Provoz playspotu Kalikovák
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Ii
-
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 96
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Pulec
-
Autor
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 114
- Obdržená poděkování: 0
napište se kdo chcete akce je na pojezdeni.cz
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Pulec
-
Autor
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 114
- Obdržená poděkování: 0
apeluju na všechny klíčníky aby se ujali své funkce! Nestává se to často aby k nám někdo zavítal, tak by bylo hezké jim vyjít vstříc.
Přeposílám:
(a kontakt na romana přepošlu na příp. dotaz)
Ahoj, mám dotaz, s kamarády z KV Vodáků bychom rádi k Vám na playspot.
Šlo by odpoledne tuto středu nebo čtvrtek, někdy od 16:30 tak na 1,5 hodky ? Nebo nějaký termín na příští týden odpoledne
Byly bychom 3-4 kajakáři
Děkuji za odpověď.
Roman Michálek
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Pulec
-
Autor
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 114
- Obdržená poděkování: 0
domluva viz www.pojezdeni.cz/
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Pulec
-
Autor
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 114
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Současně jsem prostor označil novými výstražnými a informačními tabulkami.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Na pravidlech provozu playspotu se Králíku nic neměnilo a stále zůstávají stejné podmínky tj. např. minimální účast 3 osob. Rovněž platí, že by se měla akce "vyvěsit"......
Michale, kdo tam s tebou byl? Z tvého textu to vypadá, že jsi tam byl sám?
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Kralik
-
- OFFLINE
- Administrátor
-
- Příspěvky: 380
- Obdržená poděkování: 0
chtěl jsem se jen zeptat, ale možná tu bude vypadat, že prudím... muhehe.
Měl jsem za to, že playspot se bude pouštět při přítomnosti alespoň 3 osob, hlavně kvůli bezpečnosti. Pokud je něco jinak, pokud jste se s klíčníky domluvili na jiných pravidlech, tak mi je dejte prosím vědět, abych to případně upravil na našem webu playspot.vodacitjunion.cz
A druhá prudící připomínka.
Škoda, že jsi nedal vědět tady na stránkách (v této diskuzi nebo jako akci v kalendáři), třeba by se přidal i někdo další. Poslední rok se mi pár přespolních ptalo (Karlovy Vary, Žlutice, Praha, Ustečáci.. ), jak je to s provozem playspotu, tak jsem je upozornil, že probíhala oprava turbíny a že jinak informace o puštění by měli získat na našich stránkách, protože náš oddíl má playspot ve správě. To, že tomu tak není, nemohu ovlivnit, protože to je zejména věc a dobrá vůle klíčníků, kteří playspot pouští, jestli dají informaci o puštění na internet.
Zdar a sílu.
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Michal H.
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- ZET-TORO
Mohl bych se zeptat na lana. Jestli se plánuje nějaká oprava a jestli ano, tak bych přiložil ruku k dílu, jestli budu v Plzni. Voda teče a tak by se mohl jezdit.
Železný-Wigo 2008-2009
Robson-Sportster 2009-2010
Riot-Magnum 72 2010-2010
Blistick-RAD 185 2010-2011
Riot-Magnum 80 2010-.2012
Blistick-RAD 185 2011-2013
Liquidlogic-Stomper 80 2012-2014
Zet-Sago 2013-2016
Liquidlogic-Stomper 80 2014-2015
Waka-Tuna 2015-2016
Zet-Toro 2016-
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Bohužel, bezproblémové ale asi brzy nebude, vzhledem ke stavu navijáků!
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Kralik
-
- OFFLINE
- Administrátor
-
- Příspěvky: 380
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Jirka
-
- OFFLINE
- Moderátor
-
- Příspěvky: 344
- Obdržená poděkování: 1
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Kralik
-
- OFFLINE
- Administrátor
-
- Příspěvky: 380
- Obdržená poděkování: 0
měl by nějaký klíčník některý den o prodlouženém víkendu čas a chuť na puštění vlny na playspotu (nácvik přejezdů, surfingu... )?
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- AliZ
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- Příspěvky: 14
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- AliZ
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- Příspěvky: 14
- Obdržená poděkování: 0
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Pulec
-
Autor
- OFFLINE
- Expert
-
- Příspěvky: 114
- Obdržená poděkování: 0
Případně sledujte novou aplikaci na domluvu termínů na www.pojezdeni.cz
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.
- Klasik
-
- OFFLINE
- Začátečník
-
- Příspěvky: 2
- Obdržená poděkování: 0
Kralik napsal: Klasiku.... moc nerozumim, jake maily, jaky potvrzovaci odkaz? Potrebuji to vedet kvuli spravne funkcnosti stranek???
... poslal jsem ti je na admin@vodacitjunion.cz
Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.