Loděnice

Více
04. lis 2017 15:00 #4810 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
25 brigádníků při dnešním zazimování loděnice je nejen skvělá účast, ale za účastníky je vidět i spousta dobré práce.
Díky všem:)
P.S.
Zkontrolujte si prosím, zda-li máte zapsány všechny brigády (viz. oddílové informace-brigádnické hodiny-2017).
Děkuji

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
16. říj 2017 10:06 - 17. říj 2017 10:13 #4808 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ahoj,
původně jsem o tom nechtěl psát, ale po včerejším zjištění stavu věcí musím.... když jsem před cca 14 dny dorazil ráno do loděnice, byl jsem doslova ohromen-před velkou loděnicí na betonu, v trávě a na venkovním vodovodu byla spousta bílého skelného prachu, všude kolem ležely různě velké či dlouhé kusy skelné tkaniny. Divit jsem se nepřestal ani před klubovnou, kde na stolech a lavicích byla rovněž spousta cárů skelné tkaniny. Telefonicky jsem zjistil viníka a Dominik ještě ten den provedl úklid. Sice ne dokonalý, ale těch pár zbývajících kousků tkaniny v trávě jsem už vysbíral.
Další překvapení mne čekalo o dva dny později, když jsem podobný nepořádek (skelný prach a cáry tkaniny)nalezl na schodišti k vodě. Nechtěl jsem prudit a očekával, že to alespoň někdo dodatečně uklidí, když už opravy v tomto prostoru provedl (jsme dohodnuti, že opravy laminátových lodí provádíme v dílně nebo na pozemku před loděnicí, kde se nepohybujeme spoře odění, aby nás případné zbytky z oprav obtěžovaly). Nestalo se tak do dnešního dne, zbytky tkaniny se válí po schodech k vodě, jen skelný prach trochu spláchlo několik předchozích dešťů.
Co mě ale skutečně vytočilo, když jsem se chtěl po včerejším sekání trávy vysprchovat. V koupelně na zemi ležely zbytky tkaniny a v umývadle je spousta zatvrdlých kousků laminátu!
Ani se mi nechce věřit, že je to dílo stále stejné(ných) osoby (osob)....říká se, že chybovat je lidské, ale pokud se guma opotřebuje dřív než tužka, není něco v pořádku!
Poslední úprava: 17. říj 2017 10:13

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvc 2017 10:28 #4796 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ano, zaregistroval jsem to a už minulý týden byla provedena provizorní oprava. Bohužel nevydržela dlouho, ale včera byla oprava provedena řádně......tedy, pokud se nám podařilo odhalit skutečnou příčinu zatékání. Po dešti to zase zkontroluji. Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvc 2017 09:54 #4795 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Zapomněl jsem ještě poznamenat - do klubovny zatejká kolem komína nebo komínem (teda zateklo, když byly teď prudký lijáky). Opravíme to o brigádě nebo dřív, nebo na to někoho seženeme, nebo si řekneme, že to byla výjimečná situace? A na tu kliku jsem taky zapomněl upozornit.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvc 2017 09:15 - 26. čvc 2017 09:41 #4794 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
V úterý 25.července jsem v 19h našel odemčená vrátka k řece ! Moc nás tam nyní nechodí a není problém zjistit......
Kolem řeky (a naší loděnice) se teď pohybuje (i nocuje) spousta "potenciálně problematických", osob-věnujte prosím zvláštní pozornost uzamčení všech prostor !
Zámek u vjezdových vrat byl opraven, ale včera spadla málo upevněná klika. Během dneška to opravím.
Poslední úprava: 26. čvc 2017 09:41

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvn 2017 20:22 #4792 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dnes (ve středu 28.6./20,10 hod.) jsem u schodů k vodě našel pádlo s označením ŽK. Schoval jsem jej do předsíňky klubovny.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
26. čvn 2017 09:35 #4789 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
V pátek 23.6.2017 po 20 hod. byly odemčené dveře do boxů blíže k dílně! :dry:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. čvn 2017 09:51 #4787 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Ve čtvrtek 8.6. v 19,45 hod. byla všechna světla v boxech (blíž ke klubovně) rozsvícená ! :(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. čvn 2017 17:57 #4786 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Středa 7.6.2017 ve 20,30 hod.= odemčené dveře do dílny !

