Provoz playspotu Kalikovák

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
16. čvn 2016 13:08 #4670 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
V pátek od 16:00 do 18:00 jestli bude voda. Jinak na: www.pojezdeni.cz/

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
14. čvn 2016 23:59 #4669 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ve stredu 15.6. Jdem od ca tri do sesti jezdit..viz pojezdeni.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
13. čvn 2016 10:59 #4668 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj v úterý (14.6.) jdu jezdit na Kalikovák od cca 17-19h - McNasty a domů.
napište se kdo chcete akce je na pojezdeni.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
10. čvn 2016 19:13 #4667 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj koukám, že teče voda, tak co jít si zítra zablbnout ? Jsem pro jakoukoli hodinu!

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvn 2016 15:39 #4665 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj, borci z KV by chtěli pojezdit u nás na playspotu,
apeluju na všechny klíčníky aby se ujali své funkce! Nestává se to často aby k nám někdo zavítal, tak by bylo hezké jim vyjít vstříc.

Přeposílám:
(a kontakt na romana přepošlu na příp. dotaz)

Ahoj, mám dotaz, s kamarády z KV Vodáků bychom rádi k Vám na playspot.

Šlo by odpoledne tuto středu nebo čtvrtek, někdy od 16:30 tak na 1,5 hodky ? Nebo nějaký termín na příští týden odpoledne

Byly bychom 3-4 kajakáři

Děkuji za odpověď.

Roman Michálek

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. čvn 2016 09:02 #4664 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Brigádu máš zapsanou. Víc než úklid odpadků bych uvítal vyspravení díry v plotě. Vázací drát je v dílně.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
05. čvn 2016 14:47 #4663 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Tak jsme s Kubím a IÍ pěkně zajezdili- Nicméně byla zjištěna díra v plotě a do chaloupky asi někdo chodí přespávat či co. Voda byla příjemná po ježdění jsem posbíral odpadky a proto bych prosil o 0,5 hodinky za úklid. Děkuji a doufám, že playspot ještě poteče. :-D

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
03. čvn 2016 12:14 #4662 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Já bych šel jestli nebudu sám. :laugh:

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
03. čvn 2016 10:48 #4661 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
O víkendu od sobotního odpoledne (ca 14hod) do neděle poteče playspot.
domluva viz www.pojezdeni.cz/

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. kvě 2016 17:49 #4654 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Kdyby chtěl někdo jít jezdit na playspot, tenhle víkend - teče voda (maraton na berounce) můžem se domluvit. tel 731433562 Pulec

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. dub 2016 13:38 #4634 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Dnes jsem do šachty na playspotu uložil nový provozní deník určený k záznamům o provozu zařízení.
Současně jsem prostor označil novými výstražnými a informačními tabulkami.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
18. dub 2016 09:34 #4629 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj děkuji za zapsání brigády a přiznávám se, že jsme tam nebyli ve 3, ale jen ve dvou. A omlouvám se, že jsem to nezapsal na stránky, ale byla to taková narychlo akce, kterou jsme si vymysleli s jedním spolužákem vodákem z Plzně v pátek na večírku.

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
18. dub 2016 07:22 #4628 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
:) brigádu máš zapsanou.
Na pravidlech provozu playspotu se Králíku nic neměnilo a stále zůstávají stejné podmínky tj. např. minimální účast 3 osob. Rovněž platí, že by se měla akce "vyvěsit"......
Michale, kdo tam s tebou byl? Z tvého textu to vypadá, že jsi tam byl sám?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. dub 2016 14:10 #4626 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj Michale,
chtěl jsem se jen zeptat, ale možná tu bude vypadat, že prudím... muhehe.

Měl jsem za to, že playspot se bude pouštět při přítomnosti alespoň 3 osob, hlavně kvůli bezpečnosti. Pokud je něco jinak, pokud jste se s klíčníky domluvili na jiných pravidlech, tak mi je dejte prosím vědět, abych to případně upravil na našem webu playspot.vodacitjunion.cz

A druhá prudící připomínka.
Škoda, že jsi nedal vědět tady na stránkách (v této diskuzi nebo jako akci v kalendáři), třeba by se přidal i někdo další. Poslední rok se mi pár přespolních ptalo (Karlovy Vary, Žlutice, Praha, Ustečáci.. ), jak je to s provozem playspotu, tak jsem je upozornil, že probíhala oprava turbíny a že jinak informace o puštění by měli získat na našich stránkách, protože náš oddíl má playspot ve správě. To, že tomu tak není, nemohu ovlivnit, protože to je zejména věc a dobrá vůle klíčníků, kteří playspot pouští, jestli dají informaci o puštění na internet.

