Loděnice

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
31. říj 2016 19:32 #4708 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Pomůžu ti s tim po brigádě ;)

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2016 10:30 #4707 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Fucking weather!!! Jak tam dovezu sud a ostatní náležitosti na sobotní kalbu?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2016 10:21 #4706 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes ráno 31.10.2016 byla dočasně uzavřena přístupová cesta k loděnici!
V uplynulém týdnu byl stržen zvýšený středový pás a cesta byla vyrovnána. Dnes byl (podle dohody) na cestu navezen "recyklát" z broušené asfaltové silnice, který bude nejpozději při sobotní brigádě 5.11.2016 rozhrnut a uválcován.
Do této doby do loděnice nezajíždějte.
Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvn 2016 14:34 #4681 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Změna! Až ve čtvrtek 30.6. přijdou posekat trávu na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvn 2016 07:22 #4680 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Na dnešní den se mi podařilo zajistit sekáče trávy na pozemku před loděnicí. Sekání by mělo začít v cca 15,30 hod. a zřejmě bude dočasně omezen příjezd autem k loděnici!
Díky za pochopení.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
22. čvn 2016 17:46 #4677 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Tak domluveno

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
22. čvn 2016 11:47 #4676 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
S obrubníkem máš pravdu, počítalo se s dalším navezením antuky a pak by to mělo být akorát. Problém je, že by antuka v příliš silné vrstvě víc prášila (když se před hrou nekropí). Zařídím nápravu a ty prosím ukliď ty piliny :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
22. čvn 2016 10:38 #4675 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Dobrá práce, Jiří! Koupelna byla v hroznym stavu. Taky nevim kdo tam co vymejvá, když si tam našel takový poklady.

Jinak jsou mi příjemnější piliny, než ten rantl(obrubník), který lemuje hřiště. Naposledy sem si tam vyvrknul kotní dvakrát a Jára třikrát...

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. čvn 2016 14:03 #4674 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ahoj,

dnes 21.6. (úterý) jsem přišel ráno vyčistit odpady do koupelny a našel opět klubovnu odemčenou ! Kdo tam asi v pondělí odpoledne byl poslední !?
Před odchodem se prosím přesvědčte stiskem kliky, zda jsou dveře uzamčené nebo pouze zaklapnuté.

Koupelna byla ve velmi zanedbaném stavu (neuvěřitelně špinavá s oběma ucpanými odpady). Odpady neodtékaly a musel jsem je rozebrat. Protože se v nich nalézala spousta skla, uzávěrů, drobných mincí, písku, listí atd., nebylo divu, že louh nezabíral.
Vše jsem vyčistil a umyl a pevně doufám, že prostor udržíme funkční a v čistotě.

Velmi špinavý (podlaha, stoly atd.) je i prostor klubovny a prosím skupinu, která ji obývala o posledním víkendu, aby ji důkladně uklidila. Vím, že už tam nějaký nepořádek byl, ale byli jste poslední a navíc jste i k dalšímu nepořádku přispěli.

Pokud venku cokoliv opravujete, uklízejte prosím po opravě plochu od pilin, tkaniny apod., někdo se může zranit, protože se tam pohybujeme i bosi a navíc, nevypadá to ani moc pěkně.

Děkuji.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
22. kvě 2016 08:37 #4655 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Brigádu jsem vám zapsal.
Rozbitá láhev sektu je tam od tvého loňského úklidu ledničky, kdy jsem na to upozornil (viz. Téma- Loděnice 17.8.2015).

