Loděnice

Více
04. kvě 2015 20:13 #4502 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
:( Protože stále zapomínáte, znovu připomínám, že při odchodu na vodu si při opouštění loděnice počínáme jako když odcházíme domů tj. zkontrolujeme uzamčení všech vchodů, vypnutí světel atd.
Dnes v cca 18 hod. jsem se na vodě potkal s malou skupinkou, která odjížděla na playspot. Když jsem dorazil do loděnice, byla zde odemčená vrátka k příjezd.cestě a otevřené dveře do malé loděnice. Pro nenechavé pohodlná samoobsluha....
Z této skupiny šli jako poslední na vodu Michal a Pulec, krátce před nimi Nikola a Ondra.
Ještě jedna poznámka. Kdosi během odpoledne otevřel slunečník, ale zapomněl jej zavřít, což se nám může kdykoliv vymstít, že si jej v případě naší nepřítomnosti "podá" vítr a zničí to nejen jej, ale i okna klubovny za ním.....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. dub 2015 09:39 #4495 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Pro vaši informaci (kdyby jste se divili či hledali), v úterý 14.04.2015 jsme aktualizovali uložení lodí v malé a velké loděnici včetně přehledu. Prosím o jeho respektování a zprávu v případě nějakých změn.
Díky Jirka.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. bře 2015 19:51 #4481 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ve středu v 18,10 hod. jsem našel dokořán vjezdová vrata k loděnici a malá vrátka u loděnice. V areálu loděnice byla odemčená malá loděnice. Nečekám, že se někdo přizná, tak si alespoň "šáhni do svědomí", protože je mi celkem jedno, jak se chováš ke svému majetku, ale v tomto případě vystavuješ riziku zcizení apod. i majetek ostatních!!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. bře 2015 08:59 #4480 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Přívod vody je opraven.............

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. bře 2015 13:47 #4479 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes jsem zjistil, že v loděnici neteče voda. Po závadě pátráme a v případě, že vám nepoteče, nezapomeňte zavřít kohoutky. Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. bře 2015 15:28 #4478 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Holahola PG2015 volá. Do kalendáře sem pověsil propozice a tabulku pro on-line přihlašování. Těším se na Vás, jak si to "rozdáme"

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. lis 2014 16:28 #4443 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Pulcoviny
Nerad "prudím", ale neuběhla příliš dlouhá doba od posledního zjištění závady (vyvrácená vjezdová vrata do loděnice-viz.předchozí příspěvek) a dnes tj. v pondělí 24.11.2014 jsem v dopoledních hodinách zhášel výbojku na loděnici mládeže. Nejspíš svítila od neděle, proto, kdo jste tam včera byl, sáhněte si do svědomí...
Protože zdaleka nejde jen o poslední oznámené případy, využiji příležitosti, a
prosím všechny členy, aby při odchodu z loděnice zkontrolovali uzamknutí všech vstupů a vypnutí všech spotřebičů (to vám ostatně ukládá řád loděnice).
Např. již 2.11. tj. den po brigádě a následné oslavě Pulcovo narozenin jsem v podvečer našel odemčená vrátka do loděnice, perfektně uklizenou klubovnu-leč odemknutou a s nezajištěnými okny. Od té doby jsem již 2x zamykal velkou loděnici, šatny a vrátka k vodě. Nemám problém to zkontrolovat, ale nejsem tam pořád a jednou bude zloděj nebo vandal rychlejší a protože mám příležitost některá individua sledovat pod okny, ujišťuji vás, že jich není málo a obava je na místě.
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. lis 2014 15:36 #4440 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Pulcoviny
Zdálo by se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že zase někdo naboural vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období (a to nemusí mrznout!) :ohmy:
Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!! Děkuji

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. říj 2014 21:50 #4427 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Pulcoviny
Přátelé kamarádi, poďte se mnou odslavit narozky v sobotu po brigádě v loděnici. Program tradiční: voheň, pivo, eintopf ,vzpomínky na mládí, pád do vody...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. říj 2014 18:41 - 09. říj 2014 20:28 #4425 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Už bych to dal vyměnit, ale nějaký čas to neprotékalo. Bude ale lepší vyměnit celý záchod. Tento, před 26 lety vyrobený nedostatkový materiál, vykazuje od samého začátku jisté vady, které raději nebudu rozvádět...
Než dojde k výměně, prosím uživatele, ať si naplní před použitím vědro v předsíňce a vezmou jej sebou a pojistí tím řádné spláchnutí. Díky
Poslední úprava: 09. říj 2014 20:28

