!!!Pozor, pozor, pozor!!!

Více
12. říj 2020 10:16 #5031 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
To problém není-pro hráče venku platí omezení do 20 osob, přičemž by měli mít od ostatních (rozumím diváků či jiné skupiny trénujících) odstup min.2 metry. Větší problém vidím v zákazu využívání vnitřních prostor venkovních sportovišť tj. sportující se musí obejít bez šatny, sprchy, maséra:) apod. !

Z výkladu JUDr. Viduny ve vztahu k činnostem ČUS:
Jedinou povolenou sportovní činností tak zůstává sportovní činnost venkovní, a to v maximálním počtu 20 osob, a to opět bez ohledu na charakter sportovní činnosti (organizovaná, neorganizovaná, amatéři, profesionálové apod.). Při této sportovní činnosti pak platí, že nemohou být využívány vnitřní prostory venkovních sportovišť (šatny, sprchy apod.). Dále je pak explicitně definováno, že skupina sportujících osob musí udržovat od jiných osob odstup minimálně 2 metry. Z této podmínky lze dle mého názoru dovodit možnost případného rozdělení venkovních sportovišť na sektory/dílčí sportoviště tak, aby vznikla fyzická překážka o šířce alespoň 2 metry mezi sportujícími skupinami (např. rozdělení hřiště na dvě poloviny, kdy uprostřed bude vymezen koridor o šířce 2 metry, přičemž bude každé z takto nově vzniklých sportovišť disponovat vlastním vstupem bez možnosti kontaktu s jinou sportující skupinou). V takovém případě pak na každém dílčím venkovním sportovišti může vykonávat sportovní činnost skupina max. 20 osob.

Závěry:
1.Je stanoven úplný zákaz výkonu sportovní činnosti na vnitřních sportovištích, bez ohledu na charakter sportovní činnosti.

2.Výkon sportovní činnosti na venkovních sportovištích je limitován počtem 20 osob a zákazu využití vnitřního zázemí (šatny, sprchy apod.), přičemž musí být zachován odstup minimálně 2 metry od jiných osob.

3.Venkovní sportoviště lze rozdělit pomocí fyzických překážek na dílčí sportoviště tak, aby takto vzniklými dílčími sportovišti vznikly koridory o minimální šířce 2 metry, a byl zamezen kontakt takto sportujících skupin (max. 20 osob v každé skupině), a to jak při příchodu a odchodu (vlastní vstup na sportoviště), tak při výkonu sportovní činnosti

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. říj 2020 08:30 #5030 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Mně je den - vzhledem k situaci a tomu, že se nic moc jinýho dělat nedá, asi zatim jedno... časově od sedmi téměř s jistotou, dříve by záleželo už nejen na mně :-)
A teď je ještě otázka, do kdy budeme moc hrát jinak než po dvojičkách..

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. říj 2020 12:49 - 09. říj 2020 16:26 #5029 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Venkovni hriste do listopadu částečně využívají fotbalisté (urcite ut+ct), takže malý průzkum!
Kdy by se vám to nejlépe hodilo?
Sem s tím ...

P.S. Jeste se ujasnuji podmínky pro využívání saten a sprch!

A od 9.10. platí úplný zákaz pro toto:
- provoz a používání sportovišť ve vnitřních prostorech staveb (např. tělocvičny, hřiště, kluziště, kurty, ringy, herny bowlingu nebo kulečníku, tréninková zařízení) a vnitřních prostor venkovních sportovišť, posiloven a fitness center, s výjimkou tělocviku na prvním stupni základního vzdělávání v základních školách a v mateřských školách a akcí podle bodu II/2,
Takže bez šaten a sprch!!
Poslední úprava: 09. říj 2020 16:26

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. říj 2020 12:16 #5028 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Piváka na potom si asi budeme muset nechat natočit do PETky :-)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. říj 2020 11:58 #5026 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jestli si pak budeme moct dát piváka, tak bych taky občas zašel.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. říj 2020 11:17 #5025 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Dneska už asi každopádně po expiraci... :-(
Nebudeme chodit hrát fočus ven? Dá se příp. na tý "travnatý škváře" na Potr. někde rozsvítit? Když nebude extrémně hnusně, tak já bych chodila...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. říj 2020 13:09 #5024 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
A ten právní výklad je jaký?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. říj 2020 10:45 #5023 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Cekal jsem na právní výklad zákazu a omezení nouzového stavu pro naše zařízení od JUDr. Viduny a soucasne tento tyden konci karantena některých členu.
Pokud se tento tyden nepotvrdi žádné podezření nákazy, můžeme od příštího čtvrtka tj. 15.10. začít s našimi aktivitami v hale.
Do konce týdne bude vse zařazeno do kalendáře akci s odkazem pro přihlášení na konkrétní termin.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. říj 2020 10:28 #5022 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj, jak to bude s florbíkem nebo jinými tělocvičnovými aktivitami? Víc než deset nás většinou nebývá ne :-) ? A už je říjen...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. zář 2020 13:27 - 24. zář 2020 14:53 #5019 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nedělní Mže (Lučina-Tachov) je zrušena!?
Jeste se jedna, ale CPV Hamersky potok (mládež i dospěli) bude s největší pravděpodobnosti rovněž zrušen!
Poslední úprava: 24. zář 2020 14:53

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. bře 2020 08:38 - 12. bře 2020 08:46 #4985 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Rozhodnutím schůze výkonného výboru z 11.3.2020
se dočasně přerušuje provoz v hale-Radčická 4.
Poslední úprava: 12. bře 2020 08:46

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. říj 2019 17:42 #4963 napsal Bařka
Odpověď od Bařka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Přesně tak to bylo myšleno - jako údaj pro ostatní, protože v moment přihlášení jsem byla šestá (a tedy rozhodující).