Zdar a sílu.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
17. dub 2016 11:03 #4625 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj, tak jsem si v sobotu dovolil vyzkoušet funkčnost playspotu a musím poděkovat všem, kteří se podíleli na opravě jelikož jsem si hezky zajezdil. Mimochodem jsem se chtěl zeptat. Po ježdění jsem uklidil átrium ( hlediště ) od vajglů a odpadků, tak jestli by byla možnost mi to uznat aspoň jako 0,5 brigádnických hodin. Ahoj a moc děkuji, že playspot jede.

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Michal H.
  • Avatar uživatele Michal H.
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • ZET-TORO
Více
24. bře 2016 23:07 #4615 napsal Michal H.
Odpověď od Michal H. na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj
Mohl bych se zeptat na lana. Jestli se plánuje nějaká oprava a jestli ano, tak bych přiložil ruku k dílu, jestli budu v Plzni. Voda teče a tak by se mohl jezdit. ;)

Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
17. kvě 2015 08:07 #4515 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
V pátek 15.5. jsem byl Policií ČR vyzván k ohledání škod na našem pozemku u playspotu. Bylo zde zadrženo několik bezdomovců, kteří na pozemek násilně vnikli. Přitom poškodili plot u branky, ten částečně rozpletli a sešlapali jeho část v délce cca 2m. Dále vyvrátili okenice do chatky, kde údajně několik dnů přespávali. Je to opravené (provedeme ještě další zabezpečení) a protože (podle jejich výpovědi) zde přespávali řadu dnů, prosím všechny, ať už jdou jezdit na playspot nebo jdou jen kolem, aby věnovali oplocení a chatce na pozemku pozornost. V případě nějakého podezření z vniknutí na pozemek či do chaty, dejte mi vědět. Děkuji Jirka.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
12. kvě 2015 08:07 #4513 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Děkuji Ríšovi za opravu lávky a schodů playspotu. To umožňuje jeho další bezpečné užívání.
Bohužel, bezproblémové ale asi brzy nebude, vzhledem ke stavu navijáků!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. kvě 2015 12:10 #4508 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Včera odpoledne mi dorazila sms od Směcha, že playspot je opraven.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. kvě 2015 20:35 - 06. kvě 2015 20:38 #4506 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Provoz playspotu Kalikovák
Tři týdny očekávám přislíbené doplnění chybějících fošen na mostku a schodech playspotu. Fošny jsem nechal vyrobit, zakoupil potřebné šrouby, matky a podložky na připevnění. Práce, které by trvaly cca 2 hod. (2 lidé) nejsou dodnes hotové. Nechtěl jsem prudit, ale za provozovatele tedy musím konstatovat, že zařízení nesplňuje bezpečnostní parametry (hrozí nebezpečí úrazu) a do provedení opravy je playspot uzavřen!
Poslední úprava: 06. kvě 2015 20:38

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
05. kvě 2015 23:32 #4505 napsal Kralik
Odpověď od Kralik na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj všem,
měl by nějaký klíčník některý den o prodlouženém víkendu čas a chuť na puštění vlny na playspotu (nácvik přejezdů, surfingu... )?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
20. zář 2014 20:39 #4412 napsal AliZ
Odpověď od AliZ na téma Provoz playspotu Kalikovák
Ahoj :) Co zítra v neděli.. někdy od 10:30 nebo 11h? Dokud bude sluníčko, bude i klíčníček? :whistle:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2014 17:46 #4404 napsal AliZ
Odpověď od AliZ na téma Provoz playspotu Kalikovák
Jsi o měsíc mladší, než jsem si myslela ;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2014 12:29 #4403 napsal Pulec
Odpověď od Pulec na téma Provoz playspotu Kalikovák
Dnes (pátek 8.7.) jdeme jezdit od 16:00-18:00. kdybyste měl někdo zájem.
Případně sledujte novou aplikaci na domluvu termínů na www.pojezdeni.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2014 16:53 #4401 napsal Klasik
Odpověď od Klasik na téma Provoz playspotu Kalikovák

Kralik napsal: Klasiku.... moc nerozumim, jake maily, jaky potvrzovaci odkaz? Potrebuji to vedet kvuli spravne funkcnosti stranek???

... poslal jsem ti je na admin@vodacitjunion.cz

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 2.345 sekund
Powered by Kunena fórum