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. kvě 2016 20:42 #4653 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Ještě k PG, někdo tam nechal rozsekaný šampus a lednička přes jaro pěkně vykvetla. Takže jsem to umyl a rád bych si připsal hodinu brigádu. Potom Kubánec, Pulec a já jsme stavěli dvě hodiny trampolínu, tak jestli se to může zapsat taky. Děkuju

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. kvě 2016 14:52 #4651 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
To Kubáncovi bylo málo pif na PG, tak si chladil Prazdroje v řeče, až je tam nechal :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. kvě 2016 08:23 #4650 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera jsem při večerní obhlídce loděnice našel na lavičce tašku s čelovkou a baterkou a triko s dlouhým rukávem. Dále jsem našel odemčená vrátka, odkryté pískoviště (vězte, že tam kočky procházejí a co nepěkného svými výkaly roznášejí netřeba zdůrazňovat) a to nejdůležitější :) , při zalévání jsem v řece objevil část balení plechovek Prazdroje. Nalezené věci najdete v klubovně.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. kvě 2016 08:28 - 17. kvě 2016 08:30 #4647 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Při demontáži staré trampolíny (museli jsme ji rozřezat na díly) jsme bohužel museli vytáhnout i ukotvení v betonu, protože z něj nešlo "nohy" trampolíny vytáhnout.
Dokud nebude trampolína rovně, neskákal bych na ni. Je tu větší riziko úrazu a konstrukce je jinak namáhaná (deformace).
Postavit ji chtěl Jára, alespoň na něj něco zbylo :)
Poslední úprava: 17. kvě 2016 08:30

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. kvě 2016 12:57 #4646 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Loděnice
nemáš zač, ale ještě by jí to chtělo dát do vodováhy a zabetonovat. nehlásí se někdo?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
16. kvě 2016 12:48 #4645 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Loděnice
Musím poděkovat lidem, kteří postavili trampolínu. Hopsá se na ní super. :evil:

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2016 20:26 #4640 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Díky, ve středu jsme se domluvili s Járou a Lídou, že se do toho dají v pondělí 9.5.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
05. kvě 2016 17:50 #4639 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Mluvil sem s Kájou a sme domluvený, že v týdnu dáme nohec a spojíme to se stavbou.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2016 12:44 #4638 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Loděnice
ahoj Jirko, navrhuju příští víkend ve volných chvílích během Pilsen Games
tam by se asi našlo dost rukou

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. kvě 2016 09:20 #4637 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Nová trampolína včera dorazila a je třeba ji instalovat.
Předpokládám zvýšený zájem především z řad těch, kteří ji více využívají nebo o to měli zájem. Domluvte se 2-4 lidé a potvrďte, kdy se do toho dáte, abych vám ji předal. Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. dub 2016 10:08 #4619 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes ráno proběhl úklid břehu v prostoru nad loděnicí (těsně nad soutokem s Vejprnickým potokem). Značný nepořádek, který zde zůstal po loňském táboření bezdomovců zmizel a prosím všechny, pokud by se měla situace z předchozího roku opakovat, aby telefonicky nebo emailem hned informovali a mohli jsme tak podobnému stavu předejít.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. bře 2016 13:50 #4614 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes jsem jednal s ing. Douděrovou ze Správy veřejného statku a dohodli jsme se, že zajistí v co nejkratším čase úklid břehu (po loňském táboře bezdomovců) těsně nad soutokem s Vejprnickým potokem. Do té doby se raději tomuto místu vyhýbejte (štěnice, injekční stříkačky atd.).

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. bře 2016 12:10 - 05. bře 2016 13:01 #4613 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Je tu příležitost odpracovat si samostatně část brigádnických hodin letošního roku !
Povodí Berounky nám nechalo u přístupové cesty k loděnici pár koleček dřeva, které by bylo dobré odklidit do loděnice dříve, než nás někdo předejde a odveze si to domů. Dobrovolník nebo -níci nechť dřevo navozí k vleku u malé loděnice (už tam nějaké špalky jsou). Počet odpracovaných hodin můžete napsat do přehledu na nástěnce v dílně nebo mi poslat zprávu.
Díky Jirka.
Poslední úprava: 05. bře 2016 13:01

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. led 2016 08:18 #4599 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto: Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. říj 2015 09:27 #4590 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto: Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 3.161 sekund
Powered by Kunena fórum