Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

file ČPV Otava

Více
20. dub 2017 08:19 #4764 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Dnes se budeme domlouvat na dopravě a pak dám vědět.

P.S.
Tak jsme se i spolu domlouvali v úterý telefonicky. Pak jsem zaregistroval, že se ještě domlouváš s Martinem tak jsem na to nepospíchal.
Více
20. dub 2017 07:22 #4763 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj řidiči, zatím se tu nikdo nevyjádřil, kdo z řidičů jede a byl by ochoten někoho vzít? Martin jede s Wallym a jeho rodinkou, ostatní nevím. V kolik si dáme sraz na loděnici a ke komu se případně vejdu? Nebráním se sobotnímu návratu, třeba odpoledne, ale pokud nepůjde jinak, tak zůstanu do neděle...
Více
19. dub 2017 06:30 #4761 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Martine, OK, uvidíme jak se to vyvrbí... ;-)
Více
19. dub 2017 06:08 #4760 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj, kdybych bral auto, tak jsem zatím volnej, ale budu mít k dispozici jenom náhradní, který bych radši nebral. :) Takže spíš zatím taky sháním odvoz.
Více
18. dub 2017 20:11 #4759 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Martine, máš ještě místo? Docela bych si k Tobě vlezl do auta, během soboty bych také rád dorazil domů, protože předpověď je nic moc a já mám doma taky fůru práce. V pátek mohu odjet z loděnice cca v 17h nebo pokud pojedeš přes Doubravku, tak mohu nastoupit někde tam... Co Ty na to?
Více
18. dub 2017 16:04 #4758 od Šuk
Šuk odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Bych si na zpáteční cestu rád přiskočil, potřeboval bych bejt odpo v Plzni... Kdyby to šlo...
Více
18. dub 2017 16:01 #4757 od Šuk
Šuk odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Zdar. Vypadá to, že nakonec na pátek uhájím dovolenou, takže jí chci využít a v 8 ráno to vzít vlakem do Vimperka a dorazit do Rejštejna po svých, trochu si cestou přes kopce vyčistit lebku. Kdyby chtěl někdo přiskočit... :)
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
18. dub 2017 15:59 #4756 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Já také plánuju přiject s rodinou na páteční "smuteční" párty a v sobotu dopoledne zpět do Plzně. Na celý víkend to nevidim, z důvodu počasí a má bejt i zima.

Wallderámo
Více
18. dub 2017 14:53 #4755 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Já jsem pro, potřebuju si zase jednou vylejt hlavu... :-D
Více
18. dub 2017 12:43 #4754 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Sleduji pozorně - přibližně to samé, co jsem psal sem, jsem zároveň napsal i do tabulky. Zde to měla být spíše výzva k reakcím (a je to zde více vidět).
Více
18. dub 2017 12:14 #4753 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ano, sleduj pozorně hlavní stránku :)
Více
18. dub 2017 11:57 #4752 od Martin
Martin odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj,
kdybychom se dokázali sejít, rád bych přijel i tak (jen na pátek). Plánujete to?
Více
18. dub 2017 09:55 #4751 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj všem,
příroda se proti nám spikla :) a přesto, že napadl sníh, došlo k výraznému ochlazení (a další bude následovat). Pro nízký stav vody, bez vyhlídky zlepšení do konce týdne, musíme ČPV Otava 2017 zrušit. Tato informace bude rozeslána všem oddílům v adresáři ČSK VT.
Děkuji, zachovejte nám přízeň.
Jiří Mrkos
předseda TJ Union Plzeň, z.s.
Více
17. dub 2017 15:06 #4750 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj všem,
momentálně to s akcí 22.4. nevypadá dobře, ve "hře" je i náhradní termín i řeka ve stejné lokalitě, ale situace se bude zítra ráno vyhodnocovat a následně do cca 10 hod. (18.4.) uděláme rozhodnutí.
Díky za zájem a pochopení.
Jirka
Více
16. úno 2017 06:56 #4731 od Kralik
Kralik odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Ahoj všem,
do propozic ČPV Otava jsem na Jirkovo žádost hodil odkaz na přihlašovací tabulku.

Moje poznámka na okraj: Kdo se přihlásí přímo přes kalendář akcí, tak bude navíc automaticky informován mailem při změně či úpravě propozic akce v kalendáři.... Vedoucímu akce, to navíc vytvoří další podobnou tabulku účastníků akce...
Více
15. pro 2016 11:02 #4722 od Bobika
Bobika odpověděl/a na téma: ČPV Otava
Výborně!
Více
15. pro 2016 08:54 #4720 od Jirka
Jirka vytvořil/a téma: ČPV Otava
Dobrá zpráva!
Správa Národního parku Šumava včera souhlasně reagovala na naši žádost o povolení vyjímky ze zákona pro pořádání závodu ČPV Otava 2017 ve 2 možných termínech (to abychom měli lepší možnost reagovat na aktuální vývoj počasí) a zahájila v této věci správní řízení podle §43 odst.3 ZOPK.
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.454 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!