B R I G Á D A

  • šuk
  • Avatar uživatele šuk
  • Návštěvník
  • Návštěvník
03. srp 2012 11:05 #3631 napsal šuk
Odpověď od šuk na téma Re:B R I G Á D A
Hřiště si píšu do deníčku. Snad jen vědět předem, kdy se jde na věc a připojim se...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
03. srp 2012 08:26 #3630 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Tráva je posekaná, větve jsou odřezané a dřevo přerovnané za což všem brigádníkům ještě jednou děkuji.
Zbývá (prozatím) srovnat hřiště, což předpokládá, že bude dostatečně provlhlé, aby se to zvládlo. A to následně:
1) hráběmi na celé ploše lehce nakypřit povrch a větší kousky škváry vysbírat, začistit okraje hřiště od zbývajících drnů a trávy
2) latí stáhnout do roviny (je třeba to vzít všemi směry tj.opakovaně podélně i příčně)
3) uválcovat
4) navezeme písek a antuku, které znovu ztáhneme latí a uválcujeme
A zase bude na "pár" let hotovo :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. srp 2012 13:35 #3627 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:B R I G Á D A
S válcováním bych pomohla, tak kdy to uděláme ;) ? Dneska bude asi lejt.. co třebas zítra odpoledne?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
02. srp 2012 11:12 #3623 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Díky Petře, že to posekáš. Počítám s tím.
Trávu vozíme takřka na stejné místo, jen trochu níž po proudu, za vyvezený písek z hřiště. Klíč ti předám.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
02. srp 2012 09:28 #3622 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re:B R I G Á D A
Zdar,
prosím toho kdo inciativně otrhal chmel z hradby, aby tam nově zavedené výhonky nechal. Chmel na hradbě slouží k zakrytí prostoru a především zůží průchod okolo vody. Tím pádem tam nebudou lézt procesí.

Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Petan
  • Avatar uživatele Petan
  • OFFLINE
  • Začátečník
  • Začátečník
  • Nazdárek.
Více
02. srp 2012 08:39 #3621 napsal Petan
Odpověď od Petan na téma Re:B R I G Á D A
Já to přes víkend posekám - máš u sebe klíč od sekačky ? Tráva se vozí stále na stejné místo ?

Peťan.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
01. srp 2012 08:40 #3615 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Vidím, že to čtete :) a to je prima!
Teď k reakci Mouchy-tvou připomínku ohledně průchodu plně respektuji, ale jde pouze o větve ve výšce vyšší části oplocení (přesahují a dotýkají se horního napínacího drátu). Teď je oplocení trochu vyšší a některé větve by jej ničily. Dole to zůstane bez zásahu. Včera odpoledne jsem se dohodl s Ríšou a Vikim, kteří to ve čtvrtek (2.8.) odpoledne odřežou.
K reakci TuLeňky-suché dřevo od malé loděnice je již přerovnané ke klubovně. Z menší části se započalo s přerovnáním mokrého dřeva od opěrné zdi u vstupu do loděnice k malé loděnici. Je třeba to dokončit (vem si na to kolečko z dílny).
Helča mi před 14 dny slíbila posekat trávu v loděnici, ale bohužel se tak dodnes nestalo. Vzhledem k tomu, že by se za tu dobu sekala 2x, podle toho to vypadá a pokud se najde dobrovolník, nebude to mít snadné :unsure:
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2012 22:22 - 31. čvc 2012 22:24 #3613 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Ok, hlásím se k bodu č.3:Přerovnat dřevo (suché) u malé loděnice ke klubovně a na jeho místo dát dřevo naskládané k opěrné zdi u vstupu do loděnice (stéká na něj voda z pozemku nad ním)....a pokusím se na to vrhnout co nejdřív...........jo a k bodu č.4 se případně taky hlásím pokud se nějak domluvíme
Poslední úprava: 31. čvc 2012 22:24

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
31. čvc 2012 13:54 #3611 napsal moucha
Odpověď od moucha na téma Re:B R I G Á D A
Add větve:
Já měl za to, že nechceme aby nám okolo řeky chodily davy lidí. Tím že větve vyřežeme, tak akorát zvětšíme průchod a bude tam lézt každej :-( nebo o kterou část jde?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
31. čvc 2012 10:03 #3610 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Toto sdělení berte jako nabídku, jak nezávisle odpracovat chybějící brigádnické hodiny nebo pro ty, kteří na nějakou hodinku brigády navíc nehledí...
1) Posekání trávy v areálu loděnice !
2) Odřezat větve zasahující (nebo jsou velmi
blízko a zasahují při větru)do nového plotu
podél řeky.
3) Přerovnat dřevo (suché) u malé loděnice ke
klubovně a na jeho místo dát dřevo naskládané
k opěrné zdi u vstupu do loděnice (stéká na
něj voda z pozemku nad ním).
4) Vyrovnat plochu hřiště (pro víc lidí a po
důkladném zvlhnutí).
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
29. čvn 2012 09:25 #3567 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Trochu jsem podcenil mimořádně teplé a suché počasí...tímto se ještě jednou omlouvám včerejším brigádníkům, že jsme nemohli dokončit urovnání hřiště pro naprosto ztvrdlý povrch. Za vysbírání kamenů a velkých kusů škváry máte připsanou 1hod. brigády.Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
27. čvn 2012 16:00 #3563 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Tak to už je hotový! Je to zvoraný, povrchový písek "vybagrován", ale víc by ti k tomu mohl říct Jirka.

