Loděnice

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
18. srp 2015 10:45 #4552 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Skoda, ze vsichni o vikendu jedeme na devils. takze se na to budeme moc vrhnout az v pondeli. Ja sem teda konkretne do utery pryc a ve stredu bych si rad kopnul :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. srp 2015 09:51 #4551 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
V pátek 21.8. konečně přivezou antuku na hřiště v loděnici. Do té doby by bylo dobré jej vyplít z nejhoršího. Antuku pak bude třeba rovnoměrně rozprostřít na plochu. což je příležitost, jak si odpracovat brigádu. Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. srp 2015 10:51 #4550 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ok, díky.
V neděli navečer jsem do lednice koukal a byla v ní rozbitá láhev sektu a nějaké vlhko?! Pospíchal jsem a proto jsem nechal alespoň otevřené dveře, aby to vyschlo.........

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
17. srp 2015 10:40 #4549 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Lednici(ne podle dohody) sme s martinem odvezli v sobotu. Napsali sme si za to hodinu brigady plus ja sem se dal venoval uklidu lodenice. Jenom bych rad chtel vsechny pozadat, aby ta "nova" lednice nedopadla jako ta stara. Kdyz sme z ni uklizeli ty "sracky", tak to pomalu bylo na nehorlave skafandry, azbestove rukavice a plynovou masku. Opravdu z toho bylo na bliti. Tak jestli byste tam po akci nenechavali zbytky jidla "na priste"

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. srp 2015 17:09 #4548 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Pletivo, které dnes (v pátek) leželo na ohništi jsem schoval k pramicím u loděnice. Pokud jste to minule také nechali ležet na ohništi, což je dost na očích, je dost možné, že vše skončilo ve šrotu....Procházejí tam různá individua a např. nepotřebný kovový sud, který kdysi ležel u plotu jsem na vlastní oči viděl jak "uklízí".
Využiji příspěvku a připomínám dohodu (před 3 týdny), že v klubovně zůstane pouze 1 lednice (v lepším stavu).
Dík

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
14. srp 2015 16:23 #4547 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Ja mam taky technickou, nevidel ste nekdo katro nebo ten derovanej plech na grilovani? Ve stredu sme grilovali a dost sme museli improvizovat. Nevite nekdo kde to je?

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. srp 2015 16:55 #4546 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Vím, že jsem vám to sice neříkal, ale bylo by fajn, kdyby jste ve středu využili už vyndané čerpadlo nejen na kropení hřiště, ale nechali jej běžet a vodu nechali volně rozlévat v ploše trávníku po celou dobu hry. Stačí jen občas konec hadice posunout. Zvlášť v tomto suchu je zalévání nutností (tedy pokud chceme zelený trávník) a během této doby (cca 2-3 hod.) je tam jinak nutno setrvat, abychom uhlídali čerpadlo před nenechavci...dík

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. čvc 2015 08:16 #4541 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
Tak doprava by neměla přesáhnout 7. 000,- Kč, bude to záviset na době pronájmu transportních zařízení.
Zda ho budeme chtít bych potřeboval vědět co nejdříve. nejlépe do konce příštího týdne.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvc 2015 17:44 #4540 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera jsem z dílny tahal štafle, abych ochutnal naše skvělé třešně a nějaké křesílko jsem tam zahlédl. Zvedací podnožku mělo, ale nebylo v moc "dobré kondici" :(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvc 2015 14:41 #4539 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Loděnice
Ahoj, už nějakou dobu postrádám své křesílko (to s tou zvedací podnožkou). Je to jeden z posledních kusů a už se nedá sehnat, tak by mě mrzelo, kdybych o něj takhle přišel. Nevíte o něm někdo? Možná jsem ho nechal v nějakém autě po akci.

Díky

M.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvn 2015 16:22 #4538 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
V týdnu poptám.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvn 2015 09:05 #4537 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ano, pozemek je ve vlastnictví města a máme jej v dlouhodobém pronájmu (mimochodem nachází se přímo pod plánovanou trasou průtahu). I kdyby byl náš, stejně se k tomu vyjadřuje (v tomto případě kvůli záplavovému území/?/) protipovodňová komise či jak si ten orgán říká...
Jisté řešení by se našlo tj. umístit kontejner za plot v zadní části našeho pozemku v areálu Radčická 4. Zadní brankou, která vede po svahu k řece je to k playspotu cca 100m.
Dotaz na Boba: Máš možnost zajistit transport vč. složení a kolik by to stálo?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvn 2015 21:22 #4536 napsal Lukasek
Odpověď od Lukasek na téma Loděnice
Odpovědná pracovnice musí souhlasit s umístěním kontejneru? On je ten pozemek ve vlastnictví města?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. čvn 2015 08:34 #4535 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Zamykatelný kontejner by byl určitě odolný proti různým vpádům nenechavců, kteří se v těchto místech často pohybují. Jak jsme hovořili, pozemek je blízko řeky a vyjadřují se k tomu "protipovodňové orgány" ..............a to je problém.
(viz. zápis výboru z 9.4.2015)
-chatku x kontejner k playspotu pro uložení lodí, aby se nemusely stále převážet či přenášet. Už jsme řešili (měli jsme možnost získat chatku), nesouhlas odpovědné pracovnice UMO Plzeň 3, zkusíme přes Ríšu Havelku. Jinak možnost lépe zajistit stávající chatku na pozemku u playspotu proti vloupání a ukládat lodě tam (kapacita cca 6-8 lodí).

