Provoz playspotu Kalikovák

  • Moucha
  • Avatar uživatele Moucha
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. dub 2010 09:10 #1731 napsal Moucha
Odpověď od Moucha na téma Provoz playspotu Kalikovák
Dík Králíku za poučení že to víme dávno. Kdybych věděl že to funguje takhle, tak bych se zřejmě neptal.
Jinak to ale spíš patří do vlákna FQA

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Kralik
  • Avatar uživatele Kralik
  • Návštěvník
  • Návštěvník
08. dub 2010 22:31 #1730 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Moucho, ano, diskuze kunena dorucuje pouze informace o novem prispevku ve vlakne. Bohuzel nedorucuje obsah prispevku. Ale to vime jiz davno.

Info pro vsechny ostatni.
Nyni jsem zkusebne zapnul v kalendari akci rss kanal. Ted jsem to vyzkousel a pokud nekdo pouziva RSS ctecku, tak si ho muze zadat. Do kanalu se nacitaji nově zadané akce - nazev, datum zacatku, kratky popis. S odkazem na nase stranky. Odkaz na tento kanal najdete primo v kalendari akci.

Je to jako jedna z moznosti jak prijmout upozorneni o nove akci, aniz by se clovek koukal na nase stranky. Mailem to bohuzel zatim nejde - komponenta to neumoznuje. Mozna se to bude resit v nejake dalsi verzi, ale zatim neni znamo kdy dalsi verze vyjde.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Moucha
  • Avatar uživatele Moucha
  • Návštěvník
  • Návštěvník
08. dub 2010 16:01 #1728 napsal Moucha
Odpověď od Moucha na téma Provoz playspotu Kalikovák
Super, mail přijde, akorát že se z něj nic nedozvíš, pouze to že někdo přidal příspěvek.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
08. dub 2010 15:58 #1727 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Provoz playspotu Kalikovák
pádlování dnes. 17:00 loděnice....

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2010 11:50 #1722 napsal Lucka
Odpověď od Lucka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Budu u spotu. Muzu uz v 15,30. Kdyby neco jsem na tel

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2010 11:41 #1721 napsal Martin
Odpověď od Martin na téma Provoz playspotu Kalikovák
Dneska cca 16.00?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2010 10:05 - 07. dub 2010 10:06 #1720 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Moucha napsal:

Super nápad sjednotit diskuzi okolo playspotu na jednu hromadu, akorát že tu vlaječku nějak nemůžu najít. :-(


musíš bejt přihlášenej
Poslední úprava: 07. dub 2010 10:06

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Moucha
  • Avatar uživatele Moucha
  • Návštěvník
  • Návštěvník
07. dub 2010 10:01 #1719 napsal Moucha
Odpověď od Moucha na téma Provoz playspotu Kalikovák
Super nápad sjednotit diskuzi okolo playspotu na jednu hromadu, akorát že tu vlaječku nějak nemůžu najít. :-(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. dub 2010 09:32 - 07. dub 2010 09:38 #1718 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Prosimvás stejně jako se domlouváte na florbal ve vlákně "tělocvična" tak tady se domlouvejte na ježdení na spotu. dík

P.S. má to tu výhodu že když si zakliknete "odebírat" (červená vlaječka na začátku vlákna) bude vám chodit mejl o každém příspěvku a tudíž budete v obraze.
Poslední úprava: 07. dub 2010 09:38

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. bře 2010 18:48 #1614 napsal Kulik
Odpověď od Kulik na téma Provoz playspotu Kalikovák
2: Pulec. OK beru na vědomí. Pokud se něco změní, dej vědět. B)
2: Králík. To bych neviděl reálně. :silly:
2: Šuk. Takovejch by bylo. ;) Jinak obsluha členů i nečlenů předpokládá podepsání provozního řádu.
2: Lukášek. Pravdu díš.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. bře 2010 17:25 #1613 napsal Lukasek
Odpověď od Lukasek na téma Provoz playspotu Kalikovák
Kulíku já bych se do toho necpal.
Vono totiž bude dost fajn tam přijít, jezdit, pak vzít loď na rameno, jít do hajzlu a na poskoka jenom zavolat: "už to můžete uklidit a zamknout kluci, my dem..."
Kdo asi bude muset být celou dobu na břehu, když se bude jezdit? Ten kdo to otevřel ...
Podle mě to nebude žádnej šlágr mít povolení to obsluhovat, takže jestli si to kamarádi od potravin chtěj nechat pro sebe, jak je libo ;-)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
04. bře 2010 13:39 #1612 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Provoz playspotu Kalikovák
to je jasný, vožerem je a oni podepíšou všechno. To je dobrý, napiš to tam

