Loděnice

Více
16. čvc 2018 12:51 #4864 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Já můžu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
16. čvc 2018 12:04 #4863 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Nohec tuten týden???

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
13. čvc 2018 21:29 #4862 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Nutrie má dobrý maso....

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. čvc 2018 09:13 #4861 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Chtěl bych touto cestou upozornit, že kvapem dozrávají letní jablka v loděnici. Po mnoha letech neúrody jich je na stromě (a nejen na něm) dost a dost. Přijďte si je natrhat. Je škoda, když končí na zemi, kde na nich hoduje různý obtížný hmyz a nutrie, které si bohužel na několika místech podhrabaly plot. Aby se v tomto směru situace nezhoršovala, musel jsem jich jen včera vyvézt plná dvě kolečka......

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. čvc 2018 07:35 #4859 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
Tenhle týden to nedám.....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvc 2018 21:41 #4858 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Já bych mohl, i když předpověď na zejtřek nevypadá přívětivě.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
10. čvc 2018 20:41 #4857 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Já teda můžu už jen zítra. Co teda ostatní?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvc 2018 14:42 #4856 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Prší, kuwa... a nevypadá to, že by mělo přestat. Tak dneska nic...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvc 2018 13:11 #4855 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Tak dneska kolem půl sedmý, když nebude pršet?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvc 2018 08:54 #4854 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Loděnice
Já bych mohl dneska, ale nemám s sebou klíče od boxu ani věci, tak bych mohl až kolem půl sedmý, jestli nebude pršet.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. čvc 2018 07:56 #4853 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Já můžu út-čt, obyčejně cca kolem 18.hodiny. Přijdu, jak se to bude hodit někomu dalšímu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
09. čvc 2018 22:07 #4852 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Ňákej nohec tůten týden??

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
01. čvc 2018 16:25 #4851 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Loděnice chill

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. čvn 2018 13:02 #4849 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
A nohejbal dneska bude? Já se zastavím kolem půl šestý. Se možná i trochu zdržím umejt loď.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvn 2018 20:29 - 06. čvn 2018 20:30 #4848 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Je středa 20,30hod. a v lodenici jsem našel odemcena a pootevrena vrátka k řece ....:(
Poslední úprava: 06. čvn 2018 20:30

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. čvn 2018 13:51 #4846 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Na nohejbal se teda chodí v úterý od půl šestý? To jako dneska?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. kvě 2018 21:27 #4843 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ahoj všem, teď ve středu ve 21,15h jsem našel v lodenici otevřené dveře do saten, ktere jsou blíže ke klubovne. V šatně se i svitilo !!! ?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. kvě 2018 20:16 #4839 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Tak jsme dnes po příjezdu z Vrbného koukali, co udělat s vrátky do loděnice, protože se zachytávají o protější sloupek a objevili jsme u vrat přímo na pozemek loděnice zcela ohnutý kolík jejich zajištění. Zůstává záhadou, komu se to "povedlo", jisté je, že si to vyžádalo dost síly neb je to 12 kulatina a navíc muselo jít o působení síly směrem z loděnice (zřejmě při zamčených vratech). S přihlédnutím k povaze závady ji snad ani nešlo způsobit neúmyslně (tolik mdlého rozumu se mi v našich řadách nezdá pravděpodobné). V této chvíli nejdou vrata pořádně odjistit a srovnat ohyb přímo na vratech už také nejde. Budeme muset kolík před ohybem odříznout nebo vysadit vrata.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. kvě 2018 16:29 #4837 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
A bude hůř. Až budeš starej, tak zapomeneš, kde je vůbec loděnice, to už potkalo spoustu lidí.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. kvě 2018 13:47 #4836 napsal Matěj
Odpověď od Matěj na téma Loděnice
Omlouvám se, za to mohu já, nechal jsem je tam vychladnout a pak na ně zapomněl. Jinak jsme vše uklidili.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. kvě 2018 16:44 #4835 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera tj. 8.5. se kolem 20 hod. v loděnici opékalo na ohništi.
Ti, co využili zázemí loděnice bohužel neuklidili kovové pruty na opékání a nechali je pěkně vystavené před klubovnou!
:unsure:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. úno 2018 20:50 #4818 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Doprdele... kterej kokot tam teďka vlastně leze?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. úno 2018 20:23 #4817 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Voda v klubovně zamrzla !
Navzdory mým prosbám a upozornění (viz. předchozí příspěvek) se našel ignorant, který zřejmě ví všechno nejlépe nebo prostě na všechno kašle (on s tím mít práci a starost nebude), hadry od vstupu do klubovny odkopl stranou a nechal otevřené dveře do koupelny. Ohřívám to pomalu a zatím se mi to během dneška nepodařilo uvolnit. Snad se to obejde bez větších škod.
Pokud je to možné, zdržte se zatím vstupu do objektu klubovny. Mrazy mají během zítřka povolit.
Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. úno 2018 16:19 #4816 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Neodstraňujte nebo neodkopávejte prosím hadry navrstvené za vstupními dveřmi do klubovny.
Dveře dobře netěsní, prostor uvnitř pak rychle promrzá a máme tam vodu....už se nám v minulosti několikrát stalo, že voda zamrzla (naštěstí "nestihla" potrhat potrubí). Dveře na WC a do koupelny zavírejte!
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. lis 2017 19:43 #4811 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Loděnice
.... a pár fotek od Michala ze zazimování loděnice je již také v naší fotogalerii:

www.zonerama.com/vodacitjunion/430306

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 2.689 sekund
Powered by Kunena fórum