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
27. čvn 2012 15:27 #3562 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:B R I G Á D A
Zejtra (čtvrtek) můžu řekněme na 2 hodiny, asi tak od 3 do 5. OPRAVDU tomu mám rozumět tak, že se má povrch jenom srovnat, nebo se má provést ještě něco jiného? Opravdu se navezená antuka spojí se srovnaným povrchem hřiště? Myslel jsem, že se něco písku vyháže a pak se to tou antukou doplní. Ale budu dělat to, co se mi přikáže.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
27. čvn 2012 12:28 #3561 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Ahoj, ahoj, ahoj takže po informacích z dění v loděnici to vypadá asi takhle. Borci si starý plot demontují sami z důvodu poškození nově zabetonovaných sloupků. Ale je potřeba zítra srovnat a pořádně zválcovat hřiště, protože by tam měli v blízké době navést tu antuku. Já bohužel zítra nemůžu, páč du na večeři s hokejkama, ale jak sem slíbil Jiřinovi, tak to zajistim. Takže obvolam lidi, kteří mi řikali, když zavolam, že není problém aby přišli. Takže mě čekejte :) Děkuju

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
20. čvn 2012 17:55 - 20. čvn 2012 18:36 #3557 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Zítra (ve čtvrtek 21.6.) se bude rovnat plocha hřiště v loděnici. Přijede na to mechanizace. Než se naveze antuka bude hřiště asi nepoužitelné. Antuku navezeme příští týden, po dokončení montáže plotu (do konce týdne by měly být hotové dlouhé sloupky). S demontáží starého plotu dám ještě vědět. Předtím se ještě budou opravovat všechna vrátka a vrata do loděnice.
Díky
P.S. Ještě drobnost-dnes jsem na vrata u loděnice osadil nový zámek. Klíč k němu máte všichni, kdo jste držiteli univerzálního klíče pro loděnici.
Poslední úprava: 20. čvn 2012 18:36

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
12. čvn 2012 15:18 #3540 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Ano :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
11. čvn 2012 21:21 - 11. čvn 2012 21:22 #3530 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:B R I G Á D A
Rozumím tomu správně tak, že sloupky zatím nejsou k dispozici? Tedy že až budou k dispozici, tak se nejdřív zabetonujou? A že se nám řekne, až budou hotový? Teda jako až se budou moct zabetonovávat?
Poslední úprava: 11. čvn 2012 21:22 Důvod: Doplnění

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
11. čvn 2012 17:09 #3529 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
takze asi tak :D diky

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
11. čvn 2012 15:27 - 11. čvn 2012 15:52 #3528 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
No tak Wally, informací máš dost,
výstižnější by bylo napsat....až budu mít další informace, budu vás informovat :)
A pro informaci všech:
Starý plot od vrátek k řece k vjezdovým vratům je již demontován a na jeho místě již stojí plot nový. Pokračovat se bude od vrátek k řece směrem k sousedovi poté, jakmile budou instalovány dlouhé sloupky (na vyšší plot), které ještě nejsou hotové.
Díky
Poslední úprava: 11. čvn 2012 15:52

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
11. čvn 2012 10:45 #3526 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Takže dnes se nic dít nebude. Až budu mít víc informací, tak bych Vás všechny obvolal. Vydržte

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. čvn 2012 17:40 #3523 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Můžu v pondělí i úterý a je mi jedno od kolika hodin, takže se hlásím. Jen prosím dejte vědět co nejdřív.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. čvn 2012 13:35 #3520 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:B R I G Á D A
Já pondělí jo, v úterý jsem slíbila pomoc Jimovi, ale až od půl 6, takže kdyby se začalo brzo, tak můžu nachvíli i v úterý, jen dejte vědět

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. čvn 2012 12:44 #3519 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:B R I G Á D A
Na rozdíl od plotu se zdementuju o víkendu, možná už i o něco dřív. Co se týká demontáže plotu, tak bych se v příším tejdnu připojil. Zavolej mi Wally taky.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
07. čvn 2012 09:10 #3518 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Takže info k demontáži plotu. Plot se bude dementovat v pondělí, možná až v úterý. Jestli by vyšla varianta č.1, tak Vás v pondělí dopoledne obvolam. Buďte tedy připraveni. Díky

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
04. čvn 2012 15:37 #3510 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Bezva !
"Odklad je nepřítel úspěchu"
:)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 1.443 sekund
Powered by Kunena fórum