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. říj 2019 17:34 #4962 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Mou předchozí zprávu jsem psal z mobilu v autě a omlouvám se, neměl jsem aktuální přehled o stavu tabulky (naposledy jsem viděl, že chce hrát "jen florbal" Bára).
Ale pochopil jsi to správně, samozřejmě že se finálně domluvíme na místě podle toho, kdo skutečně přijde!
Jen pakliže už předem (v přihlášce) významněji převažuji preference na florbal, bude to pro všechny informace, že se nejspíš bude hrát florbal nebo něco jiného podle převažujících preferencí.
Údaj "jen na..." je asi zbytečný a vnímám ho tak, že je to informace ostatním, že pokud předběžná volba vyjde ve prospěch něčeho jiného než preferuji, nezúčastním se.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. říj 2019 13:46 #4961 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
To není o pečlivosti čtení, já jsem si to přečetl dobře a ty důvody chápu (a souhlasím s tím). Jen jsem větu
"Sejdeme se pravidelně každý čtvrtek od 20 hod. (do odvolání) v hale TJ Union Plzeň, Radčická 4, kde si po vzájemné domluvě zahrajeme fotbal, florbal, basket apod." pochopil tak, že se finálně domluvíme na místě, podle toho, kdo skutečně přijde (ne podle toho, kdo jak hlasuje na počítači). A že chce hrát jen fotbal napsal Petr (Kučera?). Tak mi přijde, že ten můj příspěvek nebyl zas tak mimo. Jestli ale jo, tak se omluvám. :-)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. říj 2019 13:27 #4960 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
U jména ma každy možnost napsat, co by preferoval. Pakliže uz predem převažuji preference na florbal, bude se hrát florbal. Pokud by ovšem někdo napsal, ze chce jen fotbal, což nenapsal, je asi zbytecne, aby chodil. Taktéž v opačném případě.
Důvody jsou uvedeny o 2 příspěvky níž, jen trochu pečlivěji cist?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. říj 2019 13:11 #4959 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Nevím, jestli volba "jen na..." úplně splňuje to, co se od toho očekávalo. Jak teď vím, kolik vlastně přijde lidí? Přijdou ti, kteří chtějí jen fotbal, když je v tabulce víc florbalistů? A ví ti, kteří chtějí hrát jen florbal, že se bude skutečně hrát florbal? Nakonec přijde míň lidí a stejně se dohodneme na místě, ne?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. říj 2019 11:46 #4958 napsal Bařka
Odpověď od Bařka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Fajn, díky za info.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. říj 2019 16:16 #4956 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Předpokládám, že začneme do haly chodit 24.října nebo nejpozději 31.října.
Jakmile se termín vyjasní, objeví se na stránkách upozornění s dalšími informacemi.

P.S.
Vzhledem k dlouhodobě nízké účasti byl proveden průzkum, který zjistil možné zvýšeni účasti našich členů v případě i jiných možných aktivit (fotbal, basket, volejbal) v hale. Hodiny v hale tedy nebudou využívány pouze pro florbal.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
15. říj 2019 11:59 #4955 napsal Bařka
Odpověď od Bařka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jakpa florbálek? Kdypa začneme chodit?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
19. srp 2019 13:36 #4950 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Jede někdo v pátek na Čerťáky s ne úplně plným autem, že bych se k němu vmáčknul?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. bře 2019 22:01 #4935 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Díky za informaci Tomáši,
přes několik jednání, které jsem měl s MÚ v Rejštejně, nebyl jsem jimi na tuto skutečnost nijak upozorněn.
Zítra se osobně zeptám ještě na detaily objížďky, ale jestli dobře chápu popis, příjezd od Sušice, přes Strašín a Kašperských Hor ke křižovatce u kempu v Radešově (předpokládám, že to bude tento, druhý možný příjezd přímo do Rejštejna by nebyl pro zmíněnou veškerou dopravu) by měl být možný i když trochu komplikovanější než obvykle. Přesuny závodníků a doprovodu mezi Čeňkovou Pilou a Radešovem by měly probíhat jak jsme zvyklí tj. bez omezení (ovšem pokud nebude nějaký zádrhel ve zmiňované křižovatce, kde se současně odbočuje do kempu).
Zjistím a podám další informaci.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. bře 2019 21:53 #4934 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Šuku, je to důležitá informace, ovšem podle mého názoru není důvod k úplné panice, protože to místo se dá autem objet výrazně kratší cestou, než je uvedeno na té mapce. Nicméně avízo by se vodáckým oddílům mělo dát.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. bře 2019 21:15 #4933 napsal Šuk

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. led 2019 08:26 #4912 napsal Bobika
Odpověď od Bobika na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Ahoj

Tak uplynul rok jako voda a je opět čas na trochu té kultury.

Takže naše oblíbené (jediné) představení Pes Baskervilský se letos uskuteční
16.2. od 18:00 V areálu T.J. Sokol Valcha (Hosinec na Zelené)
I tentokrát se k nám přidají holky z Pilsen voice. Meloun pro ně připsal i nějaký ten nový part.

Rezervační systém na odkazu lucan.cz/pes-na-zelene/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. pro 2018 17:11 #4909 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma !!!Pozor, pozor, pozor!!!
Zdá se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že se každoročně v zimě někomu "povede" nabourat vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám: Cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období a to nemusí mrznout ! :ohmy:
Proto, zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!!
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.427 sekund
Powered by Kunena fórum