Provoz playspotu Kalikovák

Více
06. srp 2014 16:37 #4398 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Klasiku.... moc nerozumim, jake maily, jaky potvrzovaci odkaz? Potrebuji to vedet kvuli spravne funkcnosti stranek???

Moucho, asi jsem objevil problem, proc Ti blblo zadani akce akce do kalendare. Ve strucnosti, Tve jmeno je vice skupinach opravneni (z historickych duvodu) a jedna z tech skupin nebyla nastavena pro prime zadani akce - proto to hlasilo to schvaleni. Je mi ale divne, ze pak to proslo.... kazdopadne, ted jsem upravil nastaveni a propriste uz by to melo snad fungovat. Diky za zavolani.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2014 15:24 #4397 napsal Klasik
Odpověď od Klasik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj, zmaten třemi maily jsem klepnul na potvrzovací odkaz ... ,ale na 90% to dnes nedám.
To jsi poslal 3x všem nebo jak se to ke mě dostalo?
Klasik

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2014 15:06 #4396 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdar, půjdeme od 17:30 na playspot kdyby někdo měl zájem.

M.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2014 14:55 #4395 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdar, šel by dneska někdo jezdit? Teče 4,5cbs

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2014 18:39 - 30. čvc 2014 19:38 #4391 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ii.... červen???? Mě to ukazuje aktuálně červenec.... neťukla jsi na šipku posunutí měsíce, zkus refresh stránky....F5 Jo, a zkus si taky vyčistit cache prohlížeče, to by taky mohlo pomoci.

Jinak si to představuješ hezky, ale kalendář je pro všechny akce. Jen při zadání akce zvolením kategorie zvolíš barvu zobrazení akce a místo ve kterém kalendáři se zobrazí. Na hlavní stránce se v kalendáříku zobrazují logicky všechny akce a v odkazu playspot pouze akce playspot. Ale to neznamená, že to jsou kalendáře dva. Je to slále jedna aplikace s jedněmi daty. Ne bohužel to nejde, aby byla předvyplněná akce. Tato aplikace to neumí. Ale možná by šla použít nějaká aplikace třetí strany v počítači na vyplňování formulářů.... a tam by to šlo nastavit. Ale to je věc každého v jeho počítači. Já třeba používám LastPass ( lastpass.com/ ) , který je primárně na automatické vyplňování hesel na stránkách a tuto co si představuješ bude umět. Díky za inspirativní myšlenku.
Poslední úprava: 30. čvc 2014 19:38 Důvod: Doplnění informací.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2014 18:22 #4390 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Provoz playspotu Kalikovák
V Playspot Kalikovák je v kalendáři červen 2014... a když už tam ten kalendář je, nešlo by třebas kliknout na den, kterej chci jít jezdit a rovnou by tam byla připravená ta akce? Když se ten kalendář nebude používat na nic jinýho... Už by se jen vyplnil čas... to by bylo asi super a asi by to mělo být vidět i přímo na hlavní stránce

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
30. čvc 2014 07:07 #4389 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zapomněl jsem napsat. Vytvořil jsem i nový odkaz na plajspotí informace: playspot.vodacitjunion.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvc 2014 20:30 #4386 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Plajspotáři, vytvořil jsem nový odkaz na novou stránku, kde jsem se pokusil zkumulovat veškeré informace k pouštění playspotu. Kalendářík playspotu, odkaz na kličníky, odkaz do diskuze, odkaz na aktuální stav odtoku z Hracholusek plus pár základních informací jak se je možno domluvit na playspot.

Koukněte prosím na to, víc hlav víc ví, potřeboval bych vědět co tam je důležité a co ne, co tam případně doplnit, přepsat nebo já nevím co.

Na tu stránku se dostanete kliknutím v horním menu přímo na položku Playspot Kalikovák. Ta teď je posunutá doprava, protože mi zlobí určité nastavení v menu, časem to snad opravím, aby to bylo na původním místě.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
29. čvc 2014 07:48 #4382 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Klíče jsou stále stejné. Pokud bude dost vody (min.cca 3,5m3) zkus akci vypsat.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
28. čvc 2014 21:10 #4380 napsal Anonym
Odpověď od Anonym na téma Provoz playspotu Kalikovák
sory, nepodepsala jsem se - Helena.
Stejne netece, tak to nebude aktualni.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Anonym
  • Avatar uživatele Anonym
  • Návštěvník
  • Návštěvník
28. čvc 2014 20:44 #4379 napsal Anonym
Odpověď od Anonym na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdary.
Ziza by chtel jezdit na playspotu nejspis ve stredu nebo ctvrtek. Nevim, jestli to bude od nekoho vypsany. Pokud ne, muzu zalozit jezdeni ja ten den rano. Jen nevim, jestli mam jeste spravny klice od spotu, 2 roky jsem je nepouzila.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2014 18:31 - 28. čvc 2014 18:51 #4376 napsal Paddleboy
Odpověď od Paddleboy na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj vsem, jsem pripraven zadat akce na playspot do kalendare na nadchezejici tydny, ale dosud jsem se nedozvedel, koho tam mam nastavit na jednotlive dni jako vedouci akce - tem pak chodi mail, kdyz se tam nekdo prihlasi. Bez tohoto jmena to proste nejde zadat. Jiz jsem se na to ptal v mailove diskuzi, kterou vyvoval Pulda, ale nikdo se mi neozval... To se pak neco tezko nastavuje a pripravuje.