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvn 2015 08:55 #4534 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
Zdarec,

Na jednom z posledních výborů jsme se bavili o kontejneru k playspotu.
Momentálně by byl k mání zamikatelný kontejner u nás ve fabrice. Pokud by byl na darovací smlouvu tak pouze za odvoz. (cca 15 km) rozměry: d 6,1 x h 2,4 x v 2,6 m






Budeme ho chtít???

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
26. kvě 2015 21:21 #4523 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
2moucha: Pěkný, asi sis přečetl broužuru "Jak se stát zahrádkářem", ale to co si předvedl na tý jabloni, tak to nemá nic společnýho s jarním střihem. Nejsilnější větvě sou tam o průměru dvou centimetrů, takže si myslim, že jen tak nezaroste. Do léta vůbec ne.

Možná když něco děláš(hlavně teda v loděnici), tak přemejšlej, viz. přikládání do ohně, když chceme grilovat a ty tam nahrneš pyramidu mokrého dříví apod.

No nic. Poučíme se z toho a příště budeme moudřejší.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. kvě 2015 15:22 #4522 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Nerozumím ovocnejm stromům a nevím, kdy se mají prořezávat. Ale vím, že se každej k vrátkům k vodě dostával normálně. Ten stromek jsem sázel já a dával jsem ho tam s rozumnou rezervou. Uvítal bych, kdyby se podobný zásah aspoň se mnou předem probral a ne že se jen tak někdo rozhodne, že zrovna jemu něco vadí. Předešlo by se nepříjemnostem.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. kvě 2015 14:38 #4521 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Loděnice
k jabloni: Wally, ovocné stromy bývá zvykem stříhat každoročně. Někteří volí podzimní, já preferuji jarní termín. Po střihu nějakou dobu trvá než na stromě opětovně vyrostou nové výhony. Takže do léta zaroste.
K Šukovu způsobu prořezání před x-lety pouze to, že tak jsem viděl stříhat pouze akáty na Doubravce ne však jabloně.
Myslím, že si v sobotu v loděnici byl, proto mě překvapuje tvoje reakce tady.

M.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
25. kvě 2015 14:28 #4520 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Loděnice
Ahoj,
ANO úpravu jsem provedl já s cílem dostat se normálně k vrátkům na vodu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
23. kvě 2015 21:35 #4519 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Mam za to, že se do toho takhle pustil Moucha. Stejně jako do tý jabloně. Tu naposledy vošmikal Šuk před lety, ale jak vypadá teďka, tak to je votřesný. Taky nechápu, že se do toho takhle sere :ohmy:

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. kvě 2015 14:33 - 23. kvě 2015 14:57 #4518 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Všiml jsem si a nechápu, proč se teď do něj někdo hrabal (a ještě takhle).......muselo to být během minulého víkendu.
P.S.
V minulosti jsem jej párkrát někde zastřihl, aby tam zhoustl, ale nikdy nevypadal takhle.
Poslední úprava: 23. kvě 2015 14:57

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
22. kvě 2015 12:43 #4517 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Ještě o PG jsem měl dojem, že ten stříbrnej smrk u vrátek, kterej jsem sázel před nějakejma 10-15 rokama, vypadá pěkně. Dneska jsem koukal, že se ho taky podařilo zmrzačit. Na solitérech je nejhezčí, že mají větve až na zem a skoro pod ně není vidět. Docela pěkně tam měl dělat optický předěl. Mně prostě uniká, proč do něho někdo musel hrabat.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. kvě 2015 21:28 - 10. kvě 2015 22:18 #4511 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Rozpěrná tyč je vypadlá od loňského podzimu (tedy nic nového) a jsem domluvený na opravě. Firma jen pozapomněla a já neurgoval. Nicméně mám to stále na seznamu věcí k řešení, ostatně jako řadu dalších....akutnějších
Poslední úprava: 10. kvě 2015 22:18

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
10. kvě 2015 20:56 #4510 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Vážení návštěvníci loděnice, aspoň Ti, kteří tam chodí. Rád bych upozornil na velké nebezpečí v areálu. Již loni si pár lidí všimlo, že rozpěrné tyče(ty úplně nahoře) na NOVÉM plotě nejsou ve svých pozicích, jak by mělo být a plnit tím svou funkci. Včera jsem objevil proč to tak je a chtěl bych na to upozornit! Kuna, která je hned vedle ohniště je úplně vyviklaná a proto je vychýlená(padá) směrem do řeky. Proto jsou ty rozpěrky nahoře vysunuté a jednoduše to nefunguje.

Základ, ve kterém je ta kuna usazená je málo hluboký a vzhledem výšce kuny, je to velká páka a nedrží to, jak má. Jednoduše řečeno, ten kdo to dělal, tak to "vodfláknul"!

Tímto chci apelovat na Jirku resp. na firmu, která zhotovovala tuto zakázku. Bylo by dobré to dát do pořádku, protože postupem času se to zlepšovat nebude. nevidím důvod, proč bychom to měli opravovat my, když to za to vylepili tolik peněz.

Ber to prosím jako upozornění abychom předešli nějakému úrazu.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2015 13:15 #4504 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Loděnice
ahoj Jirko, ty vratka to mas pravdu, to zanedbavam. To se polepsim. A malou lodenici jsem nekontroloval, pac mam lod ve velky. Ja to Michalovi vysvetlim :-)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.194 sekund
Powered by Kunena fórum