- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
!!!Pozor, pozor, pozor!!!
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
Z výkladu JUDr. Viduny ve vztahu k činnostem ČUS:
Jedinou povolenou sportovní činností tak zůstává sportovní činnost venkovní, a to v maximálním počtu 20 osob, a to opět bez ohledu na charakter sportovní činnosti (organizovaná, neorganizovaná, amatéři, profesionálové apod.). Při této sportovní činnosti pak platí, že nemohou být využívány vnitřní prostory venkovních sportovišť (šatny, sprchy apod.). Dále je pak explicitně definováno, že skupina sportujících osob musí udržovat od jiných osob odstup minimálně 2 metry. Z této podmínky lze dle mého názoru dovodit možnost případného rozdělení venkovních sportovišť na sektory/dílčí sportoviště tak, aby vznikla fyzická překážka o šířce alespoň 2 metry mezi sportujícími skupinami (např. rozdělení hřiště na dvě poloviny, kdy uprostřed bude vymezen koridor o šířce 2 metry, přičemž bude každé z takto nově vzniklých sportovišť disponovat vlastním vstupem bez možnosti kontaktu s jinou sportující skupinou). V takovém případě pak na každém dílčím venkovním sportovišti může vykonávat sportovní činnost skupina max. 20 osob.
Závěry:
1.Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.
2.Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 20 osob a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.
3.Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 20 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ii
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 96
- Obdržená poděkování: 0
A teď je ještě otázka, do kdy budeme moc hrát jinak než po dvojičkách..
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Kdy by se vám to nejlépe hodilo?
Sem s tím ...
P.S. Jeste se ujasnuji podmínky pro využívání saten a sprch!
A od 9.10. platí úplný zákaz pro toto:
- provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách a akcí podle bodu II/2,
Takže bez šaten a sprch!!
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Martin
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 128
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ludek
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 142
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ii
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 96
- Obdržená poděkování: 0
Nebudeme chodit hrát fočus ven? Dá se příp. na tý "travnatý škváře" na Potr. někde rozsvítit? Když nebude extrémně hnusně, tak já bych chodila...
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Martin
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 128
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Pokud se tento tyden nepotvrdi žádné podezření nákazy, můžeme od příštího čtvrtka tj. 15.10. začít s našimi aktivitami v hale.
Do konce týdne bude vse zařazeno do kalendáře akci s odkazem pro přihlášení na konkrétní termin.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ii
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 96
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Jeste se jedna, ale CPV Hamersky potok (mládež i dospěli) bude s největší pravděpodobnosti rovněž zrušen!
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
se dočasně přerušuje provoz v hale-Radčická 4.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Bařka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 50
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Ale pochopil jsi to správně, samozřejmě že se finálně domluvíme na místě podle toho, kdo skutečně přijde!
Jen pakliže už předem (v přihlášce) významněji převažuji preference na florbal, bude to pro všechny informace, že se nejspíš bude hrát florbal nebo něco jiného podle převažujících preferencí.
Údaj "jen na..." je asi zbytečný a vnímám ho tak, že je to informace ostatním, že pokud předběžná volba vyjde ve prospěch něčeho jiného než preferuji, nezúčastním se.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Martin
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 128
- Obdržená poděkování: 0
"Sejdeme se pravidelně každý čtvrtek od 20 hod. (do odvolání) v hale TJ Union Plzeň, Radčická 4, kde si po vzájemné domluvě zahrajeme fotbal, florbal, basket apod." pochopil tak, že se finálně domluvíme na místě, podle toho, kdo skutečně přijde (ne podle toho, kdo jak hlasuje na počítači). A že chce hrát jen fotbal napsal Petr (Kučera?). Tak mi přijde, že ten můj příspěvek nebyl zas tak mimo. Jestli ale jo, tak se omluvám.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Důvody jsou uvedeny o 2 příspěvky níž, jen trochu pečlivěji cist?
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Martin
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 128
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Bařka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 50
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Jakmile se termín vyjasní, objeví se na stránkách upozornění s dalšími informacemi.
P.S.
Vzhledem k dlouhodobě nízké účasti byl proveden průzkum, který zjistil možné zvýšeni účasti našich členů v případě i jiných možných aktivit (fotbal, basket, volejbal) v hale. Hodiny v hale tedy nebudou využívány pouze pro florbal.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Bařka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 50
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ludek
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 142
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
přes několik jednání, které jsem měl s MÚ v Rejštejně, nebyl jsem jimi na tuto skutečnost nijak upozorněn.
Zítra se osobně zeptám ještě na detaily objížďky, ale jestli dobře chápu popis, příjezd od Sušice, přes Strašín a Kašperských Hor ke křižovatce u kempu v Radešově (předpokládám, že to bude tento, druhý možný příjezd přímo do Rejštejna by nebyl pro zmíněnou veškerou dopravu) by měl být možný i když trochu komplikovanější než obvykle. Přesuny závodníků a doprovodu mezi Čeňkovou Pilou a Radešovem by měly probíhat jak jsme zvyklí tj. bez omezení (ovšem pokud nebude nějaký zádrhel ve zmiňované křižovatce, kde se současně odbočuje do kempu).
Zjistím a podám další informaci.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ludek
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 142
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Šuk
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- Příspěvky: 16
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Bobika
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 97
- Obdržená poděkování: 0
Tak uplynul rok jako voda a je opět čas na trochu té kultury.
Takže naše oblíbené (jediné) představení Pes Baskervilský se letos uskuteční
16.2. od 18:00 V areálu T.J. Sokol Valcha (Hosinec na Zelené)
I tentokrát se k nám přidají holky z Pilsen voice. Meloun pro ně připsal i nějaký ten nový part.
Rezervační systém na odkazu lucan.cz/pes-na-zelene/
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.