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Šuk
  • Avatar uživatele Šuk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
04. bře 2010 10:36 #1611 napsal Šuk
Odpověď od Šuk na téma Provoz playspotu Kalikovák
Si myslim, že tahat do toho "cizí" by mohlo zavdavat k moznym problemum, např. v pripade poškození zařizeni, nebo nedejboze drzkopadu apod. Kdyz bude dost lidi v sirokym spektru rozsahu Kucera-Helus-Hlavacek, pokreje se velka zajmova skupina a bude vzdycky nekdo, kdo bude mit v ten kterej moment na spravcovani cas.
Jinak navrhuju pro Cadiky "kurs obsluhy spotu" cena 5000,-, splatnych v sudech PU 12, s platnosti na jednu sezonu pro jednotlivce. To bych je potom k obsluze pustil vsecky :laugh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. bře 2010 10:21 #1610 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Nebo Kulík může přestoupit k nám do oddílu a problém je v tu ránu vyřešen... ;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
04. bře 2010 09:39 #1609 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
@Kulík: To, že operovat s playspotem můžou jenom členi oddílu bylo myslím rozhodnuto naším výborem. Otázka je jestli nás bude dost, takže obesílám všechny naše potenciální operátory a zkusím zjistit počet. Osobně bych byl i pro zaškolení důvěryhodných nečlenů, ale rozhodntí není jenom na mně.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. bře 2010 19:58 #1607 napsal Kulik
Odpověď od Kulik na téma Provoz playspotu Kalikovák
2: Pulec.
Tož já se hlásím, a hlásil jsem se už při stavbě, na zaškolení taky. Ale formulace zaškolení členů oddílu mě jaksi eliminuje. Byl to úmysl, nebo překlep? :unsure:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. bře 2010 15:26 #1605 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Zdarec vsem,
ted jsme konzultovali playspot s Pulcem a jeho napad byl, aby primo z menu Playspot byl odkaz na kalendar playspotovych akci. Uz je to hotovo, zatim se to menu jmenuje "Kdy se jezdí?", pokud mate nekdo lepsi napad jak nazvat tento odkaz, tak sem s nim, nesmi to byt nic vseobecneho, musi byt jasne, ze se jedna o zadane playspotove akce v nasem kalendari.

Takze pokud budete zadavat akci na playspotu, tak je nutne, aby jste nastavili kategorii akce "Playspot" - pak se ukaze tato akce i v tomto vypisu. Jak vytvorit akci v kalendari, je v tomto navodu:
oddil.vodacitjunion.cz/index.php?view=it..._quickfaq&Itemid=142

Jinak vseobecne informace o provozu playspotu, ktere zde napsal Pulec, budou taky uverejneny v hlavnim Menu "Playspot", ale az to bude vsechno pripravene a hotove (budou zname jmena klicniku, bude hotov provozni rad apod.)

Toz se mejte.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Šuk
  • Avatar uživatele Šuk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
03. bře 2010 12:54 #1604 napsal Šuk
Odpověď od Šuk na téma Provoz playspotu Kalikovák
Pátek - trénink hodu rybářem do řeky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. bře 2010 11:55 #1603 napsal Pulec
Provoz playspotu Kalikovák vytvořeno Pulec
Do tohoto vlákna budeme psát obecné informace týkající se provozu na playspotu Kalikovák.

V současné době je ve Mži moc vody na puštění playspotu. Maximální průtok, za kterého se dá jezdit je cca 13 kubíků z Hracholusek.
Aktuální stav je na:
www.pvl.cz/portal/sap/cz/index.htm
LG odtok VD Hracholusky

Počítáme, že tak do čtrnácti dnů by voda měla spadnout na jezditelnou úroveň. Potom proběhne zaškolení členů oddílu, kteří budou mít na starosti pouštění playspotu.(!)

Až do 1. května (Oficiání zahájení) bude probíhat ověřovací provoz, to znamená, že playspot se spustí v případě dostatečného zájmu. Termíny budou upřesněny na našich stránkách.
Obecně bylo dohodnuto že úterky a čtvrtky budou patřit rodeu a středy vodnímu slalomu.
Časy vždy odpoledne zhruba mezi čtvrtou a šestou hodinou.

Každé spuštění playspotu se objeví jako akce v kaledáři na našich stránkách, kam je možno se přihlásit i bez registrace na našich stránkách. (viz Kalendář akcí v levém menu nebo přehled "Nejbližší akce" též levý sloupec našich stránek)
Doporučuji každému zájemci se na ježdění vždy přihlásit. Zatím se pracuje na možnosti dostávat emaily o změnách v termínech.
Jakékoliv dotazy směřujte sem do diskuze nebo na email: playspot@vodacitjunion.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.404 sekund
Powered by Kunena fórum