!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
16. úno 2014 21:23 #4284 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nemůžu nikde najít inzerci. Kámoš má nabídku na snad jen jednou jeté černé snowboard boty, vel. 42, značka BD - vůbec netuším, co je to za značku, jestli žádaná nebo nějaký tucťák. Prodávající prý je dá levně, můžete dát nabídku a vůbec na to nespěchá. Prý je i dá k odzkoušení a podívání. Dejte vědět někdy do nonce března, pokud byste měli zájem.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. úno 2014 09:43 #4278 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Včera 11.02.2014 jsem podruhé během 14 dnů našel v loděnici odemčená vrátka k řece !
Stopy od loděnice, které jsem našel poprvé naznačují, že nejspíš nějaký snaživec, který chodí jezdit, občas nezamkne. Opakovaně jsem našel na pozemku před loděnicí ohniště se zbytky izolace z kabelů. Vypadá to, že tam máme návštěvy, které bychom si zcela jistě nepřáli ani v loděnici.
ZAMYKEJTE PROSÍM !

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
24. led 2014 13:57 #4266 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!


Neni to natočený v Klášterci na turnaji? Jako bych tam slyšel Fiduse.. :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
17. pro 2013 06:58 #4244 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Se nech překvapit

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. pro 2013 19:38 #4241 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jakou session? :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16. pro 2013 09:29 #4240 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky Wally.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
15. pro 2013 17:58 #4239 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ještě budeme mít vánoční session mezi brankama a pak to sundáme.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
14. pro 2013 10:35 - 14. pro 2013 10:37 #4238 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Prosím o stažení branek z řeky u loděnice. Brány se každou chvíli courají ve vodě. Ty ale "vem čert", škoda by byla přijít o ráhna na kterých visí. Díky
Poslední úprava: 14. pro 2013 10:37

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. pro 2013 09:31 #4235 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Odkaz na legendární divadelní představení Pes Baskervilský :woohoo:

www.cadici.org/phorum/read.php?id=34534

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. pro 2013 22:12 #4234 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdarec, od pátku do soboty nemám kde bydlet, tak budu v pátek spát asi v boxu na loděnici. Šel by jste někdo večír třeba na Potr, rozebrat tréninkové plány na příští rok apod.?..... ;) Dejte vědět...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
24. lis 2013 07:27 #4227 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
tady to žije, vám řeknu. To i u čádíků se něco děje

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
14. lis 2013 20:15 #4226 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Pulče trenére, Hajligen krojc už je stará hymna, tak tady máme novou. Stejně se k nám hodí víc :D


Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. říj 2013 11:05 #4203 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, pokud byste neměli v sobotu nic jinýho a měli byste chuť, přijeďte se podívat na otevření Pivovaru Pod Lípou v Kyšicích!

Začátek je ve 14:00, rád vás tam uvidím.;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
09. říj 2013 22:20 #4196 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Kuubíííííííííííííí

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. říj 2013 21:06 #4178 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ta je naše, asi nám ve čt. v noci vypadla při balení, děkujem.. Kubí spal celý tři dny na podlážce z oktávky :-D... koukali jsme do boxů, do klubovny.. tak ještě jednou děkujeme

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
01. říj 2013 16:18 #4176 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
V sobotu ráno jsem nalezl na cestě k loděnici samonafukovací karimatku......

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. zář 2013 09:13 #4154 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Již zítra plzeňská cyklojízda, přidáte se někdo?

Informace zde.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
18. zář 2013 09:12 #4153 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Paddle expo 2013
Informace o zajímavé a nepříliš vzdálené akci:
www.paddleexpo.com/80/fairground_d.htm

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
15. zář 2013 20:10 #4151 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Tělocvična
Kdypa začneme florbálkovat?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
09. zář 2013 10:28 #4140 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
pěkně Kluci. Všem gratuluji. Dobře honíte výsledky před PG2013 :)

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. zář 2013 22:23 #4139 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Gratulace Vikimu k 1. místu na ČPV Úhlava 2013.

Výsledky zde.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. zář 2013 12:11 #4128 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, nezapomněli jste, že již tento víkend proběhne na kanále v Českém Vrbném další (závěrečný) závod CNAWR rodeo tour 2013, který bude zároveň MČR? ;)

Jak všichni víte, krom možnosti volného ježdění skýtá okolí kanálu i mnoho dalších možností (nejen) sportovního vyžití, tak se přijeďte pobavit, případně zazávodit (kromě rodea bude i závod v kajakcrossu) či zafandit svým kamarádům. :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. srp 2013 18:42 #4101 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Včera mi nějakej .... (nevím, jak se slušně řekne zmrd) vytroubil z auta před loděnicí pár věcí. Neříkám to kvůli tomu, že bych chtěl po vás, abyste ho našli a rozšlápli mu hlavu, ale kvůli tomu, abyste vzali na vědomí, že tento prostor už zdaleka není tak nedotknutelný a bezpečný. Všímejte si pro jistotu loserů, kteří se kolem motají. Možná taky budeme muset přistoupit k tomu, že budeme vrata furt za sebou zavírat. Já jsem jenom dával pár krámů z vody do boxu a pak jsem šel zalejt svůj malej lesík k Vejprničáku. Ztratil se mi baťoh (bohužel ne úplně prázdnej) a PETka vína. Z toho jasně možno usoudit, že to byl někdo na pokraji existence, protože cizí PETku bych nesebral ani já. :laugh: Prošel jsem všechny popelnice mezi Námořníkem a koncem Jíkalky a nikde nebylo nic vyhozenýho, což i svědčí o tom, že mu byly dobrý i ty mý dvě volezlý vojenský trika.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
01. srp 2013 13:30 #4097 napsal Jara ze sokola
Odpověď od Jara ze sokola na téma Bordel v loděnici
Ahoj
Omlouvám se, ale musíme cca na týden uložit věci z tábora v loděnici. Jedná se o několik stanových podsad, několik tyčí a další vybavení pro které zatím nemáme prostor. Materiál se budeme snažit uložit tak, aby nepřekážel. Všechny věci bysme měli odvozit během příštího týdne. Situaci jsem chtěl projednat s Jirkou, ale nepodařilo se mi s ním spojit. Děkuji za pochopení. S pozdravem Jára Hlaváček

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2013 14:44 #4096 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:!!!Pozor, pozor, pozor!!!
Prosimvás, nevostřihávejte ten stříbrnej smrk u vrátek do vody. Zasadil jsem ho tak, aby ty dvě prostory nějak oddělil a nepřekážel. Něco jinýho bude, až začne prorůstat plotem. Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.583 sekund
Powered by Kunena fórum