sem i fotku, ale nejde mi to

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
17. čvn 2013 22:09 - 17. čvn 2013 22:11 #4043 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Bordel v loděnici
Dneska sem by v loděnici a zase je tam hroznej bordel. Sou pořád jedny a ty samý věci. Nechci menovat, ale nechcete se chovat jako lidi? :blink:

Wallderámo
Poslední úprava: 17. čvn 2013 22:11

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. čvn 2013 22:23 #4038 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky Kubo!
Když jsme v pátek odjížděli do Rakouska, ještě to nevypadalo dramaticky...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Šuk
  • Avatar uživatele Šuk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
02. čvn 2013 18:58 #4037 napsal Šuk
Odpověď od Šuk na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Už to hoblovali odpoledne. Zejtra tam....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. čvn 2013 18:53 #4036 napsal Kulik
Odpověď od Kulik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. čvn 2013 20:02 #4035 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
pro info: Na plejspotu sou vyndaný navijáky.
Děkujeme našemu vodohospodáři za hrdinský zákrok v hodině dvanácté.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. kvě 2013 08:54 #4032 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Co tedy rychlý odpolední výlet Kamkoliv.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
31. kvě 2013 08:09 #4031 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
A bradava 10kbc

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. kvě 2013 06:38 #4030 napsal Kulik
Odpověď od Kulik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Vydra a Otava mlčí, ale Klabava má 30 kubánců.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
30. kvě 2013 19:45 #4029 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma horní čenda
jihozápad si taky pude, co trenére?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. kvě 2013 19:13 #4028 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jaro začíná, sledujte ty stavy :)zejtra si pudou jizerky..taky to mohlo počkat ještě pár dní...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. kvě 2013 18:16 #4027 napsal Lukasek
Odpověď od Lukasek na téma Re: Chlazení
možná až skončí zima a začne jaro....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
30. kvě 2013 15:07 #4026 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re: Chlazení
To sme dlouho nedali nohejbálek, masíčko, pivíčko... Tak to bychom mohli...

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. kvě 2013 14:36 #4025 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Re: Chlazení
Nech bejt,oteplí se, nohejbálek, masíčko, pivíčko...Vidím to v jasných barvách :woohoo: :woohoo:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. kvě 2013 14:10 #4024 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re: Chlazení
Jasně, nabízí se třeba zkončení sezóny. ;-D

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.844 sekund
Powered by Kunena fórum