Vodácký oddíl TJ Union Plzeň

V nezbytném jednotni, v pochybném svobodni a ve všem s pochopením.

check Loděnice

Více
25. kvě 2015 14:38 #4521 od moucha
moucha odpověděl/a na téma: Loděnice
k jabloni: Wally, ovocné stromy bývá zvykem stříhat každoročně. Někteří volí podzimní, já preferuji jarní termín. Po střihu nějakou dobu trvá než na stromě opětovně vyrostou nové výhony. Takže do léta zaroste.
K Šukovu způsobu prořezání před x-lety pouze to, že tak jsem viděl stříhat pouze akáty na Doubravce ne však jabloně.
Myslím, že si v sobotu v loděnici byl, proto mě překvapuje tvoje reakce tady.

M.
Více
25. kvě 2015 14:28 #4520 od moucha
moucha odpověděl/a na téma: Loděnice
Ahoj,
ANO úpravu jsem provedl já s cílem dostat se normálně k vrátkům na vodu.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
23. kvě 2015 21:35 #4519 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Mam za to, že se do toho takhle pustil Moucha. Stejně jako do tý jabloně. Tu naposledy vošmikal Šuk před lety, ale jak vypadá teďka, tak to je votřesný. Taky nechápu, že se do toho takhle sere :ohmy:

Wallderámo
Více
23. kvě 2015 14:33 - 23. kvě 2015 14:57 #4518 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Všiml jsem si a nechápu, proč se teď do něj někdo hrabal (a ještě takhle).......muselo to být během minulého víkendu.
P.S.
V minulosti jsem jej párkrát někde zastřihl, aby tam zhoustl, ale nikdy nevypadal takhle.
Poslední úprava: 23. kvě 2015 14:57 od Jirka.
Více
22. kvě 2015 12:43 #4517 od Ludek
Ludek odpověděl/a na téma: Loděnice
Ještě o PG jsem měl dojem, že ten stříbrnej smrk u vrátek, kterej jsem sázel před nějakejma 10-15 rokama, vypadá pěkně. Dneska jsem koukal, že se ho taky podařilo zmrzačit. Na solitérech je nejhezčí, že mají větve až na zem a skoro pod ně není vidět. Docela pěkně tam měl dělat optický předěl. Mně prostě uniká, proč do něho někdo musel hrabat.
Více
10. kvě 2015 21:28 - 10. kvě 2015 22:18 #4511 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Rozpěrná tyč je vypadlá od loňského podzimu (tedy nic nového) a jsem domluvený na opravě. Firma jen pozapomněla a já neurgoval. Nicméně mám to stále na seznamu věcí k řešení, ostatně jako řadu dalších....akutnějších
Poslední úprava: 10. kvě 2015 22:18 od Jirka.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
10. kvě 2015 20:56 #4510 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Vážení návštěvníci loděnice, aspoň Ti, kteří tam chodí. Rád bych upozornil na velké nebezpečí v areálu. Již loni si pár lidí všimlo, že rozpěrné tyče(ty úplně nahoře) na NOVÉM plotě nejsou ve svých pozicích, jak by mělo být a plnit tím svou funkci. Včera jsem objevil proč to tak je a chtěl bych na to upozornit! Kuna, která je hned vedle ohniště je úplně vyviklaná a proto je vychýlená(padá) směrem do řeky. Proto jsou ty rozpěrky nahoře vysunuté a jednoduše to nefunguje.

Základ, ve kterém je ta kuna usazená je málo hluboký a vzhledem výšce kuny, je to velká páka a nedrží to, jak má. Jednoduše řečeno, ten kdo to dělal, tak to "vodfláknul"!

Tímto chci apelovat na Jirku resp. na firmu, která zhotovovala tuto zakázku. Bylo by dobré to dát do pořádku, protože postupem času se to zlepšovat nebude. nevidím důvod, proč bychom to měli opravovat my, když to za to vylepili tolik peněz.

Ber to prosím jako upozornění abychom předešli nějakému úrazu.