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. kvě 2017 13:35 #4785 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Vrátka na pozemek loděnice (od příjezdových vrat) byla dnes ráno otevřená (odemčená) dokořán!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. kvě 2017 08:25 #4776 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Já bysem se zašel podívat v ÚT nebo ČT. Kdyby byl někdo lichej.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
13. kvě 2017 07:55 #4775 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Loděnice
Neodstartujeme letošní nohejbálkovou sezonu na antuce? Kdo by chodil pravidelně si kopnout? Vyhovujem mi PO, ÚT neoo ČT

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. kvě 2017 09:54 #4774 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Zase odemčeno v loděnici!
V úterý (2.5.) jsem po 20 hod. procházel loděnicí a byla odemčená vrátka k řece. Přesvědčte se při odchodu, že jste vše zamkli!
Díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 10:12 #4730 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera (ve čtvrtek 12.1.) ve 23,15 jsem musel s Policií ČR projít přístupovou cestu k loděnici a následně i prostory loděnice. Policie se dostavila na zavolání pozorného nájemníka, který bydlí v činžovním domě u vrat k loděnici, protože si všiml "ruchu" u našich vrat. Při našem příchodu byla vrátka otevřená a zámek byl na jeden západ. Při následné obhlídce jsme objevili odemčenou šatnu k boxům, které jsou blíže klubovně! Naštěstí nedošlo k žádným škodám. Ten, kdo byl poslední v tomto týdnu v loděnici prostě nezamkl zmiňované boxy a vrata na pozemek k loděnici pouze na jeden západ.
Při odchodu z loděnice věnujte prosím pozornost řádnému zajištění objektů a ujistěte se o zamčení (někdy jsou dveře pouze zaklapnuté) ! Totéž platí o vjezdových vratech, která zamykejte na oba dva západy. Pokud je zamčeno pouze na jeden, lze rozkomíháním křídla vrat dosáhnout jejich otevření!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 10:07 #4729 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
:) možná srandovní, ale potřebné, protože se řada zámků zamyká pouze na jeden západ a to třeba mohl být důvod proč dotyčný(á) neotočil klíčem ještě jednou....neb je tak zvyklý(á)
Podstata sdělení se ale trochu ztratila v dáli a rád bych, aby byla chvíli na očích, dovolím si proto ono sdělení znovu zopakovat v následujícím příspěvku.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 09:54 #4728 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
:-D Tam je srandovní slovíčko "oba". Taky by se mohlo napsat "na všechny západy". :-D

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 09:44 #4727 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Vím, chtěl jsem to dát do uvozovek a pokud jsem někoho pohoršil použitým výrazem, pak se mu omlouvám. V rychlosti jsem hledal co nejsrozumitelnější slova a "zamknout na dva západy" se často používá. Ale rád se poučím......

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 09:35 #4726 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
OK, nicméně si neodpustím - formulace "oba dva západy" je humorná.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. led 2017 09:15 #4725 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Včera (ve čtvrtek 12.1.) ve 23,15 jsem musel s Policií ČR projít přístupovou cestu k loděnici a následně i prostory loděnice. Policie se dostavila na zavolání pozorného nájemníka, který bydlí v činžovním domě u vrat k loděnici, protože si všiml "ruchu" u našich vrat. Při našem příchodu byla vrátka otevřená a zámek byl na jeden západ. Při následné obhlídce jsme objevili odemčenou šatnu k boxům, které jsou blíže klubovně! Naštěstí nedošlo k žádným škodám. Ten, kdo byl poslední v tomto týdnu v loděnici prostě nezamkl zmiňované boxy a vrata na pozemek k loděnici pouze na jeden západ.
Při odchodu z loděnice věnujte prosím pozornost řádnému zajištění objektů a ujistěte se o zamčení (někdy jsou dveře pouze zaklapnuté) ! Totéž platí o vjezdových vratech, která zamykejte na oba dva západy. Pokud je zamčeno pouze na jeden, lze rozkomíháním křídla vrat dosáhnout jejich otevření!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. pro 2016 09:56 #4721 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma Loděnice
Super, díky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. pro 2016 08:42 #4719 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Dobrá zpráva pro "buřtové gurmány" ! Vybavení klubovny bylo včera doplněno o několik zdařilých a užitečných jehel na opékání špekáčků... :P
Délka 110 cm snad bude dostačující.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. pro 2016 09:43 #4718 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Ovšem stát se může všechno. Jel jsem do loděnice takhle v létě, těsně poté, co jsem měl Emila opraveného a po technické. Zastavil jsem nad vraty, zatáhl ruční brzdu a vrata otevřel. Načež se ozvalo takové lupnutí a Emil se rozjel dolů, protože ručka povolila (něco se tam utrhlo). Zoufale jsem se snažil Emila brzdit, ale nakonec stejně skončil v šípkovém keři pod vraty. Radši zůstávejte nad svahem i v létě. Nemuseli byste mít takový postřeh a kliku jako já a auto by vám mohlo skončit buď ve vratech, nebo až v té bříze dole. :laugh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. pro 2016 09:34 #4717 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. lis 2016 16:15 #4711 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Loděnice
Na dnešek se celou noc svítilo v dílně !!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. říj 2016 19:35 #4709 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Loděnice
Fajn, díky za nabídku, domlouval jsem se s Jirkou, že bych to v pátek nějak mohl zvládnout.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.308 sekund
Powered by Kunena fórum