B R I G Á D A

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
10. srp 2012 13:16 #3666 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Díky Luďku....umíš pěkný krtince :)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
10. srp 2012 08:51 #3665 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:B R I G Á D A
Tak ty krtince můžete rozhrabat...

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. srp 2012 16:28 #3664 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Já to dneska asi nestihnu....pokud jo,tak určitě ne před šestou

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. srp 2012 13:26 #3663 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Nevadí, stačí po hokeji, když si rozsvítíš u dílny a šatny...... :laugh:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
09. srp 2012 13:11 #3662 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Já mam dneska nohejbal a pak hokej :(

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
09. srp 2012 13:11 #3661 napsal Ludek
Odpověď od Ludek na téma Re:B R I G Á D A
Tak já se dovalím zhruba na pátou.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
09. srp 2012 11:55 #3660 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Písek už je složen uprostřed hřiště a zbývá "maličkost" :silly: ...a to rovnoměrně jej rozložit po celé ploše (hlavně ve vzdálenějších místech od kupy, kolem středu to rozhážeme lopatou ze složené hromady). Asi bude nejlépe rozvozit jej po hřišti na menší hromádky, které by se potom rozhrabaly atd.
Čím dřív to uděláme, tím lépe-než to slehne.
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
08. srp 2012 15:09 - 08. srp 2012 15:18 #3657 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Předem dík,
teď počkáme až písek přivezou a potom se do toho dáme...
Hlavně bude potřeba těch cca 7-9 t písku :woohoo: rovnoměrně uložit po celé ploše hřiště. Poté, na další zhutnění zkusím něco domluvit. Bylo by to lepší a trvalejší.
Písek by měli přivézt zítra, ale znáte to-dál se raději domluvíme, až to bude na místě :)
Poslední úprava: 08. srp 2012 15:18

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2012 14:10 #3655 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:B R I G Á D A
Děkujeme, já zítra můžu, ale musím bejt v půl sedmý připravená vystřídat Jéňu :) a předtim nejspíš zabalit

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
08. srp 2012 13:56 #3653 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
...bychom mohli... :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
08. srp 2012 13:33 - 08. srp 2012 14:26 #3651 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Takže dneska už není nic třeba? Říkala jsem si že bysme mohli přijít večer po volejbale.........
A v ten čtvrtek taky můžu dorazit - je mi jedno v kolik.
Poslední úprava: 08. srp 2012 14:26

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
08. srp 2012 12:53 #3649 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Namočil jsem to a uválcoval. Další uděláme až se rozhodí písek. Ten by měli přivézt ve čtvrtek 9.8.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
08. srp 2012 08:21 #3648 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Zítra přivezou nový písek :ohmy:
Tak musíme uválcovat co se dá :)
Alespoň to trochu srovnáme a hlavně zatlačíme drobné kousky škváry apod., které vylézají na povrch.
Proto bych to dnes všemi směry opakovaně uválcoval. Zejména část hřiště blíže k ohništi je trochu horší (při hrubém srovnání už na ni nezbývalo sil). Podle nepatrného sklonu by bylo nejvhodnější začít válcovat v podélném směru z rohu hřiště od klubovny. Po dokončení válcování podélně to vzít napříč a min.ještě jednou celé (podélně+napříč) opakovat.
Díky

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
07. srp 2012 14:33 - 07. srp 2012 17:27 #3647 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Holčičky ať klidně přijdou dřív a můžou motyčkou, hráběmi apod. začistit okraje od trávy a hlíny :)
Přece vás nenecháme tahat se s válcem :ohmy:
Poslední úprava: 07. srp 2012 17:27

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2012 10:44 #3646 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Dorazím tedy na tu šestou, ale taky bych to klidně zvládla dřív.

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
07. srp 2012 09:53 #3645 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:B R I G Á D A
Asi bych to zvládla i dřív, ale jestli šestá, tak šestá ;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
07. srp 2012 09:50 #3644 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Díky.Pokud to nepůjde dříve, nemělo by to vadit, protože "norci" pro Plzeň předpovídají po poledni další srážky (1,7-5,7 mm). Hřiště pak do té doby vydrží provlhlé.
Přijdu také na šestou. Kdo další?!

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
07. srp 2012 09:08 #3643 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Tyve já dneska tak šestá! Musim udělat uzávěrku a pak vyzvednout auto u Rady....

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
07. srp 2012 09:03 #3642 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Teď jsem tam byl a dneska by to šlo :) Máš pravdu Lenko, jak se do toho "zakousne" sluníčko, bude to za chvíli vyschlé a pak s tím nejde nic dělat (jen provlhlé "se to hýbe"). Chce to tam jít co nejdříve. Proměřil jsem hřiště s vodováhou a latí a můžu konstatovat, že se to "nahrubo" povedlo docela slušně srovnat. Další vyrovnávání v současné době jen povede k tomu, že se bude dostávat na povrch podkladová škvára (škvára není běžný podklad, ale to by byla úprava hřiště podstatně náročnější, pokud bychom ji nahrazovali jiným materiálem) a stejně to lépe nesrovnáme.
Proto bych to dnes (co nejdříve, než to vyschne) všemi směry opakovaně uválcoval. Zejména část hřiště blíže k ohništi je trochu horší (při hrubém srovnání už na ni nezbývalo sil). Podle nepatrného sklonu by bylo nejvhodnější začít válcovat v podélném směru z rohu hřiště od klubovny. Po dokončení válcování podélně to vzít napříč a min.ještě jednou celé (podélně+napříč) opakovat.
Na práci stačí cca 4-5 lidí, aby se mohli vystřídat. Samozřejmě to jde i ve dvou, ale bude to vyžadovat větší fyzičku. Před válcováním je třeba začistit okraje hřiště od zbytků drnů či trávy.
Kdo a kdy může dnes přijít?

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2012 22:43 #3639 napsal TuLeňka
Odpověď od TuLeňka na téma Re:B R I G Á D A
Takže (zítra) úterý dopoledne?...to ale asi nikdo krom mě nemůže :-( ?? Odpoledne už to bude asi zase suchý:-(

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
06. srp 2012 09:51 #3638 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Musí to být dostatečně provlhlé a pokud to opravdu zmokne, pak JO, JO ! :laugh:
Nebo ještě jinak, když to pořádně nezmokne (neprovlhne)-nedá se s tím nic dělat. Už jsme jeden marný pokus udělali :dry:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
06. srp 2012 09:29 #3637 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
No tak zejtra teda, co? Jo nebo jo? :D

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Jirka
  • Avatar uživatele Jirka
  • Návštěvník
  • Návštěvník
06. srp 2012 08:24 #3636 napsal Jirka
Odpověď od Jirka na téma Re:B R I G Á D A
Potřebujeme to provlhlé! Dnes navečer by to podle předpovědi mohlo zmoknout a zítra to můžeme ještě trochu srovnat a hned řádně uválcovat. Pak navezeme písek a antuku... :silly:

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Více
06. srp 2012 08:18 #3635 napsal Ii
Odpověď od Ii na téma Re:B R I G Á D A
Přesně, klidně na to budu hodinu lejt vodu z řeky ;)

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • OFFLINE
  • Malý bůh
  • Malý bůh
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
06. srp 2012 08:12 #3634 napsal Wally
Odpověď od Wally na téma Re:B R I G Á D A
Jo ty vole, pojďte to udělat, ať můžem kopat!

Wallderámo

Pro možnost přispívání do fóra je nutné: Přihlásit se nebo Vytvořit účet.

Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 3.457 sekund
Powered by Kunena fórum