Uz by melo fungovat zadavani akci pro kazdeho prihlaseneho, s tim, ze akce by se mela hned objevit v kalendari - toto dnes bylo opraveno - byla tam chybka v opravneni, akce cekali na schvaleni adminem. Takze zitrejsi akce zadana Jirkou je jiz v kalendari.

Moucha dale mel dalsi dotaz, ja ho sem taky davam i odpovedi:
Moucha se pta:
Zdar Králíku,
prosím tě, kde najdu na stránce ten kalendář k playspotu, vždy byl v levém sloupci, ale teď tam je prázdno.
Dík

M.

Kralik odpovida:
Cau Moucho,
web forum nesouvisi s kalendarem. Kalendarik se nyni zobrazuje na hlavni strance, u web fora ne, ale mohu to nastavit - aby se kalendarik akci zobrazoval i na dalsich strankach.
Pri zakladani akce v kalendari muzes urcit kategorii akce: Playspot, Akce, Telocvina. Vice kategorii jsem nedelal, nema to smysl. Tyto kategorie se odlisuji pak v kalendariku barvou, viz dnesni Jirkou zadana akce na playspot. Takze kalendarik je jen jeden, ale mohu udelat, ze budou kalendariky dva, s tim, ze jeden bude zobrazovat pouze akce playspotu a druhy vsechny ostatni. Ale ma to smysl? Vec k diskuzi. Proto tuto odpoved davam i nam na stranky....

Kralik
Poslední úprava: 28. čvc 2014 18:51

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
28. čvc 2014 13:44 #4375 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Provoz playspotu Kalikovák
A jak je to tedy s provozem?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
24. čvc 2014 22:11 #4385 napsal Kralik

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Kubí
  • Avatar uživatele Kubí
  • Návštěvník
  • Návštěvník
19. čvc 2014 21:41 #4369 napsal Kubí
Odpověď od Kubí na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdarec,
dnes jsme s Puldou, Irčou a Milčou a Martinem pojezdili a bylo to gut. Teče asi na chvíli 4,3kubiku. Tak zítra / v neděli, budem tam ca 10-17hod.
Kubajs

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Kubí
  • Avatar uživatele Kubí
  • Návštěvník
  • Návštěvník
16. čvc 2014 16:23 #4368 napsal Kubí
Odpověď od Kubí na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ca před 14ti dny jsem osadil navijáky a chci udělat nová zužovací křídla. Pro malé děti by to na rodeo mohlo stačit i za 2,5m3/s z Hrachů..

K

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Kubí
  • Avatar uživatele Kubí
  • Návštěvník
  • Návštěvník
30. čvn 2014 22:56 #4364 napsal Kubí
Odpověď od Kubí na téma Provoz playspotu Kalikovák
Super, konečně, snad to poběží brzy trvale.. K

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. čvn 2014 09:47 #4363 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Turbina v Kalikovském mlýně je po generální opravě zpátky na svém místě a včera (26.6.) již proběhla její zkouška. Provoz elektrárny tedy bude brzy obnoven a s tím i další možné využívání našeho playspotu.
Ano, ještě by se hodilo trochu víc vody...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
27. srp 2012 10:27 #3718 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Dnes ráno mi volal Wally, že mu nejde odemknout zámek u vrátek na lávku playspotu. Zajel jsem tam a po delší době se mi to naštěstí podařilo otevřít(většinou to už nejde)...
Problém byl v tom, že kdo ten zámek na konstrukci zamykal jej zcela nezasunul do sebe!
Následným otočením klíče to uvnitř zámku trochu "zpřeházel".
Pro lepší kontrolu stavu uzavření zámku jej raději zamykejte na kovový prut vrátek (při otevření playspotu).
Dík

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
23. srp 2012 12:27 #3711 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Máme tady trochu "informačního šumu", ale to se spraví. Protože se nikdo neměl k tomu "založit" akce na playspotu, založil jsem je tedy dopředu sám a doufám, že tam teď nebudu muset být pořád a budu střídán. Jestli jsem to pochopil dobře, Ií se tam chystá (dnes) už ve 13 hod.?! Já přijdu podle rozvrhu v 15 hod.!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. srp 2012 10:32 #3710 napsal Kubanec
Odpověď od Kubanec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdarec,
kdo chce, tak dneska v 16.30 školení manipulátorů playspotu. Tal přijte, ať je nás manipulátorů víc.
Kubánec

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
23. srp 2012 08:47 #3709 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Provoz playspotu Kalikovák
Takže voda z Hracholusek je puštěná, bude tu cca v jednu, chce to trošku poladit turbínku, takže krátce po jednej bude naštelovanej playspot a připravenej k ježdění. Kdo může, ať je tam a po několika měsících si užije pěknej válec ;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
22. srp 2012 22:44 #3708 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Provoz playspotu Kalikovák
Honza Bychom Havelka je hodnej kluk :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
22. srp 2012 11:48 #3705 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Kadibudky jsou už na místě. Je domluveno, že je přijedou ještě v pátek vycídit. Na playspot a v okolí jsem vylepil informační letáky. Honza Havelka včera posekal zahrádku.....

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
21. srp 2012 11:45 #3701 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ali ve středu voda bohužel nepoteče, ale ve čtvrtek odpoledne už tam někdo určitě bude.:)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 4.064 sekund
Powered by Kunena fórum