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. říj 2014 16:51 #4424 napsal Milca
Odpověď od Milca na téma Loděnice
Prosím výbor loděnice, zda by mohl zvážit opravu/pořízení nové nádržky WC. Jak všichni jistě vědí, nádržka protéká, a proto se vypíná voda. Má zkušenost je taková, že téměř pokaždé, když přijdu na WC, čeká mě tam neúplně spláchnutý "pozdrav" od nějakého kamaráda, který byl líný počkat, až se nádržka doplní. Mám vás ráda, ale vocaď pocaď... Nemluvě o neustálé hrozbě opětovného ucpání odpadu...
Předem díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. zář 2014 09:10 #4411 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Děkuji Helče za nátěr vrat velké loděnice, Wallymu s Matesem za vyměněné podhledy na šatnách a klubovně a Petrovi za neúnavnou péči o trávník.
Těm, kteří by také rádi přiložili ruku k dílu nebo alespoň, protože jim chybí brigádnické hodiny :) mám prosbu. Ještě je potřeba zvenku natřít lazurou vstupní dřevěnou stěnu (to je ta s dveřmi) do malé loděnice.
Také jsme získali několik vyřazených silničních obrubníků, kterými bychom zpevnili břeh u loděnice v místě, kde je to nejvíce vymleté- to je práce pro dva-tři silnější hochy či muže.
Zavolejte a domluvíme podrobnosti. Díky za zájem a pomoc.
Jirka/tel.602948338

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
01. zář 2014 19:02 #4409 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
V kalendáři je vypsán další termín PG. Tak se neváhejte přihlásit a čekám vás všechny ve stejném, né-li ve větším počtu než na jaře!

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
01. srp 2014 17:59 #4394 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
V pondělí a úterý 4. - 5.8. od 6:30 - 15:00 proběhne v loděnici oprava podhledů. Nikoho to asi nelimituje v bušení kamínky štreke, ale abyste o tom věděli.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2014 18:36 #4393 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes byla opravena vjezdová vrata k loděnici (doplněno táhlo zavěšení, vyrovnáno zajištění, upevnění zámku atd.). Přes všechnu snahu (vrata nejsou už z výroby úplně rovná a navíc je jim už 27 let) se nepodařilo zajistit zcela lehké uzavírání. Proto před lehkým přibouchnutím vrátek přidržte druhou rukou zbývající (zajištěnou) část vrat tak, aby neodskakovala. Děkuji

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. čvc 2014 10:25 #4374 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Díky Wally!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
20. čvc 2014 21:30 #4371 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Tak to je supr. Mates je tuten týden ještě na dovolenej, tak na to vlítnem až se vrátí. Díky

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. čvc 2014 08:31 - 20. čvc 2014 08:35 #4370 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Palubky na opravu podhledů v loděnici jsou natřené.
Touto cestou děkuji všem, kteří alespoň trochu pomohli...
Poslední úprava: 20. čvc 2014 08:35

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
15. čvc 2014 20:07 #4367 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Info pro ty, kteří budou natírat palubky. Palubky se natírají pouze z vrchní strany. To je ta, na které není to vroubkování. Pak se natře "pero" a "drážka" taky jenom z té jedné strany. Šetřete tedy barvu a hurá do natírání.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. čvc 2014 09:34 #4366 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Potřebujeme natřít lazurou zbytek palubek na opravu shnilých podhledů šaten a klubovny! Stále zbývá cca 1/2. Příští týden (od 14.7.) je slíbil Wally s Matesem vyměnit a do té doby musí být natřené. Zavolejte nebo napište a vysvětlím, co je třeba. Díky Jirka 602 948 338 x mr.kos@volny.cz SPĚCHÁ

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. čvn 2014 09:26 #4362 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera Wally dopravil do loděnice palubky na výměnu shnilých podhledů. Hledá se dobrovolník (níci), aby palubky před jejich instalací natřeli lazurou! Ozvěte se na 602 948 338, zbytek vysvětlím. Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. čvn 2014 07:58 #4361 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
U Kubánce v Boxu

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
16. čvn 2014 22:07 #4360 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Hele, depa je zelená(nová) plachta? Naposledy sme jí měli na Trnávce, ale v sobotu v loděnici nebyla. Víte někdo?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. čvn 2014 08:24 #4358 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Při odchodu z loděnice nebo při větším větru, zavírejte slunečník před klubovnou! Včera večer (středa 11.6.) jsem ho našel rozevřený....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. kvě 2014 08:23 #4350 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Trochu si k tomu přidám....týká se to i věčně se povalujících věcí na zemi ve velké loděnici !

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 2.015 sekund
Powered by Kunena fórum