Wallderámo
Více
05. kvě 2015 13:15 #4504 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Loděnice
ahoj Jirko, ty vratka to mas pravdu, to zanedbavam. To se polepsim. A malou lodenici jsem nekontroloval, pac mam lod ve velky. Ja to Michalovi vysvetlim :-)
Více
04. kvě 2015 20:13 #4502 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
:( Protože stále zapomínáte, znovu připomínám, že při odchodu na vodu si při opouštění loděnice počínáme jako když odcházíme domů tj. zkontrolujeme uzamčení všech vchodů, vypnutí světel atd.
Dnes v cca 18 hod. jsem se na vodě potkal s malou skupinkou, která odjížděla na playspot. Když jsem dorazil do loděnice, byla zde odemčená vrátka k příjezd.cestě a otevřené dveře do malé loděnice. Pro nenechavé pohodlná samoobsluha....
Z této skupiny šli jako poslední na vodu Michal a Pulec, krátce před nimi Nikola a Ondra.
Ještě jedna poznámka. Kdosi během odpoledne otevřel slunečník, ale zapomněl jej zavřít, což se nám může kdykoliv vymstít, že si jej v případě naší nepřítomnosti "podá" vítr a zničí to nejen jej, ale i okna klubovny za ním.....
Více
15. dub 2015 09:39 #4495 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Pro vaši informaci (kdyby jste se divili či hledali), v úterý 14.04.2015 jsme aktualizovali uložení lodí v malé a velké loděnici včetně přehledu. Prosím o jeho respektování a zprávu v případě nějakých změn.
Díky Jirka.
Více
25. bře 2015 19:51 #4481 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Ve středu v 18,10 hod. jsem našel dokořán vjezdová vrata k loděnici a malá vrátka u loděnice. V areálu loděnice byla odemčená malá loděnice. Nečekám, že se někdo přizná, tak si alespoň "šáhni do svědomí", protože je mi celkem jedno, jak se chováš ke svému majetku, ale v tomto případě vystavuješ riziku zcizení apod. i majetek ostatních!!
Více
25. bře 2015 08:59 #4480 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Přívod vody je opraven.............
Více
24. bře 2015 13:47 #4479 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes jsem zjistil, že v loděnici neteče voda. Po závadě pátráme a v případě, že vám nepoteče, nezapomeňte zavřít kohoutky. Díky.
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
19. bře 2015 15:28 #4478 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Holahola PG2015 volá. Do kalendáře sem pověsil propozice a tabulku pro on-line přihlašování. Těším se na Vás, jak si to "rozdáme"

Wallderámo
Více
24. lis 2014 16:28 #4443 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Pulcoviny
Nerad "prudím", ale neuběhla příliš dlouhá doba od posledního zjištění závady (vyvrácená vjezdová vrata do loděnice-viz.předchozí příspěvek) a dnes tj. v pondělí 24.11.2014 jsem v dopoledních hodinách zhášel výbojku na loděnici mládeže. Nejspíš svítila od neděle, proto, kdo jste tam včera byl, sáhněte si do svědomí...
Protože zdaleka nejde jen o poslední oznámené případy, využiji příležitosti, a
prosím všechny členy, aby při odchodu z loděnice zkontrolovali uzamknutí všech vstupů a vypnutí všech spotřebičů (to vám ostatně ukládá řád loděnice).
Např. již 2.11. tj. den po brigádě a následné oslavě Pulcovo narozenin jsem v podvečer našel odemčená vrátka do loděnice, perfektně uklizenou klubovnu-leč odemknutou a s nezajištěnými okny. Od té doby jsem již 2x zamykal velkou loděnici, šatny a vrátka k vodě. Nemám problém to zkontrolovat, ale nejsem tam pořád a jednou bude zloděj nebo vandal rychlejší a protože mám příležitost některá individua sledovat pod okny, ujišťuji vás, že jich není málo a obava je na místě.
Díky
Více
21. lis 2014 15:36 #4440 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Pulcoviny
Zdálo by se to možná zbytečné znovu připomínat, ale vzhledem k tomu, že zase někdo naboural vjezdová vrata do loděnice, znovu připomínám, že cesta k vratům někdy klouže i v létě natož pak v zimním období (a to nemusí mrznout!) :ohmy:
Zastavujte nahoře nad svahem a po otevření vrat k nim teprve opatrně sjíždějte!! Děkuji
Více
15. říj 2014 21:50 #4427 od Pulec
Pulec odpověděl/a na téma: Pulcoviny
Přátelé kamarádi, poďte se mnou odslavit narozky v sobotu po brigádě v loděnici. Program tradiční: voheň, pivo, eintopf ,vzpomínky na mládí, pád do vody...
Více
06. říj 2014 18:41 - 09. říj 2014 20:28 #4425 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Už bych to dal vyměnit, ale nějaký čas to neprotékalo. Bude ale lepší vyměnit celý záchod. Tento, před 26 lety vyrobený nedostatkový materiál, vykazuje od samého začátku jisté vady, které raději nebudu rozvádět...
Než dojde k výměně, prosím uživatele, ať si naplní před použitím vědro v předsíňce a vezmou jej sebou a pojistí tím řádné spláchnutí. Díky
Poslední úprava: 09. říj 2014 20:28 od Jirka.
Více
05. říj 2014 16:51 #4424 od Milca
Milca odpověděl/a na téma: Loděnice
Prosím výbor loděnice, zda by mohl zvážit opravu/pořízení nové nádržky WC. Jak všichni jistě vědí, nádržka protéká, a proto se vypíná voda. Má zkušenost je taková, že téměř pokaždé, když přijdu na WC, čeká mě tam neúplně spláchnutý "pozdrav" od nějakého kamaráda, který byl líný počkat, až se nádržka doplní. Mám vás ráda, ale vocaď pocaď... Nemluvě o neustálé hrozbě opětovného ucpání odpadu...
Předem díky.
Více
11. zář 2014 09:10 #4411 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Děkuji Helče za nátěr vrat velké loděnice, Wallymu s Matesem za vyměněné podhledy na šatnách a klubovně a Petrovi za neúnavnou péči o trávník.
Těm, kteří by také rádi přiložili ruku k dílu nebo alespoň, protože jim chybí brigádnické hodiny :) mám prosbu. Ještě je potřeba zvenku natřít lazurou vstupní dřevěnou stěnu (to je ta s dveřmi) do malé loděnice.
Také jsme získali několik vyřazených silničních obrubníků, kterými bychom zpevnili břeh u loděnice v místě, kde je to nejvíce vymleté- to je práce pro dva-tři silnější hochy či muže.
Zavolejte a domluvíme podrobnosti. Díky za zájem a pomoc.
Jirka/tel.602948338
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
01. zář 2014 19:02 #4409 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
V kalendáři je vypsán další termín PG. Tak se neváhejte přihlásit a čekám vás všechny ve stejném, né-li ve větším počtu než na jaře!

Wallderámo
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
01. srp 2014 17:59 #4394 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
V pondělí a úterý 4. - 5.8. od 6:30 - 15:00 proběhne v loděnici oprava podhledů. Nikoho to asi nelimituje v bušení kamínky štreke, ale abyste o tom věděli.

Wallderámo
Více
31. čvc 2014 18:36 #4393 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Dnes byla opravena vjezdová vrata k loděnici (doplněno táhlo zavěšení, vyrovnáno zajištění, upevnění zámku atd.). Přes všechnu snahu (vrata nejsou už z výroby úplně rovná a navíc je jim už 27 let) se nepodařilo zajistit zcela lehké uzavírání. Proto před lehkým přibouchnutím vrátek přidržte druhou rukou zbývající (zajištěnou) část vrat tak, aby neodskakovala. Děkuji
Více
24. čvc 2014 10:25 #4374 od Jirka
Jirka odpověděl/a na téma: Loděnice
Díky Wally!
  • Wally
  • Avatar uživatele Wally Autor tématu
  • Offline
  • Platinum Boarder
  • Platinum Boarder
  • Creek style foreva... Zet - Director
Více
20. čvc 2014 21:30 #4371 od Wally
Wally odpověděl/a na téma: Loděnice
Tak to je supr. Mates je tuten týden ještě na dovolenej, tak na to vlítnem až se vrátí. Díky

Wallderámo
Moderátoři: JirkaBobikaBařka
Vygenerováno za 0.433 sekund

Vodácký oddíl TJ Union Plzeň, Radčická 4,  Plzeň

Copyright © 2014. All Rights Reserved.


Our website is protected by DMC Firewall!